Mta

Mta

Son dakika MTA haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan MTA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan MTA haber sayfamızda...

Mta

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 281 mta haberi bulunmuştur.
Jeoloji Mühendisi Aykan’dan büyük deprem uyarısı
Jeoloji Mühendisi Aykan’dan büyük deprem uyarısı!TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Balıkesir İl Sorumlusu Aysun Aykan, Elazığ ve Balıkesir’de yaşanan depremleri değerlendirdi. Aykan Balıkesir-Gökçeyazı Fay segmentine dikkat edilmesi gerektiğini belirterek, bu segmentin 2 bin yıldır kırılmadığını belirtti.
28.12.2020Gündem
Son dakika... 100 ton altın Bakan sevinçliyiz deyip duyurdu
Son dakika... 100 ton altın! Bakan sevinçliyiz' deyip duyurduEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Önümüzdeki 5 yıl içinde inşallah Türkiye'de altın üretimini 100 tonun üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Bu sene 40 tonu geçeceğiz. Böyle de bir potansiyelimiz var" dedi.
27.12.2020Ekonomi
Bakan Dönmez, Madencilik Şurası Ön Çalıştayında konuştu
Bakan Dönmez, Madencilik Şurası Ön Çalıştayı'nda konuştuEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin, madenleri verimli ve sürdürülebilir kullanma politikasıyla salgın sürecinde en yüksek faydayı elde edeceğini belirterek, "2021 yılında beklenen normale dönüş süreci ve küresel toparlanma eğilimiyle emtia fiyatlarında artışlar bekliyoruz." dedi.
23.12.2020Ekonomi
Erzurumda altın madeni bulundu
Erzurum'da 'altın' madeni bulundu!Erzurum’un Olur ilçesi Kaban Köyü'nde Maden Teknik Arama Genel müdürlüğü tarafından yaptırılan maden arama çalışmaları devam ediyor.
18.12.2020Haberler
Bire üç verme dönemi kapanmalı
Bire üç verme dönemi kapanmalıVatandaş ve müteahhitlerin kentsel dönüşümde “Bire üç veririm” denilerek emsal artışına alıştırıldığına dikkat çeken Çevre Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürü Kayapınar, “Artık bu dönemin kapanması gerekiyor. Aktif fay zonlarını haritalandıracağız” dedi
8.12.2020Gündem
Son dakika... Enerji alanında düzenlemeler içeren teklif TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
Son dakika... Enerji alanında düzenlemeler içeren teklif TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Enerji alanında düzenlemeler içeren Elektrik Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
25.11.2020Siyaset
Son dakika: İzmir depremi sonrasında uzmanlar İstanbuldaki riskli yerleri açıkladı
Son dakika: İzmir depremi sonrasında uzmanlar İstanbul'daki riskli yerleri açıkladı!Gelen son dakika haberine göre, İzmir depreminin ardından Bayraklı’da yaşanan yıkım İstanbul’daki riskli zeminleri akıllara getirdi. Prof. Yaltırak, “Ayamama, Cendere, Ayazmadere, Kurbağalıdere, Kuşdili, Kağıthane Deresi, Göksu, Küçüksu’nun yanı sıra Büyük ve Küçükçekmece Gölleri ile Ataköy, Bakırköy, Zeytinburnu kıyıları en riskli alüvyon arazileridir” dedi.
7.11.2020Gündem
İstanbul’un  ‘Bayraklı’ları
İstanbul’un ‘Bayraklı’larıBayraklı’da yaşanan yıkım İstanbul’daki riskli zeminleri akıllara getirdi. Prof. Yaltırak, “Ayamama, Cendere, Ayazmadere, Kurbağalıdere, Kuşdili, Kağıthane Deresi, Göksu, Küçüksu’nun yanı sıra Büyük ve Küçükçekmece Gölleri ile Ataköy, Bakırköy, Zeytinburnu kıyıları en riskli alüvyon arazileridir” dedi
7.11.2020Gündem
Fay hattı sorgulama nasıl yapılır Evimin altından fay hattı geçiyor mu öğren
Fay hattı sorgulama nasıl yapılır? Evimin altından fay hattı geçiyor mu öğrenFay hattı nedir, fay hattı sorgulama nasıl yapılır? İzmir'de meydana gelen şiddetli depremin ardından Türkiye'deki fay hatları araştırılmaya başlandı. Peki, vatandaşlar fay hatlarının nereden geçtiği nasıl öğrenilir? İşte vatandaşların, 'Evimin altından fay hattı geçiyor mu?' sorusuna bulabilecekleri cevap.
