Oylama

Oylama

Son dakika oylama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan oylama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan oylama haber sayfamızda...

Oylama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.981 oylama haberi bulunmuştur.
Son dakika... Azil maddesi pazartesi günü Senatoya gönderilecek
Son dakika... Azil maddesi pazartesi günü Senatoya gönderilecek!Eski ABD Başkanı Donald Trump'a yönelik azil maddesinin 25 Ocak pazartesi günü Senatoya gönderileceği bildirildi.
22.01.2021Dünya
Son dakika... Türkiye: Yunanistanın İyon kararı Ege Denizini etkilemez
Son dakika... Türkiye: Yunanistan'ın İyon kararı Ege Denizi'ni etkilemez!Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan’ın İyon Denizi’nde karasularını 12 deniz miline çıkarma kararının Ege Denizi’ni hiçbir şekilde etkilemeyeceğini söyledi.
20.01.2021Dünya
Yunanistan, İyon Denizinde kara sularının 12 mile çıkarılmasını onayladı
Yunanistan, İyon Denizi'nde kara sularının 12 mile çıkarılmasını onayladıYunanistan Parlamentosu, İyon Denizi'nde ülkenin kara sularını 6 milden 12 mile çıkarılmasını öngören yasa tasarısını onayladı.
20.01.2021Dünya
Survivorda kim elendi Survivor 2021 eleme adayları kimler İşte, Survivor 19 Ocak SMS birincileri...
Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 eleme adayları kimler? İşte, Survivor 19 Ocak SMS birincileri...Survivor 2021 yarışmasında adaya veda eden isim belli oldu. Daha önce yapılan iki dokunulmazlık oyunları neticesinde ünlüler ve gönüllüler takımı birer aday çıkarmıştı. Peki, 19 Ocak Survivor'a kim veda etti? İşte, Survivor eleme adayları...
19.01.2021Cadde
SİYAD: 2020’nin en iyisi ‘Boyalı Kuş’
SİYAD: 2020’nin en iyisi ‘Boyalı Kuş’Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) üyeleri tarafından geçen yıl Türkiye’de sinemalarda vizyona giren tüm yabancı filmler arasında yapılan oylama sonucunda en yüksek oyu toplayan “Boyalı Kuş”, yılın En İyi Yabancı Filmi seçildi.
19.01.2021Kültür Sanat
Türkiyenin tabancası ABDde 2020 Yılının En İyi Tabancası seçildi
Türkiye'nin tabancası ABD'de "2020 Yılının En İyi Tabancası" seçildiSavunma Sanayii Başkanlığının (SSB) başlattığı "Özgün Yerli Tabanca Projesi" kapsamında Sarsılmaz tarafından tamamı yerli tasarım ve olanaklarla geliştirilen ve "Türkiye’nin özgün ve yerli tabancası" olma özelliği taşıyan SAR 9 serisinin versiyonu SAR 9X, ABD'de "2020 Yılının En İyi Tabancası" seçildi.
18.01.2021Ekonomi
Trump dönemi siyasi krizle bitiyor
Trump dönemi siyasi krizle bitiyorABD'de utanç verici Kongre işgali, seçimlerde hile tartışmalarının sürdüğü bir atmosferde siyasetin tüm görünümünü Trump aleyhine güçlü biçimde değiştirdi. Temsilciler Meclisi'nde ikinci kez azledilerek ABD tarihine geçen Trump'ın kaderi, Senato'daki oylamada netleşecek.
18.01.2021Dünya
17 Ocak Survivor eleme adayı belli oldu: Survivor 2021 ikinci eleme adayı kim
17 Ocak Survivor eleme adayı belli oldu: Survivor 2021 ikinci eleme adayı kim?Survivor 2021 yarışması ikinci eleme adayı oylamasına sahne oldu. Öte yandan yayımlanan 8. yeni bölümünde Survivor 2021 yarışmasının ilk yedek yarışmacıları da açıklandı. Gönüllülerin kaybettiği oyun sonrası takım, bir ismi potaya gönderdi. Dokunulmazlık oyununu kaybederek birinci eleme adayını çıkaran ünlüler olmuştu. Peki, Survivor ikinci eleme adayı kim?
17.01.2021Cadde
Survivor İlayda Şeker kimdir, aslen nereli, kaç yaşında İlayda Şeker biyografisi...
