Suyu

Suyu

Son dakika suyu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan suyu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan suyu haber sayfamızda...

Suyu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 30.400 suyu haberi bulunmuştur.
Hükümet Kadın konusu nedir Hükümet Kadın filmi oyuncuları kim, nerede çekildi
Hükümet Kadın konusu nedir? Hükümet Kadın filmi oyuncuları kim, nerede çekildi?Hükümet Kadın filmi televizyon ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Demet Akbağ, Sermiyan Midyat ve Ercan Kesal gibi isimlerin yer aldığı film oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Hükümet Kadın konusu ise hayli ilgi çekici. İşte, Hükümet Kadın oyuncu kadrosu...
21.01.2021Cadde
Akyakada deniz çekilmesi havadan görüntülendi
Akyaka'da deniz çekilmesi havadan görüntülendiMuğla'nın Ula ilçesinde yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği tatil bölgelerinden Akyaka'da deniz suyu 20 metre kadar çekildi. O anlar, havadan çekildi.
21.01.2021Haberler
Görenler inanamadı Tam 20 metre
Görenler inanamadı! Tam 20 metreMuğla'nın Ula ilçesinde yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği tatil bölgelerinden Akyaka'da deniz suyu 20 metre kadar çekildi. O anlar, dronla kaydedildi. Çekilmenin Ege Bölgesi'nde aralıklarla meydana gelen depremlerle ilgisi olmadığı belirtildi.
21.01.2021Galeri
Beyşehir Gölü buz tuttu
Beyşehir Gölü buz tuttuKonya'da hava sıcaklığının eksi 10 derecenin altına düşmesiyle Beyşehir Gölü'nün kıyı bölümü dondu. Balıkçılar buz tabakası nedeniyle göle açılmakta güçlük çekerken, çevredekiler kuşlara aç kalmamaları ekmek attı.
21.01.2021Tatil
Bakanlık harekete geçti Yasaklanıyor
Bakanlık harekete geçti! YasaklanıyorTarım ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan taslak yönetmeliğe göre, nar ekşisi izlenimi veren nar aromalı sos, nar sosu, narlı sos, nar ekşili sos gibi ürünler üretilemeyecek.
21.01.2021Ekonomi
Üreticilere faizsiz yem kredisi
Üreticilere "faizsiz yem kredisi"Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi), üreticilerin kısa vadeli yem ihtiyaçlarının faizsiz olarak karşılanması amacıyla yeni bir kampanya başlattı.
21.01.2021Ekonomi
Sırtından vurulup, öldürüldü Katil 13 yaşındaki üvey torun çıktı
Sırtından vurulup, öldürüldü! Katil 13 yaşındaki üvey torun çıktıİzmir'de eşiyle sokakta yürüdüğü sırada sırtından vurulan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Mustafa Kaya'nın 13 yaşındaki üvey torunu tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Polis tarafından yakalanan S.K.'nin anne-babasının boşanma aşamasında olduğu, anneannesi ve öldürdüğü üvey dedesi ile problemler yaşadığı öne sürüldü.
21.01.2021Gündem
Japonyada Türk işletmeciler Kovid-19 nedeniyle zor durumda
Japonya'da Türk işletmeciler Kovid-19 nedeniyle zor durumdaJaponya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının artış trendini koruması sonrası 11 eyalette uygulanan olağanüstü hal (OHAL) farklı sektörlerdeki Türk işletmecileri olumsuz etkiledi.
21.01.2021Ekonomi
Sarıkamış’ta eksi 30 derecede havaya serpilen kaynar su dondu
Sarıkamış’ta eksi 30 derecede havaya serpilen kaynar su donduHava sıcaklığının sıfırın altında 30 dereceye düştüğü Kars'ın Sarıkamış ilçesinde, hava serpilen kaynar suyun donması güzel görüntüler oluşturdu.
