Teog Sonuçları

Teog Sonuçları

Son dakika teog sonuçları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan teog sonuçları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan teog sonuçları haber sayfamızda...

Teog Sonuçları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 521 teog sonuclari haberi bulunmuştur.
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş yöntemleri
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş yöntemleri!Okulların başlamasıyla birlikte E-Okul Veli Bilgilendirme sistemi de sürekli kullanılmaya başlandı. E-Okul ile devamsızlık bilgisi, ders notları, şube sınav ortalaması gibi birçok bilgiye erişim sağlanabilir. E-Okul’a nasıl girilir? E-Okul’da hangi bilgiler yer alır?
18.09.2017Gündem
TEOG 2. nakil başvuruları nasıl yapılır E-Okul lise boş kontenjanları
TEOG 2. nakil başvuruları nasıl yapılır? E-Okul lise boş kontenjanlarıTEOG 1. nakil sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından e-okul sisteminde erişime açılan nakil sonuçlarının ardından 2. nakil başvuru süreci de başladı. Başvurular 25 Ağustos'ta sona eriyor. Boş kontenjanlar e-okulda...
22.08.2017Gündem
Devletten ailelere 4 bin lira teşvik
Devletten ailelere 4 bin lira teşvikTEOG sonuçları açıklandı, aileleri okul telaşı aldı. Velilerin karşısına özel okul seçenekleri çıkarken, okulların verdiği bursların yanında devlet de ailelere destek oluyor.
21.08.2017Ekonomi
KARGEM’li öğrencilerden örnek başarı
KARGEM’li öğrencilerden örnek başarıKarşıyaka Belediyesi  Gençlik Eğitim Merkezi (KARGEM) öğrencileri, lise ve üniversite sınavlarında elde ettiği başarılarla dikkat çekti
11.08.2017Ege
TEOG tercih sonuçları açıklandı - TEOG lise yerleştirme sonuçları sorgula
TEOG tercih sonuçları açıklandı - TEOG lise yerleştirme sonuçları sorgulaTEOG tercih sonuçları dün akşam saatlerinde açıklandı. MEB tarafından 11 Ağustos'ta açıklanacağı duyurulan TEOG lise yerleştirme sonuçları dört gün önce sürpriz bir şekilde açıklandı. Öğrenciler tercih sonuçlarını "www.meb.gov.tr" üzerinden sorgulayabilecek.
8.08.2017Gündem
TEOG tercih sonuçları açıklandı - TEOG lise tercih sonucu e-okul sorgulama
TEOG tercih sonuçları açıklandı! - TEOG lise tercih sonucu e-okul sorgulamaTEOG lise tercih sonuçları açıklandı. Herkes, TEOG Lise tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ederken MEB flaş bir duyuru ile TEOG tercih sonuçlarını saat 19.00'da açıkladı. TEOG lise tercih sonuçlarını sayfamızdan sorgulayabilirsiniz.
7.08.2017Gündem
TEOG YEP sonuçları belli oldu TEOG YEP tercihleri ne zaman yapılacak
TEOG YEP sonuçları belli oldu! TEOG YEP tercihleri ne zaman yapılacak?TEOG YEP sonuçları için meraklı bekleyiş sona erdi. MEB tarafından TEOG YEP sonuçları yayınladı. Heyecanla sınav sonuçlarının açıklanmasını merak eden adaylar için TEOG YEP tercih zamanı da duyuruldu. İşte konu ile ilgili tüm detaylar...
30.06.2017Gündem
TEOG YEP sonuçları - Yerleştirmeye Esas Puanları (YEP) açıklandı
TEOG YEP sonuçları - Yerleştirmeye Esas Puanları (YEP) açıklandıTEOG YEP açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilan edilen YEP sonuçlarına göre öğrenciler lise tercihlerinde bulunacaklar. Tercihler 14 Temmuz'da başlayacak.