Survivor İlayda Şeker kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? İlayda Şeker biyografisi...Survivor 2021'e Gönüllüler takımında başlayan İlayda Şeker yapılan ilk konseyde arkadaşları tarafından yapılan oylamanın ardından Ünlüler takımına gönderilmişti. Ünlüler takımında mücadele etmeye başlayan İlayda Şeker yeni takımında çok üst düzey bir performans sergileyemedi. Cumartesi akşamı ekrana gelen son bölümde dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı haftanın ilk eleme adayı olarak İlayda Şeker'in ismini yazdı. Peki İlayda Şeker kimdir?
16.01.2021Cadde
Yunanistan, Fransadan Rafale savaş uçakları satın alınmasını onayladı
Yunanistan, Fransa'dan Rafale savaş uçakları satın alınmasını onayladıYunanistan Parlamentosu, Fransa'dan 18 Rafale savaş uçağı alımını öngören yasa tasarısını onayladı. Fransa'dan ilk teslimatın temmuz ayında alınacağı, 18 uçağın tamamının ülkeye gelmesinin 2023 yılı ortasını bulacağı belirtilmişti.
14.01.2021Dünya
Azil kararı ne demek, ne anlama geliyor TDK Azil anlamı nedir
Azil kararı ne demek, ne anlama geliyor? TDK Azil anlamı nedir?ABD Temsilciler Meclisi'nde yapılan oylama sonucunda ABD Başkanı Donald Trump'ın azledilmesi yönündeki tasarı kararı kabul edildi. Kararın kabul edildiğinin duyurulmasının ardından dünya gündemini yakından takip eden vatandaşlar Azil ne demek, azil kararı ne anlama geliyor sorularına yanıt aramaya başladı. İşte TDK'ya göre Azil kelimesinin anlamı...
14.01.2021Eğitim
Azil maddesine onay
Azil maddesine onayABD Temsilciler Meclisi’nde yapılan oylamada Başkan Trump’ın “isyana teşvik” ile suçlandığı azil maddesi kabul edildi. Trump, böylece ülke tarihinde ikinci kez azil süreci başlatılan ilk başkan olarak kayıtlara geçti. Trump azledilirse 2024’teki seçimlere katılamayacak
14.01.2021Dünya
Son Dakika: Eşi benzeri görülmemiş karar Trump yolun sonuna geldi...
Son Dakika: Eşi benzeri görülmemiş karar! Trump yolun sonuna geldi...Gelen son dakika haberine göre; ABD Temsilciler Meclisi'nde yapılan oylamada Başkan Donald Trump'ın 'isyana teşvik' ile suçlandığı azil maddesi kabul edildi. Temsilciler Meclisi'nin azil maddesini göndereceği Senato, 20 Ocak'tan sonraki bir tarihte Trump'ın yargılamasını gerçekleştirecek ve suçlu olup olmadığına karar verecek. Öte yandan ABD Başkanı seçilen Joe Biden, kararın ardından yaptığı açıklamada, Senatodan yargılama sürecinde kabine üyelerinin onaylanması gibi önemli işleri geciktirmemesini istedi.
14.01.2021Dünya
Son dakika: Trumpın azli kabul edildi Görevden alınması için son adım kaldı
Son dakika: Trump'ın azli kabul edildi! Görevden alınması için son adım kaldıGelen son dakika haberine göre; ABD Temsilciler Meclisinde yapılan oylamada Başkan Donald Trump'ın "isyana teşvik" ile suçlandığı azil maddesi kabul edildi. Oylama öncesi Kongre binası içindeki Ulusal Muhafızlar'ın fotoğraflarını ise Reuters haber ajansı servis etti. Öte yandan ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, ABD Başkanı Donald Trump'ı sert sözlerle eleştirdi. Kongre binasına saldıran Trump destekçilerini, yerli terörist olarak nitelendiren Pelosi, "Bu isyancılar, Başkan'ın sözleriyle gönderilen yerli teröristlerdi" ifadelerini kullandı. Bu gelişmeler yaşanırken ABD Başkanı Trump, Joe Biden'ın yemin töreni öncesi ABD halkına "tansiyonu düşürme ve sinirlerine hakim olma" çağrısı yaptı. İşte tüm gelişmeler...