21.01.2021Yaşam
İlk milli fırkateyn denizle buluşuyor
İlk milli fırkateyn denizle buluşuyorMİLGEM Projesi ile Türkiye’nin yerli olanaklarla ürettiği ilk fırkateyni TCG İstanbul, 23 Ocak’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı törenle denize indirilecek. Milliyet büyük gün öncesi TCG İstanbul’u gezdi…
21.01.2021Gündem
Kalorifer Peteği Temizleme Nasıl Yapılır Petekler Temizlenmezse Ne Olur
Kalorifer Peteği Temizleme Nasıl Yapılır? Petekler Temizlenmezse Ne Olur?Kalorifer peteği temizleme ve kalorifer peteklerinin bakımı, yaz mevsiminde özellikle yapılması gereken önemli bir uygulamadır. Kış mevsiminde soğuktan korunabilmek ve ısınmak adına devamlı çalıştırılan kalorifer peteklerinin bakımının yapılması ve temizlenmesi oldukça önemli bir konudur. Peki kalorifer peteği nasıl temizlenir? Kalorifer peteği temizliği nasıl yapılmaktadır? İşte, tüm detaylar.
20.01.2021Püf Noktası
Karaciğer Temizliği Nasıl Yapılır Karaciğeri Temizleyen Ve Onaran Besinler Nelerdir
Karaciğer Temizliği Nasıl Yapılır? Karaciğeri Temizleyen Ve Onaran Besinler Nelerdir?İnsan vücudunun oldukça önemli organları içerisinde yer alan karaciğer, yenilenmesi ve temizlenmesi için sağlık beslenmeye ihtiyaç duymaktadır. Bununla beraber toksinleri atan bazı gıdalar, karaciğerin temizlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Peki karaciğer temizliği nasıl yapılır? Karaciğeri temizleyen ve onaran besinler nelerdir? İşte karaciğer temizliğine dair tüm ayrıntıları derledik.
Büyükşehir’den Demirci’ye  42 milyon lira yatırım
Büyükşehir’den Demirci’ye 42 milyon lira yatırımManisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı yatırımlarla 17 ilçenin refahı için çalışıyor.
20.01.2021Ege
Muğlada deniz 30 metre çekildi, adacıklar oluştu
Muğla'da deniz 30 metre çekildi, adacıklar oluştuMuğla'nın Ula ilçesi Akyaka'da deniz suyu, 30 metre kadar çekildi. Olayı ilk kez görenler şaşkına döndü, çekilmeyle birlikte kıyıda adacıklar oluştu. Çekilmenin Ege Bölgesi'nde aralıklarla meydana gelen depremlerle ilgisi olmadığı belirtildi.
20.01.2021Haberler
Zirvesi karla kaplı Toros Dağları manzarası eşliğinde deniz keyfi
Zirvesi karla kaplı Toros Dağları manzarası eşliğinde deniz keyfi!Antalya’da kış güneşini görenler sahile akın etti. Deniz suyu havadan sıcak olunca, Toros Dağları'ndaki beyaz örtüyle manzarası eşliğinde denize girenler keyifli anlar yaşadı.
20.01.2021Haberler
Bebek gibi bakılıyor tek tek el masajıyla yumurtaları alınıyor
Bebek gibi bakılıyor tek tek el masajıyla yumurtaları alınıyorAntalya’da bulunan alabalık tesisinde alabalık üretimi için sağım işlemine başladı. Balıklardan alınan havyarlar kuluçkaya yatırıldı. Yılda ortalama bir milyon 500 bin ile 2 milyon adet alabalık üretimi gerçekleştirilen alabalık çiftliğinde, alabalıkların sağımı ve yumurta dölleme işlemi el masajıyla yapılıyor.
20.01.2021Haberler
Ahir Zaman Ne Demek Ahir Zaman İle İlgili Hadisler Ve Sözler Nelerdir
Ahir Zaman Ne Demek? Ahir Zaman İle İlgili Hadisler Ve Sözler Nelerdir?İnsanlar doğarlar büyürler ve ölürler. Her dönemin bu açıdan farklı özellikleri ve şartları bulunur. Ahir zaman da bu zamanların en sonunu oluşturan ve en zor olan dönemdir. İnsan bu dönem de her açıdan sınanmaktadır. Ahir zaman kıyametin kopmadan önceki son dönemi olarak bilinmektedir. Ahir zaman ne demek? Ahir zaman ile ilgili hadisler ve sözler nelerdir? Bu soruların cevaplarını ayrıntılarıyla beraber derledik.
20.01.2021Dini Bilgiler
Muğlada deniz 30 metre çekildi, adacıklar oluştu
Muğla'da deniz 30 metre çekildi, adacıklar oluştuMuğla'nın Ula ilçesinde Akyaka'da deniz suyu, 30 metre kadar çekildi. Olayı ilk kez görenler şaşkına döndü, çekilmeyle birlikte kıyıda adacıklar oluştu. Çekilmenin Ege Bölgesi'nde aralıklarla meydana gelen depremlerle ilgisi olmadığı belirtildi.
20.01.2021Gündem
Guslün Farzları Nelerdir Gusül Abdestinin Sünnetleri Ve Önemi
Guslün Farzları Nelerdir? Gusül Abdestinin Sünnetleri Ve ÖnemiGusül nedir? Gusül abdesti nedir? Gusül abdesti nasıl alınır? Gusül abdestinin farzları nelerdir? Gusül abdestinin önemi nedir? Gusül abdesti ibadetlerin yapılması için neden önemlidir? Gusül abdesti olmadan Kuranı Kerim neden okunmaz? Gusül abdesti olmayan kişinin normal abdesti olur mu? Gusül abdestinde teyemmüm olur mu? Gusül abdesti hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.
20.01.2021Dini Bilgiler
Peygamber Efendimizin Sünnetleri Nelerdir Günlük Hayatımızda Uygulanabilecek Sünnetler…
Peygamber Efendimizin Sünnetleri Nelerdir? Günlük Hayatımızda Uygulanabilecek Sünnetler…Peygamber efendimizin her davranışı örnek alınması gereken hususu teşkil eder. Bunun yanı sıra peygamber efendimizin yaptığı davranışlara İslamiyet de sünnet adı verilir. Sünnet peygamber efendimizin davranışlarına verilen bu önem ve anlamdan ötürü yapılması farz kadar kesin olmasa da gerekli hususlardır. Peygamber Efendimizin sünnetleri nelerdir? Günlük hayatımızda uyguladığımız sünnetler nelerdir? İşte, tüm detaylar.
20.01.2021Dini Bilgiler
Diyarbakır’ın verimli toprakları “dev sulama” projesiyle suya kavuşacak
Diyarbakır’ın verimli toprakları “dev sulama” projesiyle suya kavuşacakTürkiye'nin en büyük 2. sulama projesi olan Silvan Projesi, 8 baraj ve 23 sulama tesisinden oluşuyor.
20.01.2021Ekonomi
Kar yağışıyla su seviyesi yükseldi
Kar yağışıyla su seviyesi yükseldiBolu'da, içme suyu ihtiyacının karşılandığı Gölköy Barajı'nda yüzde 18'e düşen su seviyesi, son günlerdeki kar yağışlarıyla birlikte yüzde 21'e yükseldi.
21.01.2021Tatil
Kış güneşini gören sahile akın etti
Kış güneşini gören sahile akın etti!Antalya’da soğuk ve rüzgarlı havaya rağmen kış güneşini görenler sahile akın etti. Deniz suyu havadan sıcak olunca, beyaz örtüyle kaplanan Toros Dağları manzarası eşliğinde denize girenler keyifli anlar yaşadı.
20.01.2021Gündem
Zirvesi karla kaplı Toros Dağları manzarası eşliğinde deniz keyfi
Zirvesi karla kaplı Toros Dağları manzarası eşliğinde deniz keyfi!Antalya’da kış güneşini görenler sahile akın etti. Deniz suyu havadan sıcak olunca, Toros Dağları'ndaki beyaz örtüyle manzarası eşliğinde denize girenler keyifli anlar yaşadı.
20.01.2021Gündem
Nasrettin Hoca Fıkraları - Hem Komik, Hem Düşündürücü Birbirinden Güzel Kısa Nasrettin Hoca Sözleri
Nasrettin Hoca Fıkraları - Hem Komik, Hem Düşündürücü Birbirinden Güzel Kısa Nasrettin Hoca SözleriNasreddin Hoca Fıkraları ile bilinen eğlenceli ve neşeli bir kişiliktir. Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen hala birbirinden komik ve aynı zamanda bizleri düşündüren masalları ile bizleri güldürmeye devam etmektedir. Herkes onun fıkraları ve hikayeleri arasından en az bir tanesini olsa dahi mutlaka duymuştur. Biz bir tane ile yetinmedik, Nasrettin Hoca Fıkraları sayfamızda birçok fıkraya yer verdik. 5 tane, 10 tane, 15 tane değil... Tamı tamına, kısa kısa 32 tane fıkra! Birbirinden komik fıkralar ile gülmeye hazırsanız; işte fıkra denildiğinde ilk akla gelen Nasrettin Hoca'nın birbirinden güzel fıkraları...
