şişko

şişko

Son dakika şişko haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan şişko gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan şişko haber sayfamızda...

şişko haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 319 sisko haberi bulunmuştur.

Öğrenciyi döven öğretmen hakkında flaş karar
Öğrenciyi döven öğretmen hakkında flaş kararDiyarbakır'ın merkez Yenişehir ilçesinde, bir kız öğrenciyle tükürdüğü gerekçesiyle din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni tarafından sınıfta dövüldüğü iddia edilen 7'nci sınıf öğrencisi U.O.'nun (12), ailesinin şikâyetçi olması nedeniyle okuldan uzaklaştırıldığı ileri sürüldü.Merkez Yenişehir ilçesinde bir okulda 7'nci sınıf öğrencisi U.O., 20 Aralık 2017'de okulda bir kız öğrenciye tükürdüğü gerekçesiyle, din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni M.M.T. tarafından sınıfta dövüldü. Öğrenciye yönelik şiddete sınıf öğretmeni D.G. de tanık oldu. Yüzü gözü şiş halde eve giden U.O., kendisine ne olduğunu soran annesi Canan O.'ya olayı anlattı. Bunun üzerine anne Canan O., okul yönetimine başvurdu, ardından hastaneden darp raporu alıp, polise giderek öğretmen hakkında şikâyetçi oldu. İddiaya göre, ailenin şikâyeti nedeniyle öğrenci U.O., okuldan uzaklaştırıldı. 'TEŞEKKÜR BELGESİ ALAMAYACAĞIM' Öğretmenler zili çaldığında bir kız öğrencinin kendisine 'Şişko' dediğini ve kendisinin de ona tükürdüğünü anlatan U.O., şunları söyledi: "Öğretmen M.M.T. tükürdüğümü görmüş ve beni yanına çağırmış ancak duymadığım için sınıfıma girdim. Peşimden geldi, sağ yanağıma bir tokat vurdu, yakamdan tutup beni yere savurdu. Yerdeyken tekme tokat vurmaya başladı. Sınıf öğretmenim D.G. de sınıftaydı, olan biteni gördü. Bana dedi 'Git elini yüzünü yıka'. Ben gelecektim, anneme anlatacaktım. Müdür yardımcısı kolumdan tuttu, odaya götürdü. Daha sonra kız öğrenciye özür diletti ve barıştırdı. Ondan sonra sınıfımıza gönderdi. Okuldan uzaklaştırma cezası aldım. Hocalarım şikâyetimi geri almam için sıkıştırıyor. Teşekkür Belgesi alacaktım, 10'dan fazla sınava giremediğim için alamayacağım" dedi.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler