Uğur Şahin

Uğur Şahin

Son dakika Uğur Şahin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Uğur Şahin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Uğur Şahin haber sayfamızda...

Uğur Şahin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.686 ugur sahin haberi bulunmuştur.
Son dakika... Bakan Çavuşoğlundan AB mesajı: Fırsat penceremiz var
Son dakika... Bakan Çavuşoğlu'ndan AB mesajı: Fırsat penceremiz varDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu son dakika açıklamalarda bulundu. Türkiye-AB ilişkilerine değinen Bakan Çavuşoğlu, 'Şimdi Türkiye ile AB arasında yenilenen bir diyalog için bir fırsat penceremiz var' ifadelerine yer verdi. Hollanda Dışişleri Bakanı Stef Blok ise, Türkiye ile farklı görüşleri olabileceğini ancak iki ülke arasındaki ortaklığın son derece önemli olduğunu söyledi.
27.01.2021Siyaset
DSÖ: COVAX ile yoksul ülkelere şubatta aşıları göndermeye başlayabiliriz
DSÖ: COVAX ile yoksul ülkelere şubatta aşıları göndermeye başlayabilirizDünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, Kovid-19 Aşıları Küresel Erişim Programı (COVAX) kapsamında şubatta düşük ve orta gelirli 92 ülkeye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarını dağıtmaya başlayabileceklerini bildirdi.
22.01.2021Dünya
Pfizer ve BioNTechten COVAXa 40 milyon dozluk aşı tedariki
Pfizer ve BioNTech'ten COVAX'a 40 milyon dozluk aşı tedarikiAmerikan ilaç şirketi Pfizer ile Türk bilim insanı Prof. Dr. Uğur Şahin ve eşi Dr. Özlem Türeci tarafından kurulan Alman biyoteknoloji firması BioNTech, Kovid-19 Aşıları Küresel Erişim Programı'na (COVAX) 40 milyon doza yakın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı tedarik edeceklerini duyurdu.
22.01.2021Dünya
Yolcu uçağı devasa bir dondurucuya dönüştürüldü
Yolcu uçağı devasa bir dondurucuya dönüştürüldüDünyadaki pek çok ülke BioNTech/Pfizer aşısının yavaş bir şekilde dağıtılmasıyla mücadele ederken, İtalyan bir hava taşıtı üreticisi, aşılamadaki gecikmeleri önlemek için P2012 TravelCare adlı bir uçak tasarladı. Bu kapsamda küçük bir yolcu uçağındaki koltuklar kaldırıp yerine uçuş sırasında sıcaklıkları -86 derece sabitleyen devasa bir dondurucu yerleştirdi. Ayrıca tek seferde 115 bin doz taşıma kapasitesine sahip olan uçağın, süreyi kısaltmasının yanı sıra dağıtım maliyetlerini de önemli ölçüde düşürdüğü ifade edildi.
19.01.2021Teknoloji
Son dakika: Yerli koronavirüs aşısında müjde Nisan ayında...
Son dakika: Yerli koronavirüs aşısında müjde! Nisan ayında...Son dakika haberlere göre, TÜBİTAK desteğiyle Türkiye’nin Kovid-19’a karşı ilk mRNA aşı çalışması sürüyor. Doç. Dr. Nadir Koçak, Milliyet’e yaptığı açıklamada, yerli mRNA aşısında, Nisan ayından itibaren ‘Faz’ çalışmalarına geçileceğini belirtirken, “Yaz bitmeden yerli mRNA aşısının piyasaya çıkması için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
18.01.2021Gündem
BioNTech, Almanya’da yeni tesisinde Kovid-19 aşısı için üretim onayı aldı
BioNTech, Almanya’da yeni tesisinde Kovid-19 aşısı için üretim onayı aldıTürk bilim insanı Prof. Dr. Uğur Şahin ve eşi Dr. Özlem Türeci tarafından kurulan Alman biyoteknoloji firması BioNTech’in Almanya’nın Marburg kentindeki tesisinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı için üretim onayı aldığı belirtildi.
15.01.2021Dünya
Alman aşısına Maraş dondurması
Alman aşısına Maraş dondurması!Türk bilim insanlarının kurduğu BioNTech’in, Kovid-19 aşısı dağıtımı sürüyor. Çok soğuk ortamda taşınması gereken aşının dağıtımında kullanılan kuru buzu da kökeni Kahramanmaraş’a dayanan Türk - Alman ortaklı LY-Holding üretiyor.