20.01.2021Eğlence
Midye Haram Mı Helal Mi Yoksa Mekruh Mu Diyanetin Deniz Ürünleri İle İlgili Açıklamaları
Midye Haram Mı Helal Mi Yoksa Mekruh Mu? Diyanet'in Deniz Ürünleri İle İlgili AçıklamalarıMidye çok fazla tüketilen deniz mahsullerinden bir tanesidir. Bu sebeple Müslümanlar tarafından haram olup olmadığı çokça merak edilmektedir. Midye haram mı helal mi yoksa mekruh mu? Diyanet'in Deniz Ürünleri ile ilgili açıklamaları hakkında bilgileri derledik.
20.01.2021Dini Bilgiler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan net konuştu: Eyvallahımız olmayacak
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan net konuştu: 'Eyvallahımız olmayacak'Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Sakarya, Yalova, Kırklareli, Edirne, Çanakkale il kongrelerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden video konferans yöntemiyle katıldı. Erdoğan, 'Varsa bizimle rekabet edecek birileri her türlü yarışa hazırız. Yalan ve iftira üzerine kurulan polemiklerle milletin enerjisini heba edenlere eyvallahımız olmayacaktır' dedi. Koronavirüs aşısıyla ilgili son dakika bilgilerini aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ülkemizde KOVİD-19 aşısı yaptıran vatandaşlarımızın sayısı, hamdolsun, 1 milyonu geçti. Bizler için çok kıymetli olan sağlık çalışanlarımızla başlayan ve başarılı bir şekilde devam eden aşı programımıza inşallah kademeli olarak tüm vatandaşlarımızı dahil edeceğiz' açıklamasını yaptı.
20.01.2021Siyaset
Enfeksiyon nedir En sık karşılaşılan enfeksiyon hastalıkları nelerdir
Enfeksiyon nedir? En sık karşılaşılan enfeksiyon hastalıkları nelerdir?Enfeksiyon, infeksiyöz bir ajanın vücuda girerek vücut içinde çoğalması anlamına gelir. Ancak bu sırada hastalık belirtileri görülmeyebilir. Enfeksiyonun oluşması ile birlikte hastalık belirtileri de ortaya çıkarsa infeksiyon hastalığı olduğu düşünülür. Enfeksiyon hastalıklarının belirti ve semptomları çok farklı olabilir. Sizler için enfeksiyon nedir ve en çok görülen enfeksiyon hastalıkları nelerdir? İşte, tüm detayları derledik.
20.01.2021Sağlık
Türkiye için kuraklık uyarısı
Türkiye için kuraklık uyarısıNASA’nın yayımladığı haritalarda, Türkiye’nin yüzde 80’inden fazla kısmında şiddetli bir şekilde kuraklık yaşandığına dikkat çekildi. Temmuz 2020 tarihinden bu yana hemen hemen Türkiye’deki tüm illerin neredeyse her ay ortalamanın altında yağış aldığı belirtildi
20.01.2021Gündem
Klima Temizleme Nasıl Yapılır Klima Temizlenmezse Ne Olur
Klima Temizleme Nasıl Yapılır? Klima Temizlenmezse Ne Olur?Klimalar, yazın serinletici kışın ısıtıcı hava vermeleri ile yaşantımıza konfor katan modern makineler. Son yıllarda havayı nemlendirme gibi farklı özellikleri ile işlevselliklerini artıran klimalar aynı zamanda dikkat çeken tasarımları ile de dikkatleri çekiyor. Klimaları kullanan kişiler ise sağlıklı ve hijyenik koşullarda bu makineleri kullanmak için nasıl temizlenmesi gerektiğini merak ederek araştırıyor. Bu konuda onlara yardımcı olmak için "Klima temizleme nasıl yapılır? Klima temizlenmezse ne olur?" gibi konu başlıklarını derledik.
