Şeffaf

Şeffaf

Son dakika şeffaf haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan şeffaf gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan şeffaf haber sayfamızda...

Şeffaf

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.330 seffaf haberi bulunmuştur.
Ekonomistler Ağbalın iletişimini başarılı buldu
Ekonomistler Ağbal'ın iletişimini başarılı bulduYabancı ekonomistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın yılın ilk Enflasyon Raporu bilgilendirme toplantısındaki iletişiminin başarılı olduğunu belirtti.
28.01.2021Uzmanpara
Veri Koruma Günü: Gizlilik temel bir insan hakkı
Veri Koruma Günü: Gizlilik temel bir insan hakkıÖzellikle son dönemde teknolojik aygıtların hayatın pek çok alanı için önemi arttı. Kullanıcıların hangi bilgiyi kiminle paylaşacağına kendisinin karar vermesi her şeyden daha önemli hale geldi. Apple aygıt ve servisleri kullanıcı gizliliği ön planda tutularak tasarlanıyor böylece bu özellikler daha en başından aygıtlarda yerleşik olarak bulunuyor.
28.01.2021Teknoloji
Yabancı ekonomistler Ağbalın iletişimini başarılı buldu
Yabancı ekonomistler Ağbal'ın iletişimini başarılı bulduYabancı ekonomistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın yılın ilk Enflasyon Raporu bilgilendirme toplantısındaki iletişiminin başarılı olduğunu belirtti.
28.01.2021Ekonomi
ABde aşı krizi büyüyor: İlk gelen malı alır mantığını reddediyoruz
AB'de aşı krizi büyüyor: 'İlk gelen malı alır' mantığını reddediyoruzAvrupa Birliği (AB), yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirdiği aşının AB ülkelerine tedarikinde kesinti yapacağını açıklayan ilaç şirketi AstraZeneca'dan bir kez daha yükümlülüklerini yerine getirmesini talep etti.
27.01.2021Dünya
ABden aşı üreticilerine yükümlülük uyarısı
AB'den aşı üreticilerine 'yükümlülük' uyarısıAvrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, AstraZeneca firmasının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarının tedarikinde yaşanan gecikmeler hakkında, "Avrupa, dünyanın ilk Kovid-19 aşılarının geliştirilmesine katkı sağlamak için milyarlarca avro yatırım yaptı. Şimdi şirketler yükümlülüklerini yerine getirmeli ve aşıları yerine ulaştırmalı." dedi.
26.01.2021Ekonomi
TED Ankara Koleji Sahne Sanatları Gösteri Merkezi
TED Ankara Koleji Sahne Sanatları Gösteri MerkeziUygur Mimarlık tarafından tasarlanan TED Ankara Koleji Sahne Sanatları Gösteri Merkezi, yerleşkede bulunan yapılar bütünüyle devamlılık içinde ele alınmış. Yapı, yerleşkenin abartısız ama ikonik bir bitişi olarak coğrafyaya açılan bir göz ve içeriye çağıran bir kucak niteliğinde...
26.01.2021Ekonomi
Lisanslı depoculuğa 5 yılda 323 milyon lira destek sağlandı
Lisanslı depoculuğa 5 yılda 323 milyon lira destek sağlandıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, lisanslı depoculuğa 5 yılda toplam 323 milyon lira destek sağladıklarını belirtti.
26.01.2021Ekonomi
Sistem çalışması şubatta açıklanacak
Sistem çalışması şubatta açıklanacakİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “yeni sistem tasarımı” olarak duyurduğu “iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş parlamenter sistem” çalışmasında sona gelindi. Çalışma, Genel İdare Kurulu (GİK) üyelerinin ardından dün İYİ Partili milletvekillerinin görüşüne açıldı.
26.01.2021Siyaset
İran Endonezya’dan şeffaflık istedi
İran Endonezya’dan şeffaflık istediİran, geçtiğimiz günlerde Endonezya karasularında el konulan “Horse” adlı gemisi hakkında Cakarta hükümetinden ‘şeffaflık’ talep etti.
26.01.2021Dünya
İlaç firmalarına AB’den sert uyarı
İlaç firmalarına AB’den sert uyarıAşı üreticileri BioNTech/Pfizer ve AstraZeneca’nın üretimdeki aksaklıklardan dolayı Avrupa’ya kısa vadede planlanandan daha az aşı teslim etmek durumunda kalacaklarını açıklamalarının ardından Avrupa Birliği (AB) içinde endişeler artıyor. AB Konseyi Başkanı Charles Michel, ilaç firmalarının imzaladıkları aşı sözleşmelerini yerine getirmelerini sağlamak için ellerindeki yasal araçları kullanmayı planladıklarını söyledi.