30.06.2017Gündem
E-Okul sistemine girerek TEOG sonuçları kolaylıkla öğreniliyor
E-Okul sistemine girerek TEOG sonuçları kolaylıkla öğreniliyor!E-Okul sistemi ile milyonlarca öğrenci ve veli dijital ortamda anlık olarak ders notları ve devamsızlık durumları gibi işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ayrıca MEB tarafından gerçekleştirilen TEOG sınav sonuçları ve Lise tercih işlemlerini E-okul sistemi üzerinden gerçekleştiriliyor.
2.07.2017Gündem
TEOG sonuçları açıklandı - TEOG YEP puanı sorgulama
TEOG sonuçları açıklandı - TEOG YEP puanı sorgulamaTEOG YEP sonuçları az önce ilan edildi. Milli Eğitim Bakanlığı resmi sitesi üzerinde erişime açılan TEOG YEP puanlarının açıklanmasıyla birlikte binlerce öğrenci lise tercih işlemlerine başlayacak. YEP puan sorgulamaları "http://meb.gov.tr"'de.
30.06.2017Gündem
Temmuz tercihle geçecek
Temmuz tercihle geçecekÜniversite ve liselere giriş sınavları bitti, tercihler başlıyor. Liselere giriş için puanlar 30 Haziran’da açıklanacak. Özel okulların kayıtları aynı tarihte başlayacak. Devlet okulları için 14-24 Temmuz’da tercihler alınacak. Üniversite sınav sonuçları 11 Temmuz’da açıklanacak
20.06.2017Gündem
E-Okul VBS’ye giriş nasıl yapılır (E-Okul öğrenci not sorgulama işlemi)
E-Okul VBS’ye giriş nasıl yapılır? (E-Okul öğrenci not sorgulama işlemi)E-Okul VBS kullanılmaya başlandığından beri veliler ve öğrenciler merak ettikleri tüm yazılı ve sözlü sınav sonuçlarını, okulla ilgili bütün merak edilenleri ve TEOG gibi önemli sınav sonuçlarını E-Okul sistemi üzerinden öğrenebiliyor. Okulların kapanmasına bir hafta kadar bir süre kala, e-okul öğrenciler ve veliler tarafından en çok ziyaret edilen site konumunda.
2.06.2017Gündem
Öğrencileri uyardı TEOGda tercih yaparken...
Öğrencileri uyardı! TEOG'da tercih yaparken...TEOG sonuçlarının açıklanmasının ardından yapılacak tercihler üzerine önemli bilgiler veren Uğur Okulları Ankara Bölgesi Ortaokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Zümre Başkanı Selva Kurtoğlu, öğrencilerin tercih yaparken yüzdelik dilime dikkat etmeleri gerektiğini söyledi.
31.05.2017Eğitim
TEOG sınav sonuçları E-Okul VBS üzerinden açıklandı (İşte 2017 TEOG sonuçları sorgulama ekranı)
TEOG sınav sonuçları E-Okul VBS üzerinden açıklandı! (İşte 2017 TEOG sonuçları sorgulama ekranı)Sınava giren öğrenciler tarafından merakla beklenen TEOG sınav sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 26 Nisan ve 27 tarihlerinde gerçekleştirilen TEOG sınav sonuçları 31 Mayıs tarihinde ilan edildi. Peki sınav sonuçları nasıl öğrenilir? TEOG sınav sonuçlarına nasıl itiraz edilir? Yıl sonu başarı puanı nasıl hesaplanır?
1.06.2017Gündem
TEOG sınav sonuçları E-okulda erişime açıldı E-okul TEOG sınav sonuçları sorgulama
TEOG sınav sonuçları E-okul'da erişime açıldı! E-okul TEOG sınav sonuçları sorgulamaTEOG sınav sonuçları sabah saatlerinde e-okul üzerinden erişime açıldı. Binlerce adayın merak ettiği TEOG sınav sonuçları için adaylar e-okul.meb.gov.tr adresinden TC kimlik numaralarıve okul numaraları ile giriş yapıp sınav sonucuna ulaşabiliyor. TEOG sonuçlarına beş gün içerisinde itiraz edilebilecek.