15.01.2021Ekonomi
Son dakika: Uğur Şahin ve Özlem Türeciden ikinci tarihi başarı
Son dakika: Uğur Şahin ve Özlem Türeci'den ikinci tarihi başarı!Pfizer şirketiyle birlikte koronavirüs aşısını geliştiren BionTech şirketinin kurucuları Prof. Uğur Şahin ve Dr. Özlem Türeci çiftinin MS aşısı fareler üzerinde başarılı oldu. MS hastalığı için geliştirilen deneysel aşıda ilk kez mRNA kullanıldı. Yeni aşının muadillerinden farklı olarak, hastaların bağışıklık sistemini bozmadığı ve sadece zararlı hücreleri hedef aldığı belirtildi. Aşı insan deneylerini de başarıyla sonuçlandırırsa Şahin-Türeci çifti bir kez daha tarihe geçecek.
13.01.2021Dünya
Son dakika: Bakan Çavuşoğlundan önemli açıklamalar
Son dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan önemli açıklamalarDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Reform gündeminde kararlıyız. AB bize destek olmalı. Geleceğimizi Avrupa’da görüyor ve bunu birlikte inşa etmek istiyoruz” dedi.
12.01.2021Dünya
BioNTech ve Pfizer, 2021 aşı üretim hedefini 2 milyar doza çıkardı
BioNTech ve Pfizer, 2021 aşı üretim hedefini 2 milyar doza çıkardıAmerikan ilaç şirketi Pfizer ile Türk bilim insanı Prof. Dr. Uğur Şahin'in kurucu ortağı olduğu Alman biyoteknoloji firması BioNTech'in, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı geliştirdikleri aşının 2021 yılı üretim hedefinin 1,3 milyar dozdan 2 milyar doza çıkarıldığı bildirildi.
11.01.2021Dünya
Son dakika... Koronayla savaşacak 7 Türk aşısı yolda
Son dakika... Koronayla savaşacak 7 Türk aşısı yolda! Gelen son dakika haberine göre; TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi bünyesinde üniversiteler ve ilaç şirketlerinin yer aldığı 49 kuruluş ve 436 araştırmacının ortak çalışmalarıyla geliştirdiği 7 aşıdan 3’ünün hayvan deneyleri tamamlandı. Karı koca bilim insanları Prof. Dr. Mayda ve İhsan Gürsel’in yerli bir ilaç firmasıyla geliştirdiği aşıda sona yaklaşıldı. Faz 1 çalışmasının martın sonunda başlaması, aşının da haziranda piyasaya sürülmesi hedefleniyor.
10.01.2021Gündem
Dünyanın umudu Uğur Şahinin çok konuşulan fotoğrafı ortaya çıktı
Dünyanın umudu Uğur Şahin'in çok konuşulan fotoğrafı ortaya çıktıABD'li Pfizer şirketiyle ortak geliştirdikleri Kovid-19 aşısıyla insanlığa umut aşılayan BioNTech kurucusu Türk kökenli bilim insanları Prof. Dr. Uğur Şahin'in üniversite yıllarında  Almanya'nın Köln kentinde amatör takımda futbol oynadığı ortaya çıktı. Öte yandan Uğur Şahin ve Özlem Türeci TIME'ın kapağına çıkmıştı.
9.01.2021Gündem
Son Dakika: Rüya ikili TIMEın kapağında...
Son Dakika: Rüya ikili TIME'ın kapağında...ABD'li Pfizer şirketiyle ortak geliştirdikleri koronavirüs aşısıyla insanlığa umut aşılayan Türk kökenli bilim insanları Prof. Dr. Uğur Şahin ve Özlem Türeci, dünyanın en ünlü dergilerinden TIME'ın yeni yıl sayısının kapağında yer aldı. Tüm dünyanın gözü, 2008 yılında BioNTech'i kuran Uğur Şahin ve Özlem Türeci'ye çevrilmişken. onlar için "Dünyayı kurtaran çift" ifadesi kullanılıyor. İşte son dakika haberinin detayları...
8.01.2021Dünya
‘CoronaVac’ta 60 yaş üstüne engel yok’
‘CoronaVac’ta 60 yaş üstüne engel yok’Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, inaktif Çin aşısı CoronaVac’ın 60 yaş üzerinde kullanılmasının önünde bir engel olmadığının anlaşıldığını belirtti.