13.01.2021Dünya
Piyasalar sanayi üretimi verisine odaklandı
Piyasalar sanayi üretimi verisine odaklandıKüresel piyasalar karışık bir seyir izlerken, bugün yurt içinde kasım ayına ilişkin sanayi üretimi verileri takip edilecek.
13.01.2021Uzmanpara
Survivor kim elendi 2021 Survivor eleme adayları kimler, üçüncü eleme adayı kim oldu SMS birincisi belli oldu...
Survivor kim elendi? 2021 Survivor eleme adayları kimler, üçüncü eleme adayı kim oldu? SMS birincisi belli oldu...Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasına eleme gecesi damga vurdu. Üçüncü eleme adayını belirlemek için gönüllüler takımından oylama sonucunda birinci olan isim açıklandı. Peki, gönüllüler takımında kim birinci oldu, SMS birincisi kim? Halkın oylamasıyla birinci olan yarışmacı üçüncü eleme adayını çıkardı. Yarışmaya ilk hafta veda edecek ismin açıklandığı ada konseyinde ise daha önce oynanan iki dokunulmazlık oyununda belirlenen eleme adayları da eleme heyecanı yaşadı. Peki, 2021 Survivor'dan kim gitti, adaya kim veda etti?
12.01.2021Cadde
Survivor Sena kimdir, kaç yaşında Survivor Sena Özdemir nereli, ne iş yapıyor
Survivor Sena kimdir, kaç yaşında? Survivor Sena Özdemir nereli, ne iş yapıyor? Survivor Sena, 2021 gönüller takımında yer alıyor. Survivor'ın ilk eleme adayı ada konseyinde yapılan oylama sonucunda Sena oldu. Eleme adayı olan Sena Özdemir'in hayatı merak edilen konulara arasında yer alıyor. Peki Survivor Sena kimdir, kaç yaşında? İşte, Sena Özdemir'in hayatı, biyografisi...
12.01.2021Cadde
‘Gemiyi terk etmeden en iyisini yapmalıyız’
‘Gemiyi terk etmeden en iyisini yapmalıyız’Günlerdir tartışmaların odağında olan Boğaziçi Üniversitesi’nin simge isimlerinden eski rektör Prof. Dr. Üstün Ergüder, Milliyet’e konuştu.
12.01.2021Gündem
Trumpın azli için 25. Ek Madde yeniden gündemde
Trump'ın azli için 25. Ek Madde yeniden gündemdeABD'de, Kongre baskınının sorumlusu olarak gösterilen Başkan Donald Trump'ın, Anayasa'nın 25. Ek Maddesi'nin devreye sokulması yoluyla görevden alınması tartışılıyor.
11.01.2021Dünya
Son dakika... SSB Başkanı Demir duyurdu TİHAda ilk teslimatlar yapılacak
Son dakika... SSB Başkanı Demir duyurdu! TİHA'da ilk teslimatlar yapılacakGelen son dakika haberine göre; SSB Başkanı İsmail Demir, '2021'de Akıncı TİHA'da ilk teslimatlar yapılacak, Aksungur SİHA seri üretimi sürecek, Atak Faz-2'nin ilk teslimatları başlayacak' dedi.
11.01.2021Gündem
Magazin Haberleri Bülteni (11 Ocak 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (11 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
11.01.2021Magazin
Milliyette Gündem (11 Ocak 2021)
Milliyet'te Gündem (11 Ocak 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları...
11.01.2021Haberler
Surviorda Ünlülere kim geçti 2021, karşı takıma hangi isim gitti Survivor ödül oyununu kim kazandı, oltayı kim aldı, hangi takım
Survior'da Ünlülere kim geçti 2021, karşı takıma hangi isim gitti? Survivor ödül oyununu kim kazandı, oltayı kim aldı, hangi takım?Survivor dün akşam yeni sezonu ile ekranlara geri döndü. Survivor 2021'de Ünlüler ve Gönüller takımları yarışıyor. Survivor'da ilk ödül ve baraka için oyunlar oynanandı. Diğer taraftan Gönüller takımında bir kadın yarışmacı fazla olması nedeniyle Gönüller takımından bir kadın Ünlüler takımına geçti. Peki Survivor Ünlülere kim geçti, ödül oyununu kim kazandı?