31.10.2020Gündem
Enerji alanında düzenlemeler içeren teklif, komisyonda kabul edildi
Enerji alanında düzenlemeler içeren teklif, komisyonda kabul edildiEnerji alanında düzenlemeler içeren Elektrik Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu'nda kabul edildi.
21.10.2020Siyaset
Fay hattı sorgulama ekranı (Evimden fay hattı geçiyor mu) - Deprem haritası ve MTA fay sorgulama nasıl yapılır
Fay hattı sorgulama ekranı! (Evimden fay hattı geçiyor mu?) - Deprem haritası ve MTA fay sorgulama nasıl yapılır?Ülkemizin ana gündem maddelerinden biri olan depremle ilgili vatandaşlar araştırma yapmaya devam ediyor. Türkiye'de son iki haftada meydana gelen depremlerin ardından uzmanlardan açıklamalar peş peşe gelmeye devam ediyor. İşte evimin altından fay hattı geçiyor mu sorusunun yanıtı...
29.06.2020Gündem
Bakan Dönmez: Altın üretiminde 2020 hedefimiz 45 ton
Bakan Dönmez: Altın üretiminde 2020 hedefimiz 45 tonEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 2000'li yılların başıyla altın arama ruhsatlarının hem kamu hem özel sektöre açıldığını ve üretim artışlarının başladığını belirterek, "2001, 2002'den itibaren yıllar içinde 33 ton üretime kadar geldik. 2019'da 38 ton üretim gerçekleştirdik. 2020 hedefimiz 45 ton" dedi.
28.06.2020Ekonomi
Fay hattı sorgulaması nasıl yapılır (Video) - Deprem haritası ve MTA fay sorgulama ekranı
Fay hattı sorgulaması nasıl yapılır? (Video) - Deprem haritası ve MTA fay sorgulama ekranıManisa'da 5.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul, Aydın, Muğla ve İzmir gibi merkez illerde de hissedildi. Meydana gelen depremden sonra, merak edilen soru; "Evimin altından fay hattı geçiyor mu?" oldu. Bu rehberdeki adımları takip ederek, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) internet sitesi üzerinden evinizin yakınlarından fay hattı geçip geçmediğini kontrol edebilirsiniz.
26.06.2020Populer Bilim
Son dakika | Kandilli Bingöl depremi sonrası uyardı: 10 gün sürecek
Son dakika | Kandilli Bingöl depremi sonrası uyardı: 10 gün sürecekSon dakika haberine göre Boğaziçi Üniversitesi (BÜ) Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, Doğu Anadolu Fayı ile Kuzey Anadolu Fayı'nın kesişim bölgesi olan Bingöl Karlıova bölgesinin önemli deprem potansiyeli taşıyan bölgelerden olduğunu söyledi. Prof. Dr. Haluk Özener, şiddet haritasında bu depremin, 6 şiddetinde bir deprem olarak kayıtlara girdiğini vurgulayarak, artçı sarsıntıların da bir hafta, on gün süreceğini bildirdi.
14.06.2020Gündem
JASAT bu kez de mühendis gibi davranıp yakaladı
JASAT bu kez de mühendis gibi davranıp yakaladı!Denizli’de, 'gasp' suçundan 14 yıldır aranan ve 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan Yusuf S. (50), kömür ocağında, maden mühendisi gibi davranan polisler tarafından sahte kimlikle yakalandı.
5.02.2020Gündem
Korkutan tahmin Marmara Denizine kıyısı olan tüm şehirler...
Korkutan tahmin! 'Marmara Denizi'ne kıyısı olan tüm şehirler...'TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve Balıkesir İl Temsilci Yardımcısı Aysun Aykan, beklenen Marmara depremi ile ilgili, "Marmara Denizi’nin içinde olacak depremi ‘İstanbul depremi’ diye adlandırıyorlar. Fakat bu söylem, kamuoyunda yanlış algılanmasına neden oldu. Bu depremden Marmara Denizi'ne kıyısı olan tüm şehirlerin ağır bir şekilde etkileneceği bilinmelidir” uyarısında bulundu.
31.01.2020Gündem
Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli açıklamalar
Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Ofisi'nde gerçekleştirilen ATV-A Haber ortak yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Yeri geldiği zaman otururuz bütün heyetlerimizle beraber, kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız." dedi.