8.01.2021Gündem
Koronavirüs aşısı son dakika: Korona aşısı kimlere, ne zaman uygulanacak Korona aşısı 60 yaş üstü ve 18 yaş altına olacak mı
Koronavirüs aşısı son dakika: Korona aşısı kimlere, ne zaman uygulanacak? Korona aşısı 60 yaş üstü ve 18 yaş altına olacak mı?Koronavirüs aşısı ana gündem maddesiyle Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında Bilim Kurulu toplandı. BionTech aşısı için Prof. Dr. Uğur Şahin ile de görüşen Bakan Koca, Çin'den gelen korona aşılarının kimlere, nasıl uygulanacağını açıkladı. 2021 koronavirüs aşı planını paylaştı. Koronavirüs aşısı 60 yaş üstüne uygulanacak mı?
7.01.2021Gündem
Son dakika... Bakan Kocadan Biontech aşısı için açıklama: Türkiye’ye ayrılan kapasite artacak
Son dakika... Bakan Koca'dan Biontech aşısı için açıklama: Türkiye’ye ayrılan kapasite artacakGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Prof. Dr. Uğur Şahin ve ekibiyle BioNTech aşısının Türkiye'ye gelişiyle ilgili görüştüklerini belirterek, yeni üretim imkanları devreye girdikçe Türkiye'ye ayrılan kapasitenin de artacağını bildirdi.
7.01.2021Gündem
Büyük endişe Aşılar Güney Afrika kökenli mutasyona karşı etkili olamayabilir
Büyük endişe! Aşılar Güney Afrika kökenli mutasyona karşı etkili olamayabilirİngiltere'de bazı bilim insanları, koronavirüs aşılarının Güney Afrika kökenli mutasyona karşı etkili olamayabileceğine dair endişelerini dile getirdi.
5.01.2021Dünya
Almanya’da koronavirüs aşısı olanların sayısı 190 bine yaklaştı
Almanya’da koronavirüs aşısı olanların sayısı 190 bine yaklaştıAlmanya'da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı 27 Aralık'tan bugüne kadar aşı yaptıranların sayısının 188 bin 553 kişiye ulaştığı bildirildi.
2.01.2021Dünya
Son dakika... Özlem Türeci ve Uğur Şahin Der Spiegelin kapağında
Son dakika... Özlem Türeci ve Uğur Şahin Der Spiegel'in kapağındaDer Spiegel yeni yılda ilk sayısının kapağında koronavirüse karşı aşı geliştiren iki Türk bilim insanına, BioNTech yöneticileri Dr. Özlem Türeci ile Prof. Dr. Uğur Şahin'e yer verdi. Türk Dışişleri Bakanlığı ise İngilizce Twitter hesabından bir açıklama yaptı.
2.01.2021Dünya
CHP zihniyetinin faşizan yansıması
'CHP zihniyetinin faşizan yansıması'Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’li Sağlar’ın ‘türbanlı hakim’ sözlerine ilişkin “Bu zat artık bu çağda yaşamıyor, çok gerilerde kaldı. Ne yazık ki CHP zihniyetinin faşizan anlayışının yansımasıdır” ifadelerini kullandı.
2.01.2021Siyaset
Şok gelişme Aşının mucidi Uğur Şahin duyurdu...
Şok gelişme! Aşının mucidi Uğur Şahin duyurdu...Dünya genelinde 84 milyona yakın insanı hasta eden, 1.8 milyonun üstünde insanın da canına mal olan koronavirüs salgınına karşı ilk aşıyı Pfizer ile ortak geliştiren BioNTech CEO'su Şahin aşıyla ilgili bazı problemler olduğunu belirtti. Alman Spiegel dergisine konuşan Şahin ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Öte yandan Türkiye'nin Almanya ile ortak aşı üretmesine ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'tan çok kritik açıklamalar geldi.
2.01.2021Dünya
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu Almanya ile ortak aşı üretimi
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Almanya ile ortak aşı üretimiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazını Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Bunun yanında yine ayrıca Almanya ile yaptığımız görüşmelerde bir ortak üretim meselesi de söz konusu. Bu konuda TÜBİTAK çalışmasını sürdürüyor' dedi.