10.01.2021Cadde
Başkan’a kapıyı  işaret ediyorlar
Başkan’a kapıyı işaret ediyorlar!ABD Başkanı Donald Trump, görev süresinin dolmasına günler kala görevden alınma tehlikesiyle karşı karşıya. Demokratlar, görevden alınmazsa azil süreci başlatacak
9.01.2021Dünya
ABDde Demokratlar Trumpa karşı 2. azil sürecini başlatmaya hazırlanıyor
ABD'de Demokratlar Trump'a karşı 2. azil sürecini başlatmaya hazırlanıyorABD'de Demokratların, Kongre baskını olayından sorumlu tuttukları Başkan Donald Trump'a karşı pazartesi günü yeni bir azil süreci başlatmaya hazırlandıkları bildirildi.
8.01.2021Dünya
Son dakika haberi: NBC o belgeyi ele geçirdi Trump aleyhine suçlamalar...
Son dakika haberi: NBC o belgeyi ele geçirdi! Trump aleyhine suçlamalar...ABD Başkanı Donald Trump’ın görevden bir an önce azledilmesi için hazırlanan metnin taslak maddeleri sızdırıldı. 6 Ocak'ta Trump'ın çağrısı üzerine başkent Washington'da toplanan kalabalığın daha sonra Kongre Binası'nı basması infiale yol açmış, Demokratlar ve Cumhuriyetçiler'in bir kısmı da bir an önce kendisinin görevden azledilmesi gerektiğini savunmuştu. Beyaz Saray'dan jet hızıyla bir açıklama geldi. Cumhuriyetçi Senatör Murkowski, Trump'a çağrıda bulunarak "Yeter artık, istifa et" dedi. Twitter, ABD Başkanı Donald Trump'ın hesabını kalıcı olarak askıya aldığını açıkladı.
8.01.2021Dünya
Trump, 20 Ocaktan önce görevden alınabilir mi
Trump, 20 Ocak'tan önce görevden alınabilir mi?ABD Başkanı Donald Trump'ın dün binlerce destekçisine Washington'da seslenmesi sonrası Kongre'de yaşananlar, Trump'ın görevden alınmasının ve yargılanmasının mümkün olup olmadığını yeniden gündeme getirdi.
7.01.2021Dünya
Son dakika: ABDde ortalık savaş alanına döndü Kongreyi bastılar, silahlar çekildi...
Son dakika: ABD'de ortalık savaş alanına döndü! Kongre'yi bastılar, silahlar çekildi...Gelen son dakika haberine göre; ABD'de ortalık savaş alanına döndü. ABD’nin başkenti Washington’da gösteri düzenleyen Trump destekçilerinden bazıları polis barikatını aşarak Kongre binasına girdi. ABD'de göstericilerin barikatları aşarak Kongre binasına girmesi üzerine Kongredeki oturumlara ara verildi ve Mike Pence bina dışına çıkarıldı. Silahların çekildiği, ölen ve yaralıların olduğu bu şoke edici olaylar sonrası Biden ve Trump'tan peş peşe açıklamalar geldi. Öte yandan oturum, güvenliğin yeniden sağlanmasının ardından devam etti. 'Kalkışma' ve 'Darbe girişimi' yorumları yapılırken ABD'de uzun süre konuşulacak sarsıcı olaylara şahit olundu. İşte yaşanan sıcak gelişmelerin tümü...
7.01.2021Dünya
O Ses Türkiye Yılbaşı Şampiyonu kim oldu İşte O Ses Türkiye yılbaşı özel programı şampiyonu
O Ses Türkiye Yılbaşı Şampiyonu kim oldu? İşte O Ses Türkiye yılbaşı özel programı şampiyonuO Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı ile herkesi ekran başına kilitledi. Yılbaşı akşamlarının vazgeçilmez eğlencesi olan O Ses Türkiye yılbaşı programında jüri karşısına çıkan sürpriz ünlü isimler şampiyon olmak için yarıştılar. Peki, O Ses Türkiye Yılbaşı Şampiyonu kim oldu?
6.01.2021Cadde
Son dakika... Seçimi kazandığını ilan etti Trumpın korktuğu başına geldi
Son dakika... Seçimi kazandığını ilan etti! Trump'ın korktuğu başına geldiSon dakika gelen bir habere göre; oy sayımının sonuna gelinirken Georgia'da ikinci Demokrat aday da ipi göğüslediğini açıkladı. Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi de Ossof'un seçimi kazandığını açıkladı ve böylece Senato'da da çoğunluk Demokratlar'a geçti. Bıçak sırtında ilerleyen yarışta haritanın hızlı bir şekilde renk değiştirmesiyle, Trump ve partisi Cumhuriyetçiler için kabus şimdi başlıyor.