25.01.2021Dünya
AB Konseyi Başkanı Michelden aşı uyarısı
AB Konseyi Başkanı Michel'den 'aşı' uyarısıAvrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, ilaç firmalarının imzaladıkları aşı sözleşmelerini yerine getirmelerini sağlamak için ellerindeki yasal araçları kullanmayı planladıklarını söyledi.
24.01.2021Ekonomi
Alman gazetesi FETÖnün karanlık yapısı konusunda uyardı
Alman gazetesi FETÖ'nün 'karanlık yapısı' konusunda uyardıAlmanya'nın saygın gazetelerinden Süddeutsche Zeitung'ta yer alan haberde, ülkede kök salmaya başlayan ve tehlikeli hale gelen Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "karanlık yapısı" ile ilgili uyarıda bulunuldu.
23.01.2021Dünya
Son dakika... Bahçeliden erken seçim açıklaması: Kaosa sürüklenme amacının kılıfıdır
Son dakika... Bahçeli'den 'erken seçim' açıklaması: Kaosa sürüklenme amacının kılıfıdırGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin gündeminde erken seçimin olmadığını belirterek, "Erken seçim dayatması, Türkiye'nin kaosa sürüklenme amacının gizemli ve şifreli kılıfıdır." ifadesini kullandı.
22.01.2021Siyaset
ABden Navalnıy çağrısı: Serbest bırakın
AB'den Navalnıy çağrısı: Serbest bırakın!Avrupa Birliği (AB) ülkelerinin liderleri, Almanya'dan Moskova'ya dönüşünde gözaltına alınan Rus muhalif Aleksey Navalnıy'ın serbest bırakılmasını istedi.
21.01.2021Dünya
Ödüllü şeffaf deri, dünyaca ünlü markaların ilgisini çekiyor
Ödüllü "şeffaf deri", dünyaca ünlü markaların ilgisini çekiyorUşak'ta bir deri firmasının geliştirdiği ve uluslararası deri fuarlarında yenilikçilik ödüllerine layık görülen 0,4 milimetre kalınlığındaki şeffaf derinin, uluslararası markaların ürünlerinde kullanılmaya başlandığı bildirildi.
21.01.2021Haberler
Son dakika: İlk başta sıra dışı gördüler Avrupa sıraya girdi
Son dakika: İlk başta sıra dışı gördüler! Avrupa sıraya girdiUşak'ta bir deri firmasının geliştirdiği ve uluslararası deri fuarlarında yenilikçilik ödüllerine layık görülen 0,4 milimetre kalınlığındaki şeffaf derinin, uluslararası markaların ürünlerinde kullanılmaya başlandığı bildirildi.
21.01.2021Ekonomi
‘Sistem tasarımı’ GiK’te
‘Sistem tasarımı’ GiK’teİYİ Parti’nin ‘iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş parlamenter sistem’ çalışması, partinin en yetkili karar organı olan Genel İdare Kurulu’na (GİK) sunuldu. Çalışmanın taslağı; akademisyenler, STK’lar, derneklerin de görüşü alınarak hazırlandı
21.01.2021Siyaset
Son dakika... İlk basın toplantısı ABD masaya geri dönüyor
Son dakika... İlk basın toplantısı! 'ABD masaya geri dönüyor'Beyaz Saray'ın yeni Sözcüsü Jen Psaki, Joe Biden'ın yeni döneminde salgını yenmeye odaklandığının altını çizdi.
21.01.2021Dünya
Vergi borcu kalmadı
Vergi borcu kalmadıYapılandırmayla 28 milyon liranın 17.5 milyonunu ödeyip vergi borcunu sıfırlayan Seferihisar Belediye Başkanı Yetişkin, “Pandemiden güçlü çıktık” dedi
20.01.2021Ege
Son dakika... AK Partili Akbaşoğlundan Hayvan Hakları Yasası açıklaması
Son dakika... AK Partili Akbaşoğlu'ndan Hayvan Hakları Yasası açıklamasıGelen son dakika haberine göre; AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, 'Hayvan hakları ile ilgili çalışmalar yapıldı. Önümüzdeki haftalarda sıraya almak suretiyle yasalaştıracağız' dedi.