16.12.2019Siyaset
MTA fay hattı sorgulama işlemi nasıl yapılır MTA deprem haritası 2019
MTA fay hattı sorgulama işlemi nasıl yapılır? MTA deprem haritası 2019MTA fay hattı sorgulama sayfasının erişime açıldığının duyurulmasının ardından vatandaşlar fay hattı sorgulama işlemi nasıl yapılır sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki MTA fay hattı sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte merak edilen sorunun yanıtı...
7.10.2019Gündem
Evinizin altından geçiyor mu Cevabı...
Evinizin altından geçiyor mu? Cevabı...Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şube Başkanı Engin Er, vatandaşların MTA’nın sitesine girerek evlerinin altından fay hattının geçip geçmediğini görebileceğini ifade etti.
7.10.2019Gündem
Evinizin altından fay geçip geçmediğini internetten öğrenin
Evinizin altından fay geçip geçmediğini internetten öğreninJeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şube Başkanı Engin Er, vatandaşların MTA’nın sitesine girerek evlerinin altından fay hattının geçip geçmediğini görebileceğini ifade etti.
7.10.2019Haberler
Türkiye iki kıtada maden arayacak
Türkiye iki kıtada maden arayacakTürkiye, maden arama ruhsatı aldığı yabancı ülkelerde harekete geçiyor...
10.09.2019Ekonomi
Çifte sondaj
Çifte sondajYavuz sondaj gemisinin temmuz başında KKTC’den alınan ruhsat sahası üzerinde ilk sondaja başlayacağını belirten Bakan Dönmez, “Yavuz ve Fatih’le Akdeniz ve Karadeniz’de sondaja devam edeceğiz” dedi
19.06.2019Ekonomi
Yavuz, perşembe günü sondaja uğurlanacak
"Yavuz, perşembe günü sondaja uğurlanacak"Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Yavuz sondaj gemimizi perşembe günü uğurlayacağız. Şu anda tersanedeki bakım ve upgrade çalışmaları devam ediyor. Onlar da temmuz başı gibi  KKTC'den almış olduğumuz ruhsat sahası üzerinde ilk sondajına başlamış olacak." dedi.
18.06.2019Ekonomi
Torba kanun Meclisten geçti
Torba kanun Meclis'ten geçti15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden kaçak geçiş yapanlara kesilen idari  para cezalarının tahsilinden vazgeçilmesini, hurda araçlarda uygulanan ÖTV indiriminin 10 bin liradan 15 bin liraya çıkartılmasını öngören torba teklif, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
30.05.2019Siyaset
Torba teklifin 1. bölümündeki 11 madde kabul edildi
Torba teklifin 1. bölümündeki 11 madde kabul edildiTBMM Genel Kurulu'nda, Bazı Kanunlar ve 635 sayılı KHK'de Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin ilk 11 maddesi kabul edildi.
29.05.2019Siyaset
Trakya’da doğalgazdan sonra kömür bulundu
Trakya’da doğalgazdan sonra kömür bulunduMaden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü’ne bağlı taşeron firma tarafından bir süredir Tekirdağ’ın Kapaklı ve Saray ilçelerinde süren kömür rezervi arama çalışmaları sonuç verdi.
27.05.2019Ekonomi
Son dakika | Torba teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi
Son dakika | Torba teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden kaçak geçiş yapanlara kesilen idari  para cezalarının tahsilinden vazgeçilmesini, hurda araçlarda uygulanan ÖTV  indiriminin 10 bin liradan 15 bin liraya çıkartılmasını öngören torba teklif,  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
22.05.2019Siyaset
Oruç Reis Araştırma Gemisi için sismik operasyon ve işbaşı eğitimi hizmeti alınacak
Oruç Reis Araştırma Gemisi için sismik operasyon ve işbaşı eğitimi hizmeti alınacakMaden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğünce, Oruç Reis Araştırma Gemisi 2B/3B Sismik Operasyon ve İşbaşı Eğitimi hizmet alımı "açık ihale" usulüyle ihale edilecek.
15.05.2019Ekonomi
Kamudan enerji ve madenciliğe 9,8 milyar lira kaynak
Kamudan enerji ve madenciliğe 9,8 milyar lira kaynakKamunun enerji ve madencilik sektörleri için bu yılki toplam yatırım tutarı 9 milyar 817 milyon 432 bin lira olarak belirlendi.
