Tasarruf

Tasarruf

Son dakika tasarruf haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tasarruf gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tasarruf haber sayfamızda...

Tasarruf

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 19.084 tasarruf haberi bulunmuştur.
Egzama Nedir Elde Ve Yüzde Egzama Çıkarsa Ne Yapılmalı
Egzama Nedir? Elde Ve Yüzde Egzama Çıkarsa Ne Yapılmalı?Egzama, gözle görülebilen ve rahatsızlık veren deri hastalıklarından birisidir. Kronik cilt rahatsızlığı olan egzamanın nasıl ve neden çıktığı, çok sayıda farklı faktöre bağlı olabilir. Vücudun çoğu bölgesinde çıkabildiği gibi sadece bir alanla sınırlı olabilir. Egzama nedir, elde ve yüzde egzama çıkarsa ne yapılmalı sorularının yanıtlarını derledik.
16.01.2021Sağlık
Tarımda modern sulama sistemlerinin oranı yükselecek
Tarımda modern sulama sistemlerinin oranı yükselecekTarım ve Orman Bakanlığı, tarımsal sulamada yüzde 29'a ulaşan modern sulama sistemlerinin kullanımını, devam eden projelerin tamamlanmasıyla yüzde 94'e yükseltmeyi hedefliyor.
16.01.2021Ekonomi
TMSF yönetiminde yeni fabrika
TMSF yönetiminde yeni fabrikaTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yönetimindeki ilk sıfırdan yatırım olan Bellona’nın yeni fabrikası üretime başladı. Fabrikanın açılış töreninde konuşan TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, “Yıllık 480 bin adet yatak ve 420 bin adet sandalye kapasitesine sahip. TMSF ailesi olarak iftihar günü. İstihdamı ciddi oranlarda artırıyoruz” dedi.
16.01.2021Ekonomi
Değerli konut vergisi başladı
Değerli konut vergisi başladıHazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hazırlanan Değerli Konut Vergisi Uygulama Genel Tebliği, dünkü Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
16.01.2021Ekonomi
KKTC’de ilk aşı Tatar’a yapıldı
KKTC’de ilk aşı Tatar’a yapıldıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşılama programı dün başlarken, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, aşı olan ilk isim oldu.
16.01.2021Siyaset
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğandan dolar, euro ve faiz açıklaması
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dolar, euro ve faiz açıklamasıGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, DEİK Yönetim Kurulu Üyelerini Kabul toplantısında konuştu. Erdoğan konuşmasında "Türk lirasının dolara karşı yüzde 12, euroya karşı ise yüzde 10 değer kazandığı görülüyor. Kim ne derse desin, yüksek faizle bir yere varamayız." ifadelerini kullandı.
15.01.2021Siyaset
Bakan Dönmezden Enerji Verimliliği Haftası mesajı
Bakan Dönmez'den Enerji Verimliliği Haftası mesajıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Enerji Verimliliği Haftası dolayısıyla hazırladıkları kamu spotunu paylaştı.
15.01.2021Ekonomi
Uber’e yeniden Türkiye’de: Yolcular ve taksiciler ne düşünüyor
Uber’e yeniden Türkiye’de: Yolcular ve taksiciler ne düşünüyor?Geleneksel taksi hizmetine alternatif olarak ortaya çıkan Uber, erişim engelinin kalkmasıyla artık sarı taksiler ile çalışarak hizmet verecek. Uygulamadan vatandaşlar memnunken, taksi şoförleri ise Uber’in yalnızca ‘sarı taksi’ olarak hizmet etmesini istiyor.
15.01.2021Ekonomi
Değerli Konut Vergisi Resmi Gazetede
Değerli Konut Vergisi Resmi Gazete'deTürkiye sınırları içinde bulunan ve bina vergi değeri 5 milyon lirayı aşan mesken nitelikli taşınmazlar, değerli konut vergisine tabi olacak.
15.01.2021Uzmanpara
Son dakika: Değerli konut vergisinde önemli gelişme Resmi Gazetede yayımlandı
Son dakika: Değerli konut vergisinde önemli gelişme! Resmi Gazete'de yayımlandıDeğerli konut vergisi uygulama esasları Resmi Gazete'de yayımlandı. Düzenlemeye göre tek konutu olanlar vergiden muaf tutulacak. 2019'da çıkarılan verginin yürürlük tarihi 1 Ocak 2021'e ertelenmişti. İlgili mükellefler beyannamelerini, mesken nitelikli taşınmazın bulunduğu yer belediyesinden alınan bina vergi değerini gösteren belgeyi eklemek suretiyle, ilgili yılın 20 Şubat tarihine kadar taşınmazın bulunduğu yerin vergi dairesine verecekler. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
15.01.2021Ekonomi
İMEAK DTO İzmir’e sıfır atık belgesi
İMEAK DTO İzmir’e sıfır atık belgesiİMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı.