20.01.2021Siyaset
İtalyada 2. Conte Hükümeti Senatoda kritik güvenoyu sınavında
İtalya'da 2. Conte Hükümeti Senato'da kritik güvenoyu sınavındaİtalya'da Başbakan Giuseppe Conte, dörtlü koalisyonun bozulmasıyla başlayan hükümet krizinde, parlamentonun üst kanadı Senato'da yapılacak güven oylaması öncesinde hükümeti için destek istedi.
19.01.2021Dünya
Bakan Varank: Kılıçdaroğlu sözde değil, özde faşist bir genel başkandır
Bakan Varank: Kılıçdaroğlu sözde değil, özde faşist bir genel başkandırSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sarf ettiği Sözde Cumhurbaşkanı ifadesine yönelik, "Bu tavrın adı tüm dillerde faşistliktir. Bakınız çok net söyleyeceğim; Kemal Kılıçdaroğlu sözde değil, özde faşist bir genel başkandır dedi.
18.01.2021Gündem
Çin salgın yılında güven ve itibar kaybetti
Çin salgın yılında güven ve itibar kaybetti"Dünyanın üretim motoru" şeklinde nitelendirilen Çin'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ortaya çıkmasının ardından halihazırda korumacılık önlemleriyle zorda olan küresel ticaret büyük bir darbe alırken, ülkenin 2021'de en büyük avantajının dijitalleşme ve inovasyon çalışmaları olduğu, en büyük mücadeleyi ise dünyada oluşan alternatif tedarik kanalları konusunda vereceği belirtiliyor.
18.01.2021Uzmanpara
‘Elbise patlıyor yenisi dikilmeli’
‘Elbise patlıyor yenisi dikilmeli’CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yerel yönetimler politikasını mart başında tamamlayacaklarını belirterek “Yerel yönetim yasası revize edilmeli. Elbise patlamak üzere, yeni elbise dikmek lâzım” diye konuştu
18.01.2021Siyaset
En önemli yapı taşı: ‘Amaç odaklı şirket’
En önemli yapı taşı: ‘Amaç odaklı şirket’Vodafone, sürdürülebilirlik alanındaki uygulamalarını paydaş ekosistemine düzenli olarak ve şeffaf bir şekilde aktarmaya devam ettiğini duyurdu. Sürdürülebilirliği iş yapma biçiminin ayrılmaz bir parçası haline getirdiğini belirten Vodafone, farklı paydaşların beklenti, ihtiyaç ve önceliklerini dinlemek ve paydaşları ile uzun vadeli etkin ilişki kurmak üzere Paydaş Diyaloğu Çalıştayı düzenledi.
18.01.2021Ekonomi
‘Menemen için arkanızdayız’
‘Menemen için arkanızdayız’Menemen Belediyesi birim sorumlularıyla tanışma ve değerlendirme toplantısı yapan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, “Geçmişte yapılan hatalardan ders çıkarmak ve aynı sorunları tekrar yaşamamak adına bu sorunların kaynağına indik. Birlikte istişarelerde bulunup yol haritamızı çizdik” dedi.
17.01.2021Ege
Son dakika... En kötü aşı bile koronadan iyidir
Son dakika... En kötü aşı bile koronadan iyidirKovid-19 aşıları üzerindeki tartışmalar kafa karıştırsa da uzmanlar, acil kullanım izni alan tüm aşıların ağır hastalık ve ölüm riskine karşı yüzde 100 etkinlik sağladığını söylüyor.
17.01.2021Gündem
Diş Teli Tedavisi Nasıl Yapılır Diş Teli Kimlere Takılır, Ne Kadar Süre Kalır
Diş Teli Tedavisi Nasıl Yapılır? Diş Teli Kimlere Takılır, Ne Kadar Süre Kalır?Bazen dişlerin düzensiz olması insanları rahatsız eden bir durum olabilir. Kişiler dişleri düzgün olmadığı için gülümsemekten bile çekinebilirler. Bazen de diş düzensizliği yalnızca estetik kaygılara değil sağlık problemlerine de neden olabilmektedir. Diş teli tedavisi nasıl yapılır? Diş teli kimlere takılır, ne kadar sürede takılır? İşte, tüm detaylar.
16.01.2021Sağlık
Göreni dehşete düşürdü Bu resmen katliam
Göreni dehşete düşürdü! 'Bu resmen katliam'Mersin Tarsus ilçesinden Berdan çayında yaşanan toplu balık ölümleri korkuttu.  İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, sudan ve ölü balıklardan numune alarak, incelenmek üzere laboratuvara götürdü. Amatör balıkçı Ayhan Güneri; "Berdan çayı burası ve şeffaf olur, balıkları da güzel olur. Sabah geldik, resmen katliam olmuş" dedi.