18.02.2019Ekonomi
Sahilde buldu Hepsinden daha değerli...
Sahilde buldu! 'Hepsinden daha değerli...'Aydın’ın Didim ilçesinde sahil kenarında gök taşı bulan Çorumlu Murat Özsağlam, buldukları gök taşlarının Rusya, Afrika ve dünyanın diğer bölgelerine düşen taşlardan daha değerli olduğunu savundu.
3.12.2018Gündem
Sahilde buldu Hepsinden daha değerli...
Sahilde buldu! 'Hepsinden daha değerli...'Aydın’ın Didim ilçesinde sahil kenarında gök taşı bulan Çorumlu Murat Özsağlam, buldukları gök taşlarının Rusya, Afrika ve dünyanın diğer bölgelerine düşen taşlardan daha değerli olduğunu savundu.
3.12.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Sudan ile iyi bir yoldayız
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Sudan ile iyi bir yoldayızCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Arzumuz Sudan ile  kazan kazan ilişkisine dayalı sürdürülebilir bir modeli hayata geçirmek. Sudan  ile iyi bir yoldayız." dedi.
21.11.2018Siyaset
MTA fay hattı sorgulama işlemi nasıl yapılır MTA deprem haritası
MTA fay hattı sorgulama işlemi nasıl yapılır? MTA deprem haritasıMTA fay hattı sorgulama işlemi vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Dün yapılan açıklamada fay hattı sorgulama sayfasının erişime açıldığı duyuruldu. Peki MTA fay hattı sorgulama işlemi nasıl yapılır?
13.11.2018Gündem
Son dakika: Bakan duyurdu Türkiyeyi uçuracak hamle...
Son dakika: Bakan duyurdu! Türkiye'yi uçuracak hamle...Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez "Şu ana kadar proje (Havadan Jeofizik Araştırmaları Projesi) kapsamında ilk öngörü haritalarının oluşturulması amacıyla planladığımız 820 bin kilometrekarelik alanın yaklaşık 570 bin kilometrekarelik kısmını taradık. Proje tamamlandığında dünyada havadan jeofizik araştırmalar sektöründe hizmet veren ilk 8 ülke arasında yer alacağız" dedi.
22.10.2018Ekonomi
Son dakika: Bakan duyurdu Türkiyeyi uçuracak hamle...
Son dakika: Bakan duyurdu! Türkiye'yi uçuracak hamle...Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez "Şu ana kadar proje (Havadan Jeofizik Araştırmaları Projesi) kapsamında ilk öngörü haritalarının oluşturulması amacıyla planladığımız 820 bin kilometrekarelik alanın yaklaşık 570 bin kilometrekarelik kısmını taradık. Proje tamamlandığında dünyada havadan jeofizik araştırmalar sektöründe hizmet veren ilk 8 ülke arasında yer alacağız" dedi.
22.10.2018Ekonomi
Son dakika: Çobanın keşfettiği maden, bölgenin kaderini değiştirdi
Son dakika: Çobanın keşfettiği maden, bölgenin kaderini değiştirdiKonya'nın Seydişehir ilçesine bağlı, daha önce köy statüsünde olan Madenli Mahallesi'nde 1960 yılında bir çobanın keçilerini otlatırken tesadüfen bulduğu alüminyum madeni, bölgenin kalkınmasında büyük rol oynadı.
8.10.2018Ekonomi
Son dakika: Çobanın keşfettiği maden, bölgenin kaderini değiştirdi
Son dakika: Çobanın keşfettiği maden, bölgenin kaderini değiştirdiKonya'nın Seydişehir ilçesine bağlı, daha önce köy statüsünde olan Madenli Mahallesi'nde 1960 yılında bir çobanın keçilerini otlatırken tesadüfen bulduğu alüminyum madeni, bölgenin kalkınmasında büyük rol oynadı.
8.10.2018Ekonomi
Köylüler yıllardır çıra niyetine yakıyordu Meğer o madde....
Köylüler yıllardır çıra niyetine yakıyordu! Meğer o madde....Zengin doğal taş rezervleriyle  bilinen Bayburt'ta, kehribar ve Türkiye'de sadece Elazığ'da çıkarılan vişne  mermeri rezervi tespit edildi.
29.08.2018Gündem
Köylüler yıllardır çıra niyetine yakıyordu Meğer o madde....