31.05.2017Gündem
E-okul üzerinden TEOG sonuç sorgulama E-okul giriş
E-okul üzerinden TEOG sonuç sorgulama! E-okul giriş!Teog sonuçlarının açıklanması ile adaylar E-okul üzerinden sınav sonuçlarını sorgulayabiliyor. E-okul sınav sonucunu sorgulamak isteyen adaylar e-okul.meb.gov.tr adresi üzerinden öğrenci girişi sayfasından giriş yaptıktan sonra sonuçlarına ulaşabiliyor.
31.05.2017Gündem
TEOG sınav sonuçları açıklanıyor - MEBden TEOG sonuç açıklaması
TEOG sınav sonuçları açıklanıyor! - MEB'den TEOG sonuç açıklamasıTEOG sınav sonuçları için heyecanlandıran açıklama MEB'den geldi. Milli Eğitim Bakanlığı resmi twitter adresinden TEOG sınav sonuçlarının 31 Mayıs günü saat 10.00'da açıklanacağı duyuruldu. TEOG sonuçlarını bekleyen öğrenciler bu haberle heyecanlanmaya başladılar. İşte MEB'in yaptığı o açıklama...
30.05.2017Gündem
TEOG sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu mu (TEOG puan hesaplama)
TEOG sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu mu? (TEOG puan hesaplama)TEOG sonuçlarının ne zaman açıklanacağı öğrenciler tarafından oldukça merak ediliyor. TEOG ikinci dönem sınavı 26-27 Nisan tarihleri arasında gerçekleşmişti. Peki TEOG ikinci dönem sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu mu?
26.05.2017Gündem
TEOG sonuçları hangi tarihte açıklanacak
TEOG sonuçları hangi tarihte açıklanacak?Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınav sonuçları için binlerce öğrencinin geri sayımı sürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8. sınıf öğrencileri için organize edilen TEOG sınavlarında mazeret sınavları da geride kaldı. MEB 2017 sınav takvimine göre TEOG sınav sonuçlarının Haziran ayı içerisinde açıklanması bekleniyor.
25.05.2017Gündem
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Tüm gözler MEBde...
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm gözler MEB'de...20-21 Mayıs tarihlerinde yapılan TEOG mazeret sınavlarının ardından öğrencilerin gözü Milli Eğitim Bakanlığı'na çevrildi. TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2017 sınav takvimine göre TEOG sonuçları Haziran ayı içerisinde açıklanacak.
22.05.2017Gündem
Gençler neden  şiddete yöneliyor
Gençler neden şiddete yöneliyor?Sosyal medya, dijital oyunlar, filmler ve diziler, gençlerin şiddete eğilimini artırıyor. Okulda spor, sanat gibi faaliyetlerin az olması da bunda büyük etken. Şiddetten uzaklaşmaları için önce sosyalleşmeleri gerekiyor
18.05.2017Gündem
TEOG mazeret sınavları ne zaman (2017 TEOG sonuçları)
TEOG mazeret sınavları ne zaman? (2017 TEOG sonuçları)TEOG mazeret sınavları için heyecanlı bekleyiş sürüyor! 26-27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen TEOG 2. dönem sınavlarına giremeyen adaylar bu hafta sonu gerçekleştirilecek olan TEOG mazeret sınavlarında ter dökecek. Peki 2017 TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
16.05.2017Gündem
TEOG sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor
TEOG sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor!TEOG sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 26-27 Nisan'da yapılan TEOG 2. dönem sınavlarının sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı takvimine göre Haziran ayı içerisinde açıklanacak. Mazeret sınavları ise 20-21 Mayıs'ta...