16.01.2021Gündem
Rusyadan İrini Operasyonu kapsamında durdurulan gemiye ilişkin ABye tepki
Rusya'dan İrini Operasyonu kapsamında durdurulan gemiye ilişkin AB'ye tepkiRusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, "Adler" isimli Rus kargo gemisinin Akdeniz'de AB'nin İrini Operasyonu kapsamında Yunan donanmasınca aranmasına tepki gösterdi.
15.01.2021Dünya
Son dakika.. Filistinde flaş gelişme 14 yıl aradan sonra...
Son dakika.. Filistin'de flaş gelişme! 14 yıl aradan sonra...Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, 22 Mayıs 2021'de milletvekili ve 31 Temmuz 2021'de de başkanlık seçimlerinin yapılmasını öngören kararnameyi imzaladı. Türkiye'nin Filistin nezdindeki Kudüs Başkonsolosu Büyükelçi Ahmet Rıza Demirer, başkanlık seçimlerinin yapılma kararı alınmasını memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, uluslararası toplumu seçimlerin sonuçlarına saygı duymaya çağırdı.
15.01.2021Dünya
Sosyal medya onu konuşuyor Erdoğana aşı yapan doktor...
Sosyal medya onu konuşuyor! Erdoğan'a aşı yapan doktor...Dün sürpriz bir şekilde Ankara Şehir Hastanesi’ne giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koronavirüs aşısı oldu. Erdoğan aşı yaptırdığını, Telegram hesabı üzerinden “Ben de aşı oldum” diye duyurdu.
15.01.2021Gündem
Fed enflasyonda sorun görmedikçe faizi artırmayacak
Fed enflasyonda sorun görmedikçe faizi artırmayacakABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell, enflasyonda sorun görmedikçe faizleri yükseltmeyeceklerini belirterek, "Faiz oranlarını artırma zamanı geldiğinde bunu kesinlikle yapacağız ama bu zaman yakın değil." ifadesini kullandı.
15.01.2021Uzmanpara
‘Vatandaşlarımızın hepsi aşılanacak’
‘Vatandaşlarımızın hepsi aşılanacak’Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşam Ankara Şehir Hastanesi’ne giderek Çin üretimi Kovid-19 aşısı CoronaVac’ın ilk dozunu oldu. Bilim Kurulu’nun belirlediği takvim çerçevesinde aşılanmanın devam edeceğini belirten Erdoğan, aşıların 50 milyon doza tamamlanacağını söyledi
15.01.2021Siyaset
Bakan Kocadan aşı açıklaması
Bakan Koca'dan aşı açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koronavirüs aşısı olduğu Ankara Şehir Hastanesi çıkışında kısa bir açıklama yaptı. Koca, Sırası geldikçe herkesin mutlaka olması gerektiğine inanıyorum. Bu salgından kurtulabilmenin en önemli yolu aşı."
14.01.2021Haberler
Son dakika... Bakan Kocadan aşı açıklaması: Salgından kurtulabilmenin en önemli yolu
Son dakika... Bakan Koca'dan aşı açıklaması: Salgından kurtulabilmenin en önemli yoluGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara Şehir Hastanesi’nde Kovid-19 aşısı olması sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Koca, "Sırası geldikçe herkesin mutlaka olması gerektiğine inanıyorum. Bu salgından kurtulabilmenin en önemli yolu aşı." ifadelerini kullandı.
14.01.2021Gündem
Son dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik: Kimseye laf söylemek düşmez
Son dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik: Kimseye laf söylemek düşmezAK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK sonrası açıklamalarda bulundu Çelik 'sözde cumhurbaşkanı' tartışmasıyla ilgili 'Cumhurbaşkanı için bu ifadeyi kullanma yetkisine size kim verdi. Millet seçmiş, hukuken onaylanmış. Bundan sonra kimseye laf söylemek düşmez.' dedi.
14.01.2021Siyaset
DSÖ uzmanları Vuhana ulaştı
DSÖ uzmanları Vuhan'a ulaştıDünya Sağlık Örgütü uzmanları koronavirüsün kökenine ilişkin araştırmalarda bulunmak üzere virüsün ilk kez görüldüğü Çin’in Vuhan kentine gitti. Ekibin iki hafta süreyle karantinaya alındığı bildirildi.