Köylüler yıllardır çıra niyetine yakıyordu! Meğer o madde....Zengin doğal taş rezervleriyle  bilinen Bayburt'ta, kehribar ve Türkiye'de sadece Elazığ'da çıkarılan vişne  mermeri rezervi tespit edildi.
29.08.2018Gündem
Jeotermal kaynaklar devreye alınıyor
Jeotermal kaynaklar devreye alınıyorMaden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü’nce (MTA), 4 kentte 7 jeotermal kaynak ruhsat alanı ihale edilecek. MTA’nın konuya ilişkin ilanı, Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlandı.
30.06.2018Ekonomi
Su aramak için kazdılar doğalgaz çıktı
Su aramak için kazdılar doğalgaz çıktıElma Bahçesinde çıkan gaz vatandaşları umutlandırdı
10.02.2018Gündem
Su aramak için kazdılar doğalgaz çıktı
Su aramak için kazdılar doğalgaz çıktıElma Bahçesinde çıkan gaz vatandaşları umutlandırdı
10.02.2018Gündem
Kamudan enerji ve madenciliğe 8,5 milyar lira kaynak
Kamudan enerji ve madenciliğe 8,5 milyar lira kaynakKamunun enerji ve madencilik sektörleri için ayırdığı toplam yatırım tutarı, geçen yıla göre yaklaşık yüzde 25 artışla, 8 milyar 512 milyon liraya ulaştı.
19.01.2018Ekonomi
Son Dakika: Resmi Gazetede yayımlandı 697 sayılı yeni KHK...
Son Dakika: Resmi Gazete'de yayımlandı! 697 sayılı yeni KHK...Olağanüstü hal (OHAL) kapsamında yayımlanan 697 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarından 214, TSK'dan ise 48 kişi kamu görevinden çıkartıldı, görevlerinden ihraç edilen bin 823 kamu çalışanı görevlerine iade edildi.
12.01.2018Gündem
Madeni ‘ev’de işleyip devler ligine çıkılacak
Madeni ‘ev’de işleyip devler ligine çıkılacakTürk madenlerinin yurtdışında işlenip yüksek fiyatla Türkiye’ye dönmesinin önüne geçecek sistem yıl sonu başlatılacakSondajların giderek artacağını bildiren Albayrak, maden devleri Avustralya ve Kanada seviyesine çıkılacağını söyledi
24.11.2017Ekonomi
Enerji Bakanı Albayrak: Maden Güvenlik Kurumu hayata geçirilecek
Enerji Bakanı Albayrak: Maden Güvenlik Kurumu hayata geçirilecekEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 'Hayatımız Maden Çalıştayı'nda konuştu: Madencilik konusunda en önem verdiğimiz konukların en başında güvenlik geliyor. Maden Güvenlik Kurumu hayata geçirilecek.İş ve işçi güvenliği konusunda kesinlikle sıfır tolerans uygulamamız lazım.Madencilik faaliyetlerinin en hızlı şekilde ilerlemesi için E-Maden sürecini başlatacağız dedik ve başlattık. İnşallah 2018 yılında projenin tamamını devreye almış olacağız
24.11.2017Ekonomi
Bursada fay hattını arıyorlar
Bursa'da fay hattını arıyorlarBursa Nilüfer Belediyesi, Anadolu Üniversitesi (AÜ) ve Doğa Hareketleri Araştırma Derneği işbirliğiyle ilçede fay arama çalışmalarına başladı.
1.08.2017Gündem
Bursada fay hattını arıyorlar
Bursa'da fay hattını arıyorlarBursa Nilüfer Belediyesi, Anadolu Üniversitesi (AÜ) ve Doğa Hareketleri Araştırma Derneği işbirliğiyle ilçede fay arama çalışmalarına başladı.
1.08.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Tunca BenginMilliyet Yazarı
Hora’dan Oruç Reis’e…Ecevit, MTA direktörüne “Kıbrıs’a çıkan TSK nereye kadar ilerlemeli ve nerede durmalı?” diye sordu...
27.08.2020Gündem
Cüneyt SadıçMilliyet Yazarı
ARZIN MERKEZİNE SEYAHAT: MAĞARALARIMIZKıymetini nedense bir türlü bilemediğimiz yurdum, inanılmaz güzelliklere sahip...
19.07.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

depremfay hattıSon dakikaHaberlerSon dakika haberleri

Mta ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.