9.05.2017Gündem
Çalışan için sınav kolaydı
Çalışan için sınav kolaydıTEOG maratonu dün tamamlandı. Sınavlar, çalışan öğrenciler için çok kolaydı. Fen Bilimleri yoruma dayalıydı. T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük sınavında İnönü Savaşı ve İzmir İktisat Kongresi ile ilgili sorular öğrencileri zorladı Uzmanlara göre İngilizce günün en zor sınavıydı. Özellikle parçaya dayalı okuma anlama ve diyalog soruları ayırt edici nitelikteydi. İki günde düzenlenen sınavlar arasında en zoru olan Matematik, TEOG’da belirleyici olacak
27.04.2017Gündem
E-Okul öğrenci girişi (Takdir Teşekkür hesaplama)
E-Okul öğrenci girişi (Takdir Teşekkür hesaplama)Milli Eğitim Bakanlığı tarafından erişime sunulan e-okul sayesinde öğrenci ve veliler ders ve karne notlarına kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Bugün yarıyıl tatiline girecek olan öğrenciler e-okul sistemine öğrenci girişi yaparak karne notlarını sorgulayabilirler.
20.01.2017Gündem
E-Okul vbs karne notu nasıl hesaplanıyor
E-Okul vbs karne notu nasıl hesaplanıyor?E-okul aracılığı ile artık karne notuna basit birkaç adım ile ulaşılabiliyor. Milyonlarca öğrencinin karne heyecanı yaşayacağı bugün veliler e-okul ile velisi oldukları öğrencilerin karne notunu öğrenmek istiyorlar. İşte adım adım e-okul sisteminde karne notunun nasıl sorgulanacağının detayları..
20.01.2017Gündem
TEOG sınav sonuçları açıklandı İşte ilk değerlendirme
TEOG sınav sonuçları açıklandı! İşte ilk değerlendirmeMEB tarafından 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde 1,3 Milyon 8. Sınıf öğrencisinin katıldığı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) sonuçları 3 Ocak Salı günü açıklandı. İlk gün Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, ikinci gün ise Fen Bilimleri, TC İnkıla Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil sınavlarına giren aday öğrencilere, toplam 6 dersten 120 soru soruldu. Öğrencilerin her bir dersi 100 üzerinden puanlandı.
6.01.2017Gündem
Yabancı dil hayal mi
Yabancı dil hayal mi?MEB, 5. sınıfların hazırlık sınıfı olup sadece Türkçe ve yabancı dil eğitimi verilmesi konusunda çalışmalarını hızlandırdı. Ancak öğretmen sayısı ve niteliği, müfredat, kaynak kitaplar, öğrenilenlerin hızla unutulması gibi bir dizi konuda soru işaretleri var
3.01.2017Gündem
TEOG sonuçları açıklandı ama...
TEOG sonuçları açıklandı ama...MEB tarafından Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında 8. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen birinci dönem ortak sınavların sonuçları dün açıklandı.
3.01.2017Gündem
TEOG puan hesaplama (TEOG sonuçları açıklandı)
TEOG puan hesaplama (TEOG sonuçları açıklandı)TEOG birinci dönem sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte öğrenciler TEOG puan hesaplamasının nasıl yapıldığını merak ediyor. İşte TEOG puan hesaplama sistemi ile ilgili merak edilenler...
4.01.2017Gündem
TEOG 1. dönem sınav sonuçları açıklandı (TEOG sonuçları sorgulama)
TEOG 1. dönem sınav sonuçları açıklandı (TEOG sonuçları sorgulama)TEOG sınav sonuçları belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8. sınıf öğrencileri için düzenlenen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı sonuçları e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden erişime açıldı. Sınav itirazları 5 gün içerisinde yapılabilecek.
4.01.2017Gündem
TEOG sınav sonuçları açıklandı (TIKLA-TEOG Sonuçları sorgula)
TEOG sınav sonuçları açıklandı! (TIKLA-TEOG Sonuçları sorgula)TEOG sınav sonuçları biraz önce açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığınca, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında, 8. sınıf öğrencilerine yönelik 23 ve 24 Kasım'da düzenlenen birinci dönem ortak sınav sonuçları "e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi" üzerinden açıklandı. TEOG 1. dönem sınavına 1 milyon 190 bin 826 öğrencinin katılmıştı.