15.01.2021Ege
Son dakika: Yenikent-Temelli Yolu hizmete açıldı
Son dakika: Yenikent-Temelli Yolu hizmete açıldıGelen son dakika haberine göre; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Yenikent-Temelli Yolu'nun tamamının hizmete sunulmasıyla zamandan 66 milyon lira, akaryakıttan 117,7 milyon lira olmak üzere yıllık toplam 183,7 milyon lira tasarruf sağlanacak ve yıllık karbon emisyon salınımı 48 bin 640 ton azaltılacak." dedi.
14.01.2021Ekonomi
Bu aparatlar yarı yarıya tasarruf sağlıyor
Bu aparatlar yarı yarıya tasarruf sağlıyorSon dönemlerde etkisini arttıran kuraklıkla beraber su kaynakları önemli ölçüde azalırken, suyu verimli kullanma yollarının arandığı günlerde musluğa takılan aparatlar büyük fayda sağlıyor.
14.01.2021Haberler
Göztepe, profesyonel liglerde 2000. maçına çıkacak
Göztepe, profesyonel liglerde 2000. maçına çıkacakSüper Lig ekiplerinden Göztepe, 16 Ocak Cumartesi günkü İttifak Holding Konyaspor karşılaşmasıyla profesyonel liglerde 2000. maçına çıkmaya hazırlanıyor.
14.01.2021Göztepe
TESKten kese kağıdı ve karton torba önerisi
TESK'ten kese kağıdı ve karton torba önerisiTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, vatandaşların alışverişlerinde geri dönüşümü kolay ve gıdalar için daha sağlıklı olduğu bilinen kese kağıtlarını veya karton torbaları tercih etmesi gerektiğini bildirdi.
14.01.2021Ekonomi
Bir destek de Ege’den
Bir destek de Ege’denCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kuraklıkla mücadele çağrısına Ege Üniversitesi’nden de destek geldi...
13.01.2021Ege
‘En az yüzde 20 tasarruf mümkün’
‘En az yüzde 20 tasarruf mümkün’Enerjide büyük ölçüde dışa bağımlı olan Türkiye için enerji verimliliğinin ve enerji tasarrufunun kritik öneme sahip olduğunu belirten Yaşar Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof...
13.01.2021Ege
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan Telegramdan ilk mesajını paylaştı
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan Telegram'dan ilk mesajını paylaştıGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Telegram hesabından su tasarrufuna ilişkin bir mesaj paylaştı.
13.01.2021Siyaset
Türkiyeden enerjide 1 milyar dolarlık tasarruf
Türkiye'den enerjide 1 milyar dolarlık tasarrufEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin 2017-2019 yıllarında enerji verimliliği uygulamalarıyla 1 milyar dolara yakın tasarruf sağladığını ve bununla birlikte getirisi çok yüksek olan enerji verimliliği uygulamalarının artırılması gerektiğini bildirdi.
13.01.2021Uzmanpara
Türkiye, enerji verimliliğiyle 2 yılda 1 milyar dolar tasarruf sağladı
Türkiye, enerji verimliliğiyle 2 yılda 1 milyar dolar tasarruf sağladıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin 2017-2019 yıllarında enerji verimliliği uygulamalarıyla 1 milyar dolara yakın tasarruf sağladığını ve bununla birlikte getirisi çok yüksek olan enerji verimliliği uygulamalarının artırılması gerektiğini bildirdi.
13.01.2021Ekonomi
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırımdan su tasarrufu çağrısı
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'dan 'su tasarrufu' çağrısıGelen son dakika haberine göre; Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, yaşanan kuraklık nedeniyle suyun tasarruflu kullanılması çağrısında bulundu. Yıldırım, yaptığı yazılı açıklamada, küresel ısınma ve iklim değişikliği nedeniyle Tekirdağ'da da önceki yıllara göre yağışta ciddi bir azalma olduğunu belirtti.