6.01.2021Dünya
ABDde gözler Georgiada yapılacak olan senatörlük seçiminde
ABD'de gözler Georgia'da yapılacak olan senatörlük seçiminde!ABD başkanlık seçimini Demokrat Parti adayı Joe Biden'ın kazanmasının ardından gözler bugün Georgia'da yapılacak olan senatörlük seçimlerine çevrildi.
5.01.2021Dünya
Yunanistanda borç krizi
Yunanistan'da borç kriziEkonomik dar boğazda olmasına rağmen silahlanan Yunanistan’ın Dünya Bankası ve Avrupalı kreditörlerle imzaladığı ilk mutabakat muhtırasından geri kalan 11,5 milyar euroluk borcun, bu yılki ödemesi Atina Yönetimi'ni kara kara düşündürüyor.
4.01.2021Uzmanpara
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Ankara Üniversitesi işitme engelliler için iş birliği yaptı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Ankara Üniversitesi işitme engelliler için iş birliği yaptıAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Ocak ayı içinde, yeni yılda bir atama daha gerçekleştireceğiz. Engelli kardeşlerimizi kamuda istihdam etmeyi sürdüreceğiz." dedi.
31.12.2020Siyaset
Gözyaşları sel oldu Dünyada son dakika...
Gözyaşları sel oldu! Dünyada son dakika...Öğleden sonra başlayıp sabaha kadar sürdü, saat 04.00'te duyurulan sonuçla yer yerinden oynadı. Tarihi günden uluslararası haber ajansları onlarca fotoğrafı servis etti.
30.12.2020Dünya
Arjantinde kürtaj karşıtı ve yanlısı gösteri
Arjantin'de kürtaj karşıtı ve yanlısı gösteriArjantin Senatosunda kürtajın yasallaşmasını kapsayan kanun tasarısı tartışılırken, Kongre binasının önünde bu tasarıyı destekleyen ve karşı çıkan binlerce kişi gösteri düzenledi.
29.12.2020Dünya
Oy kuyruğunda ‘kılıflı’ bekleyiş
Oy kuyruğunda ‘kılıflı’ bekleyişABD’nin Louisiana eyaletine bağlı New Orleans kentinde Dana Clark, 18 aylık oğlu Mason ile birlikte 3 Kasım’daki başkanlık seçimleri için Ekim ayında yapılan erken oylama işlemine katılmak amacıyla sırada beklerken koronavirüse karşı kullandığı koruyucu kılıfla dikkat çekmişti.
28.12.2020Dünya
MasterChef 2. finalist belli oldu MasterChefte en düşük puanı toplayarak kim elendi
MasterChef 2. finalist belli oldu! MasterChef'te en düşük puanı toplayarak kim elendi?TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye adım adım finale ilerliyor. MasterChef Türkiye 2020 sezonunda son 4'e Emir, Barbaros, Özgül ve Serhat kalmayı başardı. Birbirinden hırslı ve başarılı isimlerin bir arada bulunduğu MasterChef Türkiye'de ilk finalist Serhat oldu. Peki bu akşam eleme oldu mu, kim elendi? MasterChef'te finale kalmayı başaran 2. isim kim oldu?
26.12.2020Cadde
Formula 1de sezonun en iyi yarışı Türkiye Grand Prixsi seçildi
Formula 1'de sezonun en iyi yarışı Türkiye Grand Prix'si seçildiFormula 1'de 2020 sezonunun en iyi yarışı, Lewis Hamilton'ın şampiyonluğu garantilediği Türkiye Grand Prix'si seçildi.
24.12.2020Motor Sporları
İsrail yeniden erken seçim sarmalına girdi
İsrail yeniden erken seçim sarmalına girdiİsrail, iki yıl içinde dördüncü kez erken seçime gitmek zorunda kaldı. Bu durumda Başbakan Netanyahu ile koalisyon ortağı Gantz arasındaki güven sorunu etkili oldu. Kamuoyu yoklamaları mevcut tablonun devam etmesi halinde İsrail'i yeni bir koalisyon krizinin beklediğini ortaya koyuyor.