3.01.2017Gündem
TEOG mazeret sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak
TEOG mazeret sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?Kasım ayında yapılan TEOG sınavına katılamayanlar için Aralık'ta TEOG mazeret sınavı düzenlenmişti. Bu kararla oldukça sevinen adaylar merakla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Peki TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...
30.12.2016Gündem
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?TEOG sınav sonuçları için heyecan dorukta. 23-24 Kasım'da yapılan TEOG sınavlarının ardından sınava katılmayan öğrenciler için mazeret sınavları düzenlendi. Peki TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB takvimine göre Ocak ayı içerisinde sonuçların yayınlanması bekleniyor.
24.12.2016Gündem
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak MEBden açıklama var mı
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB'den açıklama var mı?TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? TEOG 1. dönem sınavına giren yüzbinlerce aday 17-18 Aralık'ta yapılan mazeret sınavlarının ardından sonuçların açıklanmasını bekliyor. Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklama doğrultusunda TEOG sonuçları Ocak ayı içerisinde belli olacak.
20.12.2016Gündem
TEOG 1. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak
TEOG 1. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?23- 24 Kasım'da yapılan 1. dönem TEOG sınavına giremeyen öğrenciler bu hafta sonu mazeret sınavlarına katılacak. 17-18 Aralık'ta yapılacak olan TEOG sınavları saat 9'da başlayacak. Peki TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
17.12.2016Gündem
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak TEOG mazeret sınav tarihleri
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? TEOG mazeret sınav tarihleriTEOG mazeret sınavları için geri sayım başladı. 23-24 Kasım'da sınava giremeyen öğrenciler 17-18 Aralık'ta TEOG mazeret sınavlarına katılacak. TEOG sınav sonuçlarının ise Ocak ayı içerisinde açıklanması bekleniyor.
13.12.2016Gündem
TEOG sonuçları açıklandı mı
TEOG sonuçları açıklandı mı?TEOG sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih heyecanla bekleniyor. 23-24 Kasım'da sınava giremeyen öğrenciler için mazeret sınavları 17-18 Aralık'ta yapılacak. TEOG sınav sonuçlarının ise Ocak ayında açıklanması bekleniyor..
11.12.2016Gündem
E-okul VBS üzerinden TEOG sonuçları öğreniliyor
E-okul VBS üzerinden TEOG sonuçları öğreniliyor!Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından milyonlarca öğrenci ve velisi için internette e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) hizmeti açıldı. İnternette yer alan e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ekranı üzerinden son derece pratik şekilde öğrenci okul bilgilerine ulaşılabiliyor. Ayrıca TEOG sonuçları açıklandığı zaman da E-okul sistemi üzerinden kolaylıkla öğrenilebiliyor.
8.12.2016Gündem
TEOG sınav sonuçları için heyecan dorukta MEB TEOG sonuçları için...
TEOG sınav sonuçları için heyecan dorukta! MEB TEOG sonuçları için...TEOG sınavına gire adaylar için TEOG Sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu idi. TEOG Sonuçları henüz açıklanamadı ancak yetkililer TEOG Sonuçlarını önümüzdeki yılın ocak ayında açıklayacaklarını öğrencilere resmi olarak duyurdu.
7.12.2016Gündem
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak (2016 MEB TEOG sonuç sorgulama ekranı)
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? (2016 MEB TEOG sonuç sorgulama ekranı)TEOG sınav sonuçları için meraklı bekleyiş devam ediyor. 1 milyonun üzerinde adayın ter döktüğü TEOG sınav soru ve cevapları internet üzerinden erişime açıldı. Peki TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
4.12.2016Gündem
23-24 Kasım’da yapılan TEOG sonuçları ne zaman açıklanıyor
23-24 Kasım’da yapılan TEOG sonuçları ne zaman açıklanıyor?TEOG Sonuçlarını merakla bekleyen adaylar için gerekli ilgili resmi açıklama MEB'ten geldi. Yeni yılın Ocak ayında TEOG Sonuçlarının açıklanacağını belirten açıklamada net bir tarih olmamakla birlikte sadece TEOG Sonuçlarının 13 Ocaktan önce açıklanacağı duyuruldu. TEOG Sonuçlarının açıklandıktan sonra adaylar resmi e-okul web sayfasından sonuçlarını öğrenebileceklerdir.