13.01.2021Gündem
Katılım Emeklilik, fon getirisinde yılı ‘lider’ tamamladı
Katılım Emeklilik, fon getirisinde yılı ‘lider’ tamamladı2020 yılını değerlendiren Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “Pandemi döneminde tasarruf etmenin ve geleceğe yatırım yapmanın önemi bir kez daha anlaşıldı.
12.01.2021Sigorta
BES’le tasarrufu sevdik
BES’le tasarrufu sevdikBireylerin emeklilik dönemlerinde refah seviyelerinin düşmemesini hedefleyen, aynı zamanda yurt içinde uzun vadeli tasarruf seviyesini yükselterek yarattığı fonlarla ülke ekonomisine katkı sağlayan BES’te ve Otomatik Katılım Sistemi’nde katılımcıların sağladığı fon tutarı her geçen gün artıyor.
12.01.2021Sigorta
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu Aşılama süreci başlıyor...
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Aşılama süreci başlıyor...Son dakika haberleri, 2021 yılının ilk kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlendi. Koronavirüs salgını ve aşılama ana gündem maddesi ile toplanan kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Vaka sayısının belirli bir rakamın altına düşmesiyle daha önce de yaptığımız gibi elbette kısıtlamaları kademeli olarak azaltacağız." dedi. Öte yandan koronavirüs aşısıyla ilgili Erdoğan flaş açıklamalarda bulundu.
12.01.2021Siyaset
BES kumbarasındaki birikim 170 milyar lirayı aştı
BES kumbarasındaki birikim 170 milyar lirayı aştıDünyada olduğu gibi Türkiye'de de sosyal güvenlik sistemini tamamlayıcı olarak kurulan Bireysel Emeklilik Sistemi'nde (BES) katılımcıların fon tutarı ile devlet katkısı fon tutarının toplam büyüklüğü olan 158 milyar 347,4 milyon lira ile otomatik katılımla sisteme dahil olanların biriktirdiği 11 milyar 787,4 milyon lira dikkate alındığında, sistemin toplam büyüklüğü 2020 sonu itibarıyla 170 milyar 134,8 milyon liraya ulaştı.
11.01.2021Uzmanpara
BES kumbarasındaki birikim 2020de 170 milyar lirayı aştı
BES kumbarasındaki birikim 2020'de 170 milyar lirayı aştıDünyada olduğu gibi Türkiye'de de sosyal güvenlik sistemini tamamlayıcı olarak kurulan Bireysel Emeklilik Sistemi'nde (BES) katılımcıların fon tutarı ile devlet katkısı fon tutarının toplam büyüklüğü olan 158 milyar 347,4 milyon lira ile otomatik katılımla sisteme dahil olanların biriktirdiği 11 milyar 787,4 milyon lira dikkate alındığında, sistemin toplam büyüklüğü 2020 sonu itibarıyla 170 milyar 134,8 milyon liraya ulaştı.
11.01.2021Ekonomi
‘Akıllı şehir’le yüksek tasarruf
‘Akıllı şehir’le yüksek tasarrufTürk Telekom, Enerji Verimliliği Haftası’nda yaptığı açıklamada, 5G ve yapay zeka yatırımlarını sürdürürken, “Yeni Nesil Şehirler İnisiyatifi” ile bu teknolojilerin ilk adımını 9 kentte hayata geçirdiğini duyurdu.
11.01.2021Ekonomi
Katılım Emeklilik ‘getiri birincisi’
Katılım Emeklilik ‘getiri birincisi’Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, Katılım Emeklilik olarak Bireysel Emeklilik Sistemi’nden (BES) sağlık sigortalarına kadar hayatın her alanına dokunan güvence ürünleriyle salgının neden olduğu bu sınavdan başarıyla çıkmayı bildiklerini, yüksek fon performanslarıyla BES’in cazibesini artırmaya önemli katkı sağladıklarını belirterek, yüzde 34.5’lik getiri oranıyla emeklilik şirketleri arasında 2020’yi birinci sırada tamamladığını kaydetti.
11.01.2021Ekonomi
Karesi elektriği güneşten alıyor
Karesi elektriği güneşten alıyorKaresi Belediyesi’nin ekonomik gücünü artırmak ve tasarruf edici çözümler bulmak için başlattığı çalışmalardan olan 1 MW gücündeki Güneş Enerjisi Santrali üretime başladı
10.01.2021Ege
Pakdemirli: Hibe ve desteklerimizde gençlerimize pozitif ayrımcılık yapıyoruz
Pakdemirli: Hibe ve desteklerimizde gençlerimize pozitif ayrımcılık yapıyoruzTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tüm hibe ve desteklerde gençlere pozitif ayrımcılık yaptıklarını belirterek, "Tarımı plazalarda çalışmaktan, devlet dairelerinde çalışmaktan daha cazip bir iş alanına dönüştürmek istiyoruz. Yani biz girişimci bir gençlik, kendi işinin patronu bir gençlik var etmeye çalışıyoruz." dedi.