19.01.2021Yaşam
Fesleğen Bakımı Nasıl Yapılır Evde Fesleğen Bakımı İçin Öneriler
Fesleğen Bakımı Nasıl Yapılır? Evde Fesleğen Bakımı İçin ÖnerilerReyhan ismiyle de bilinen fesleğen, ballıbabagiller familyasında yer alan bir bitkidir. Akdeniz bölgesinde fazlaca yetişen bu bitki; yemyeşil yaprakları, güzel kokusu ve pembemsi renkli çiçekleri ile bilinmektedir. Kökeni Güney Asya'ya dayanan fesleğen bitkisi, senede bir defa yetiştirilmektedir. Evde de oldukça kolay yetişen ve güzel kokulu bitkiler içerisinde yer alan fesleğen bakımı nasıl yapılır? Evde fesleğen bakım için öneriler nelerdir? İşte detaylar
19.01.2021Yaşam
Susuzluk korkusu bitiyor
Susuzluk korkusu bitiyorYeni yıla kuraklık tehlikesiyle giren İzmir’de, son haftalardaki yağmur ve kar yağışı yüzleri güldürdü. Barajlardaki doluluk seviyeleri yüzde 40’ı aştı. Yeraltı sularını koruyacak projenin ilki ise Tire’de hayata geçti
19.01.2021Ege
Seferihisar’da JES’e geçit yok
Seferihisar’da JES’e geçit yok!Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Orhanlı mevkiinde yapılması planlanan jeotermal santraline karşı harekete geçti.
19.01.2021Ege
Ören’in, gelecek 30 yılı planlanıyor
Ören’in, gelecek 30 yılı planlanıyorMilas’ın Ören Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan kanalizasyon projesi kapsamında, hat inşaatı ve atıksu arıtma tesisi hayata geçirilecek.
19.01.2021Ege
Mide yanmasına ne iyi gelir Mide yanması hangi hastalıkların belirtileri arasında yer alır
Mide yanmasına ne iyi gelir? Mide yanması hangi hastalıkların belirtileri arasında yer alır?Ekşi ve acı şeylerin aşırı tüketilmesi mide yanmasına neden olur. Baharatlı gıdalar, acı biber ve turşu gibi besinlerin sindirimi zordur. Aynı zamanda çay ve kahve gibi kafein içerikli içecekleri fazla tüketmek de uzun süreli yanma ve ekşime şikayetlerine yol açabilir. Mide yanmasına ne iyi gelir? Mide yanması hangi hastalıkların belirtileri arasında yer alır? Merak edilen tüm soruları sizin için derledik.
19.01.2021Sağlık
Amasyada köylüler tesadüfen buldu Fil veya mamuta ait...
Amasya'da köylüler tesadüfen buldu! Fil veya mamuta ait...Amasya'da su arayan köylüler tesadüfen taşlaşmış cisimler buldu. İlk incelemede taşlaşmış cisimlerin mamut veya file ait olabileceği değerlendiriliyor.
19.01.2021Haberler
Son dakika... Amasyada köylüler tesadüfen buldu Fil veya mamuta ait...
Son dakika... Amasya'da köylüler tesadüfen buldu! Fil veya mamuta ait...Gelen son dakika haberine göre; Amasya'da su arayan köylüler tesadüfen taşlaşmış cisimler buldu. İlk incelemede taşlaşmış cisimlerin mamut veya file ait olabileceği değerlendiriliyor.
19.01.2021Gündem
Zincir ve antifrize rağbet arttı, lastikler depodan çıktı
Zincir ve antifrize rağbet arttı, lastikler depodan çıktıHava sıcaklıklarının düşmesi ve kar yağışı araçların ekipman ve bakım ihtiyacını artırdı. Kış lastiği olmayan sürücülerin yola çıkmaması konusunda uyarıda bulunan uzmanlar, kış aylarında araç bakımlarına dikkat edilmesi gerektiğini belirtiyor.
19.01.2021Ekonomi
Sınıf Kuralları Nelerdir Maddeler Halinde Okul Kuralları Ve Disiplin Cezaları
Sınıf Kuralları Nelerdir? Maddeler Halinde Okul Kuralları Ve Disiplin CezalarıHerkes ilkokuldan başlayarak belirli bir kural çerçevesinde eğitim görmektedir. İlkokulda başlayan okul serüveni üniversite ve devam edilirse daha yüksek seviyelerde devam etmektedir. Tabi eğitim hayatında sınıfta ve okulda uyulması gereken kurallar vardır. Sınıf kuralları nelerdir? Maddeler halinde okul kuralları ve disiplin cezaları hakkındaki tüm bilgileri detaylı şekilde sizler için derledik.