23.12.2020Dünya
İsrail erken seçime bir adım daha yaklaştı
İsrail erken seçime bir adım daha yaklaştıParlamento, gece yarısına kadar 2020 bütçesini onaylamaz veya bütçe oylaması ertelenmezse İsrail, iki yıl içinde dördüncü kez erken seçime gidecek.
22.12.2020Dünya
ABD Temsilciler Meclisinden dev destek paketi ile bütçeye onay
ABD Temsilciler Meclisi'nden dev destek paketi ile bütçeye onay!ABD Temsilciler Meclisi, yeni tip koronavirüs (covid-19) salgınının ekonomik etkilerine yönelik yaklaşık 900 milyar dolarlık destek paketi ile 1,4 trilyon dolarlık bütçe tasarısını onayladı.
22.12.2020Ekonomi
İsrailde klasikleşen kriz Yine aynı sorun...
İsrail'de klasikleşen kriz! Yine aynı sorun...Gelen son dakika haberine göre; İsrail'de Başbakan Binyamin Netanyahu'nun partisi Likud ile koalisyon ortağı Savunma Bakanı Benny Gantz'ın liderliğindeki Mavi-Beyaz İttifakı arasında 2020 bütçesinin Meclisten geçirilmesi için yapılan müzakerelerin sonuçsuz kalması nedeniyle erken seçim tartışmaları yeniden alevlendi.
21.12.2020Dünya
EDHO bu hafta (22 Aralık) yok mu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. yeni bölüm fragmanı...
EDHO bu hafta (22 Aralık) yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. yeni bölüm fragmanı...Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölümü bu hafta yayımlanacak mı? Yayımlanan 176. son bölümde, Alpaslan, Hızır'ın arkasından yaptığı hamlelerle büyük riske girer. Diğer yandan ise Yaman'ı öldürmeyi kafasına koymuştur. İşte, EDHO 177. bölüm fragmanı...
20.12.2020Cadde
KKTC’de yeni koalisyon hükümeti güvenoyu aldı
KKTC’de yeni koalisyon hükümeti güvenoyu aldıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) yeni kurulan Ulusal Birlik Partisi (UBP)- Demokrat Parti (DP)- Yeniden Doğuş Partisi (YDP) koalisyon hükümeti güvenoyu aldı. KKTC Cumhuriyet Meclisi’nde yapılan güven oylamasında, UBP-DP-YDP koalisyon hükümetinin Bakanlar Kurulu için 24 “kabul”, 20 “ret”, 3 de “çekimser” oy kullanıldı.
20.12.2020Dünya
Halkın iradesini yok sayamazlar
Halkın iradesini yok sayamazlarMenemen Belediye Meclisi’nde 1 Aralık 2010 tarihinde yapılan oylama sonucunda Belediye Başkan Vekili olarak seçilen Avukat Deniz Karakurt, yapılan itirazlar sonucu mahkeme tarafından verilen yürütmeyi durdurma kararına karşı çıktı.
19.12.2020Ege

Yazar Sonuçları

Ali ÇınarMilliyet Yazarı
Joe Biden hızlı başlıyorAmerikan siyasi tarihinin “unutulmayanları” arasına girmeye aday yemin törenine iki gün kala, 25 bine yakın Ulusal Muhafız, başkentin her köşesini korumaya başladı...
18.01.2021
Ali ÇınarMilliyet Yazarı
ABD’de yeni döneme son 5 günBaşkan Donald Trump’ın ABD Temsilciler Meclisi’nde ikinci kez azledilmesinin ardından tüm dikkatler, Joe Biden’ın 20 Ocak’ta yapılacak yemin törenine odaklanmış durumda...
15.01.2021
Ali ÇınarMilliyet Yazarı
ABD’nin demokrasi tarihinde kara günSeçilmiş Başkan Joe Biden’ın zaferinin tescil edileceği gün, başkentte yaşadıklarımız, ülkenin demokrasi tarihine kara leke olarak geçti...
8.01.2021
Melih AşıkMilliyet Yazarı
2021Koronalı birinci yılımızı dolduruyoruz...
31.12.2020Gündem
Eren AkaMilliyet Yazarı
Çeşmelerden akan kirli su tedirgin ediyorEdirne Edirne olalı böyle bir vurdumduymazlık görmedi...
24.12.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

ABDdonald trumpsenatoazilsurvivor

Oylama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.