10.01.2021Ekonomi
Sokak kısıtlaması, internetten market alışverişini artırdı
Sokak kısıtlaması, internetten market alışverişini artırdıKonya'da koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında internet üzerinden market alışverişi yapanların sayısı arttı. Tüketiciler, tercih ettikleri marketlerin internet sitelerinden daha çok sipariş vermeye başladı. İnternet üzerinden hizmet veren market sahibi İsmail Tekin, ''Pandemiden önce de internetten alışveriş sistemimiz vardı, ancak insanlar bu kadar tercih etmiyordu. Şimdi salgın döneminde sağlıklarını da düşünerek hem kalabalığa girmemek için hem de zamandan tasarruf için internet üzerinden alışveriş yapıyorlar'' dedi.
10.01.2021Ekonomi
Yatırımcı ‘güvenli liman’a dönüyor
Yatırımcı ‘güvenli liman’a dönüyor!Gayrimenkulde yeni projeler duyuruluyor. “2021’de yatırım trendi yeniden gayrimenkulü gösteriyor” diyen sektör uzmanları, ikinci çeyrek itibarıyla canlılığın artacağını belirtiyor
10.01.2021Ekonomi
Konteynerden tasarruf
Konteynerden tasarrufMarmaris Belediyesi, çöp konteynerlerinin oluşturduğu görüntü kirliliğinin önüne geçilmesi ve halk sağlığının korunması amacıyla çalışma başlattı.
9.01.2021Ege
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan sert sözler: Bu kirli filmi gördük
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert sözler: Bu kirli filmi gördük!Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır-Ergani-Elazığ Yolu Devegeçidi Köprüsü ve Bağlantı Yolları Açılış Töreni’ne canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan, "Rutin bir atamayı üniversitelerimizi karıştırmak için fırsata çevirenleri hep birlikte takip ediyoruz. Bu kirli filmi yüzlerce kez gördük." dedi.
9.01.2021Siyaset
Bakan Karaismailoğlu, Devegeçidi Köprüsü ve Bağlantı Yolları Açılış Töreninde konuştu
Bakan Karaismailoğlu, Devegeçidi Köprüsü ve Bağlantı Yolları Açılış Töreni'nde konuştuUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Son 18 yılda hükümetlerimizin, Dicle Nehri üzerinde kurulu peygamber ve sahabeler şehri Diyarbakır'ın kaderini değiştiren büyük yatırımlara imza attığını görüyoruz. Diyarbakır'ın bölünmüş kara yolu uzunluğunu 10 kat artırarak 44 kilometreden 448 kilometreye çıkardık." dedi.
9.01.2021Ekonomi
YÖK Doktora Bursu’nda yeni çağrı dönemi başladı
YÖK Doktora Bursu’nda yeni çağrı dönemi başladıYükseköğretim Kurulu’nun (YÖK), Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu alanlarda doktoralı insan kaynağını yetiştirmeyi hedeflediği “YÖK 100/2000 Doktora Projesi” 4. yılını doldurdu. Devlet üniversitelerinin 100 tematik alanda 22 Ocak’a kadar başvurabileceği yeni çağrı döneminde “Deprem Çalışmaları” ve “Afet ve Acil Durum Yönetimi” gibi güncel alanlar öne çıkıyor.
8.01.2021Eğitim
42 tonluk ‘altın’ rekoru
42 tonluk ‘altın’ rekoruEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, altın üretiminin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen 2020 sonunda Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırarak 42 tona ulaştığını bildirdi. Bakan Dönmez, “Böylece ekonomimize 2.4 milyar dolarlık bir katkı sağladık” dedi.
8.01.2021Ekonomi
Bornova’da beton üretimi hızlandı
Bornova’da beton üretimi hızlandıBornova Belediyesi, ağustos ayında yenileyip işler hale getirdiği beton santralinin üretim kapasitesini 5 bin metreküpe çıkardı.