14.01.2021Dünya
Salgın döneminde İnternetten alışverişte şikayetler arttı
Salgın döneminde İnternetten alışverişte şikayetler arttıPandemi sürecince internetten alışveriş yaygınlaşmasıyla bu satışlarla ilgili şikayet sayısında da artış yaşandı. Bu yöntem birçok sıkıntıyı da beraberinde getirdi.
14.01.2021Teknoloji
Kovid-19 sürecinde uzaktan satışlardaki şikayetler arttı
Kovid-19 sürecinde uzaktan satışlardaki şikayetler arttıTüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele döneminde geçen yıl uzaktan alışveriş şikayetlerinin önceki yıla göre arttığını bildirdi.
14.01.2021Ekonomi
Acil onay geldi aşılama başladı
Acil onay geldi aşılama başladıAcil kullanım onayı verilen Kovid-19 aşısı CoronaVac’ın uygulanmasına başlandı. İlk aşıyı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca oldu Türkiye’ye gelen 3 milyon doz aşı 81 ile dağıtıldı. Aşı kampanyası, bugün sağlık çalışanlarına uygulanarak devam edecek
14.01.2021Gündem
Son Dakika: Acil kullanım onayı çıktı Bakanı Koca koronavirüs aşısı oldu
Son Dakika: Acil kullanım onayı çıktı! Bakanı Koca koronavirüs aşısı olduGelen son dakika haberlere göre; aşı gündemiyle toplanan Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca açıklama yaptı. Acil Kullanım Onayı verilmesinin ardından ilk CoronaVac aşısı, Ankara Şehir Hastanesi'nde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya uygulandı. Bakan Koca, "Herkesin mutlaka aşı olması gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Eski hayatımıza dönmek için aşıyı mutlaka yaptırmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı. Covid-19 aşısının ne zaman, kimlere uygulanacağı hakkında da detaylar paylaştı.
14.01.2021Gündem
Bakan Kocadan aşı açıklaması
Bakan Koca'dan aşı açıklamasıAşı gündemiyle toplanan Bilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca açıklama yaptı. Açıklamanın ardından Bakan Koca bilim kurulu üyeleri koronavirüs aşısı olacak.
13.01.2021Haberler
Dünyanın en akıllı maskesi Özellikleri şaşırtıyor
Dünyanın en akıllı maskesi! Özellikleri şaşırtıyorAkıllı oyun şirketi Razer, "Dünyanın en akıllı maskesi" olarak tasarladığı, mikrofonlu ve ışıklı yüz maskesini ABD'deki Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES 2021) tanıttı.
13.01.2021Teknoloji

Yazar Sonuçları

Dr. Hakan TartanMilliyet Yazarı
Susuzluğa karşı tarihi uyarı!Pandemi sürecinin önemli yapı taşı, Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) dünya çapında susuzluk ve kuraklığa dikkat çekerken, ‘tarımsal üretimin de açlık sorununun çözümü için önemine’ vurgu yapıyorEskiden ne çok duyardık; NATO, CENTO, IMF...
28.01.2021
Güneri CıvaoğluMilliyet Yazarı
İlk karantina yıl dönümüKovid-19 salgını nedeniyle geçen yıl bugün Çin’in Vuhan kentinde “karantina/sokağa çıkma yasağı” ilan edilmişti...
23.01.2021Siyaset
Op. Dr. Atilla ŞengörMilliyet Yazarı
Geniz akıntısı ve sinüzit hastalığıSinüzit denildiğinde, halk arasında akla ilk gelen baş ve yüz bölgesinde ağrı ve iltihaplanmadır...
19.01.2021PN Sağlık
Yavuz KocaömerMilliyet Yazarı
Uluslararası Paralimpik KomitesiUluslararası Paralimpik Komitesi (IPC) Başkanı Andrew Parsons, kısa bir süre önce, komite yönetiminin yeniden düzenlenmesi ile ilgili bir öneri sundu...
17.01.2021Skorer
Hanife BaşMilliyet Yazarı
Cep ekranı yuvarlandı maskeler akıllandıBu yıl sanal olarak düzenlenen tüketici elektroniği fuarı CES 2021 sona ererken, pek çok ilginç ürünün tanıtımına sahne oldu...
17.01.2021
Verda ÖzerMilliyet Yazarı
WhatsApp krizi sarpa sarıyorKucağımıza nur topa gibi düşen WhatsApp krizini geçen yazımda yazmıştım...
16.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

aşıkoronavirüsabyazar yazısıabd

Şeffaf ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.