19.01.2021Eğitim
Virüsle tüketim yüzde 30 arttı
Virüsle tüketim yüzde 30 arttı!Öğrencilere yönelik tasarruf projesi başlatan Prof.  Dr. Ayaz “Pandemide hijyen ihtiyacıyla su kullanımı da arttı” dedi.
18.01.2021Ege
Soğuk ve karla mücadeleye devam
Soğuk ve karla mücadeleye devamGeçen hafta yaşanan fırtına ve sağanak yağışın ardından, hava sıcaklığındaki ani düşüşle birlikte kar sürprizi yaşayan Ege Bölgesi’nde, belediyeler ulaşımın aksamaması için seferberlik ilan etti...
18.01.2021Ege
Eşi ve kızının üzerine kaynar su döktüğü iddia edilen kişi tutuklandı
Eşi ve kızının üzerine kaynar su döktüğü iddia edilen kişi tutuklandıEşi ve 1 buçuk yaşındaki kızının üzerine kaynar su dökerek yaraladığı iddia edilen koca itiraz üzerine tekrar gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.
18.01.2021Haberler
Kaynar su dehşeti Karar verildi
Kaynar su dehşeti! Karar verildiEşi ve 1 buçuk yaşındaki kızının üzerine kaynar su dökerek yaraladığı iddia edilen Ali A. itiraz üzerine tekrar gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.
18.01.2021Gündem
Karadeniz somonuna yoğun ilgi
Karadeniz somonuna yoğun ilgiKaradeniz'de kafeslerde üretilen somonlar, başta Japonya gibi Uzak Doğu ülkeleri ile birçok Avrupa ülkesine ihraç ediliyor. 'Karadeniz somonu', zor ve zahmetli bir yolculuğun ardından özellikle Japon sofralarını 'suşi' olarak süslüyor. Uzak Doğu’dan yoğun talep alan Karadeniz somonunun ihracatından ise geçen yıl 23 milyon 790 bin dolar kazanç elde edildi.
18.01.2021Ekonomi
Güzelhisar’da 400 ağaca can suyu...
Güzelhisar’da 400 ağaca can suyu...Aliağa Belediyesi, kentin görsel zenginliğini artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.
17.01.2021Ege
Evde yapabileceğiniz leke açıcı maske tarifi
Evde yapabileceğiniz leke açıcı maske tarifiSon günlerde etkisini tam anlamıyla hissettirmeye başlayan soğuk havalar nedeniyle birçok insanda cilt sorunları ortaya çıkmaya başladı. Yaşanan sorunlar hakkında bilgi veren Kozmotolog & Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur Zevzir, evde uygulayabileceğiniz leke açıcı maske tarifi paylaştı.
17.01.2021Cilt Bakımı
Su üstünde izolasyon
Su üstünde izolasyonOnlar, bir yıldır birçok alışkanlığı değiştiren salgın nedeniyle sınırsız konfor alanı sunan evlerinden teknelerine, karavanlarına ya da çadırlarına taşınan doğa ve deniz severler. Koronavirüs sonrası konforlu evlerine dönmeyecek gibiler..
17.01.2021Gündem
İçinizi ısıtacak tarifler
İçinizi ısıtacak tariflerHavaların soğumasıyla daha da önem kazanan bağışıklığımızı güçlendirmek için birbirinden sağlıklı çorba tariflerine göz atabilirsiniz
17.01.2021Pazar

Yazar Sonuçları

Filiz DağMilliyet Yazarı
Z Kuşağı Küresel Isınma ve Su Kullanımının Farkında: 1 Damla Hareketi!Z kuşağı ile havadan sudan konuştuk… Gerçekten! Hem de sayısal ve bilimsel verilerle, içtiğimiz su, soluduğumuz hava tüm dünyada nereye gidiyor, “Küresel Isınma, İklim Değişikliği, Kuraklık…” yakınsa eğer peki ya geleceğimiz nasıl olacak tek tek konuştuk...
18.01.2021

Benzer Haber Etiketleri

izmiregemuğlaantalyadeniz

Suyu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.