2.12.2016Gündem
TEOG sonuçları ne zaman açıklanır
TEOG sonuçları ne zaman açıklanır?TEOG sonuçları henüz açıklanmadı. Ancak ilköğretim seviyesinde öğrencilerin girdiği TEOG sınavının sonuçları en merak edilen konulardan biri olmuştur. TEOG sonuçları ile ilgili verilen bilgiler ise çok geçmeden Milli Eğitim Bakanlığının TEOG sonuçlarını açıklayacağından yanadır.
1.12.2016Gündem
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak (TEOG puan hesaplama tablosu)
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? (TEOG puan hesaplama tablosu)TEOG 1. dönem sınavlarının sona ermesiyle sorular ve cevaplar internet üzerinden erişime açıldı. Öğrenciler TEOG sorularına verdiği doğru cevaplar ile puan hesaplaması yapmaya başladı. Peki TEOG sınav sonuçları en zaman açıklanacak?
30.11.2016Gündem
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak TEOG sonuçları E-Okulda erişime açılacak
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? TEOG sonuçları E-Okul'da erişime açılacakE-okul üzerinden TEOG sonuçları öğrenilebiliyor! Bir milyonun üzerinde adayın ter döktüğü TEOG sınav sonuçlarına Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan E okul sistemi üzerinden ulaşılabiliyor. Peki TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte merak edilen detaylar...
28.11.2016Gündem
E-okul üzerinden TEOG sonuçları öğreniliyor mu
E-okul üzerinden TEOG sonuçları öğreniliyor mu?Her geçen gün gelişen teknolojiyi eğitim alanında kullanan Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından internette online e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) portalı hizmetleri sunuluyor. Veliler internet üzerinde yer alan e-Okul VBS portalı üzerinden çocuklarının okul durumunu takip edebiliyor. Ayrıca E-okul sistemi üzerinden TEOG sınav sonuçları da öğrenilebiliyor.
27.11.2016Gündem
TEOG sonuçları için heyecanlı bekleyiş (TEOG mazeret sınavları ne zaman)
TEOG sonuçları için heyecanlı bekleyiş (TEOG mazeret sınavları ne zaman?)TEOG 1. dönem sınavlarının sona ermesi ile birlikte öğrenciler sınav sonuçlarını bekliyorlar. MEB'in açıklanan takvimine göre TEOG sınav sonuçları Ocak ayı içerisinde açıklanacak. TEOG mazeret sınavları ise Aralık ayında..
28.11.2016Gündem
E-okul uygulaması üzerinden öğrenciye ait hangi bilgilere ulaşabilirim
E-okul uygulaması üzerinden öğrenciye ait hangi bilgilere ulaşabilirim?Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) portalı oldukça yoğun ilgi görüyor. 2016-2017 eğitim öğretim yılında da veliler çocuklarının okul durumu takibi için e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ni kullanmayı tercih ediyor. MEB e-Okul VBS portalından not bilgisi ve devamsızlık bilgisi öğrenilebiliyor.
26.11.2016Gündem
TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak (TEOG puan hesaplama)
TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? (TEOG puan hesaplama)TEOG sınav maratonu sona erdi. Açıklanan TEOG soruları ve cevaplarına göre puan hesaplayan öğrenciler sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyor. TEOG sınav sonuçlarının Ocak ayında açıklanması bekleniyor.
25.11.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Neslihan ErdoğduMilliyet Yazarı
Tercih yaparken nelere dikkat etmeli?Tercih yaparken en önemli şey neri?Teog sonuçları açıklandı, tercihler yapıldı ,şimdide LYS üniversite tercihleri yapılacak...
13.07.2017PN Aile

Benzer Haber Etiketleri

teogMEBteog sonuçlarıe-okulTEOG sınav sonuçları

Teog Sonuçları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.