8.01.2021Ege
Dünyanın en etkileyici 15 metro istasyonu
Dünyanın en etkileyici 15 metro istasyonuMetrolar günümüz kentlerinin en önemli ulaşım araçları. Yüz yılı aşkın bir süredir büyük kentlerde kullanılan bu ulaşım araçları zamandan tasarruf yapmanın en etkili aracı. Metro istasyonları da gün geçtikçe sadece ulaşım için bir alan olmaktan çıkıp bulunduğu kentin simgesi haline gelebilecek tasarımlara dönüşmeye başladı. İşte dünyanın en etkileyici 15 metro istasyonu.
7.01.2021Tatil
Altın üretiminde Cumhuriyet tarihi rekoru kırıldı
Altın üretiminde Cumhuriyet tarihi rekoru kırıldıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, altın üretiminin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen 2020 sonunda Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırarak 42 tona ulaştığını bildirdi. Bakan Dönmez, "Böylece ekonomimize 2,4 milyar dolarlık bir katkı sağladık." dedi.
7.01.2021Uzmanpara
Son dakika: Bakan açıkladı Altın üretimi Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdı
Son dakika: Bakan açıkladı! Altın üretimi Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, altın üretiminin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen 2020 sonunda Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırarak 42 tona ulaştığını bildirdi. Bakan Dönmez, "Böylece ekonomimize 2,4 milyar dolarlık bir katkı sağladık." dedi.
7.01.2021Ekonomi
Bakan Selçuk: Kadınların ekonomik güçlenmesi seminerleri ile 386 bin kişiye ulaştık
Bakan Selçuk: Kadınların ekonomik güçlenmesi seminerleri ile 386 bin kişiye ulaştıkAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 'Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi' seminerleriyle 386 bin kişiye ulaştıklarını belirtti.
7.01.2021Ekonomi
Yabancıya da varlık barışı
Yabancıya da varlık barışıGelir İdaresi varlık barışına ilişkin detayları açıkladı: Şirket ortaklarının yurtdışındaki parası kapsamda... Vatandaşlık şartı yok... Nakit parada gümrük belgesi yeterli olacak.
7.01.2021Ekonomi
İş’te bayrak değişimi
İş’te bayrak değişimiİş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, mart sonunda görevi bırakıyor. Bankacılıktaki dijital dönüşüme dikkat çeken Adnan Bali’nin yerine Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran gelecek.
7.01.2021Ekonomi
Üretimle gelen tasarruf
Üretimle gelen tasarrufAydın Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde kullanılan durakları imal etmeye başladı.
6.01.2021Ege
Adnan Bali mart sonunda görevini bırakacak
Adnan Bali mart sonunda görevini bırakacakİş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 1 Nisan 2011'den bu yana büyük bir gururla ve mutlulukla, onurla sürdürdüğü Genel Müdürlük görevini mart ayı sonlarında yapılacak olan Genel Kurul tarihi itibarıyla bırakacağını belirterek, "O tarihe kadar da Genel Müdürlük görevime devam edeceğim. Genel Kurul irade gösterirse İş Bankası'nda Yönetim Kurulu'nda görev yapmaya devam edeceğim." dedi.
6.01.2021Uzmanpara
Son dakika: Adnan Bali açıkladı Bırakıyor...
Son dakika: Adnan Bali açıkladı! Bırakıyor...İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 1 Nisan 2011'den bu yana büyük bir gururla ve mutlulukla, onurla sürdürdüğü Genel Müdürlük görevini mart ayı sonlarında yapılacak olan Genel Kurul tarihi itibarıyla bırakacağını belirterek, "O tarihe kadar da Genel Müdürlük görevime devam edeceğim. Genel Kurul irade gösterirse İş Bankası'nda Yönetim Kurulu'nda görev yapmaya devam edeceğim." dedi.
6.01.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Tunç M. BerkmanMilliyet Yazarı
Her bir kriz, ezberi bozan lider ve yöneticiler için fırsattırTürkiye ve Dünya ekonomisi 2019’dan beri türbülanslı dönemlerden geçiyor...
11.01.2021
Serkan ÜnsalMilliyet Yazarı
Innogate 14. Dönem MezunlarıEn beğendiğim hızlandırma programlarından biri olan Innogate’in ABD’ye seçilen 14...
8.01.2021Gündem
Orkun BulutMilliyet Yazarı
YENİ ‘YENİ NORMAL’Söz konusu Covid-19’sa, nispeten daha iyi bir yıl bekliyor bizi...
6.01.2021

Benzer Haber Etiketleri

egeekonomiizmirBESerdoğan

Tasarruf ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.