1.01.2021Siyaset
Varank: BioNTech ile ortak üretim konuşulacak
Varank: BioNTech ile ortak üretim konuşulacakSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, BioNTech firmasıyla Kovid-19 aşısını geliştiren Türk bilim insanı Prof. Dr. Uğur Şahin ile Türkiye’de ortak üretimi görüşeceklerini bildirdi.
1.01.2021Ekonomi
Merkelden yeni yıl mesajı: Koronavirüsle savaş yüzyılın görevi
Merkel'den yeni yıl mesajı: Koronavirüsle savaş yüzyılın göreviBaşbakan Merkel, son yeni yıl konuşmasında vatandaşlardan aşı konusunda sabırlı olmalarını istedi. Merkel, koronavirüs ile ilgili komplo teorilerinin yaşamını yitirenlere karşı 'zalimce' olduğunu ifade etti.
31.12.2020Dünya
Bakan Varanktan aşı açıklaması
Bakan Varank'tan 'aşı' açıklaması!Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, BioNTech firmasıyla Covid-19 aşısını geliştiren Türk bilim insanı Prof. Dr. Uğur Şahin ile Türkiyede ortak üretim yapma konusunda görüşeceklerini açıkladı. TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandala Prof. Şahin ile yüz yüze görüşme yapması için talimat verdiğini ifade eden Bakan Varank, Kendi aşımızı geliştirmekte kararlıyız. Uğur Hoca, Türkiye ile ilgili güzel cümleler kurdu. Gerçekten burada ortak bir Ar-Ge merkezi kurmak istiyor. dedi.
31.12.2020Ekonomi
50 doktor milyarderler listesinde
50 doktor milyarderler listesindeKoronavirüs salgınının 50 doktor ve bilim insanının 2020’de “milyarder” olmasını sağladığı açıklandı.
29.12.2020Dünya
Son dakika | Bakan Kocadan son dakika aşı açıklaması Riskleri aynı değil
Son dakika | Bakan Koca'dan son dakika aşı açıklaması! Riskleri aynı değilGelen son dakika haberine göre; Son 24 saatte 15 bin 118 kişinin testi pozitif çıktı, 253 kişi hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "İyi ama siz Uğur ve Özlem hocaların ürettiği Alman aşısını da getiriyorsunuz Türkiye’ye. O aşıları da kullanacaksınız Türkiye’de. Ne yani? Uzun vadeli sonuçlarını bilmediğinizi söylediğiniz aşıların vatandaşa yapılması sorun değil mi?" sorusuna cevap verdi.
27.12.2020Gündem
Son dakika: Prof. Dr. Uğur Şahin açıkladı Hedef Türkiyede üretmek...
Son dakika: Prof. Dr. Uğur Şahin açıkladı! 'Hedef Türkiye'de üretmek...'Gelen bir son dakika haberine göre; geliştirdiği koronavirüs (Kovid-19) aşısıyla dünyanın umudu olan Türk bilim insanı Prof. Dr. Uğur Şahin, "Türkiye'de de üretim alanı açmayı planlıyoruz." açıklamasında bulundu. Şahin, 4,5 milyon doz aşıyı mart ayının sonuna kadar yollamayı hedeflediklerini açıkladı. İşte detaylar...
26.12.2020Gündem
Son dakika: Dünyanın konuştuğu Uğur Şahinden flaş açıklamalar
Son dakika: Dünyanın konuştuğu Uğur Şahin'den flaş açıklamalarSon dakika haberine göre, BioNTech kurucu ortağı Uğur Şahin AA'ya konuştu. "Türkiye anavatanımız. Türkiye'deki insanlara yardım edebilecek olmak bizim için büyük mutluluk." diyen Şahin, "TÜBİTAK ile görüşmelerimiz var. Türkiye’de de BioNTech şirketinin bir yerini açmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.
26.12.2020Gündem
Korkulan oldu, İsveçte de tespit edildi
Korkulan oldu, İsveç'te de tespit edildi!İngiltere'de tespit edilen yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) daha hızlı yayılan türüne İsveç'te de rastlandığı bildirildi.
26.12.2020Dünya
BioNTech ile 4.5 milyon doz için imzalar atıldı
BioNTech ile 4.5 milyon doz için imzalar atıldıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, BioNTech aşısıyla ilgili anlaşmanın imzalandığını, bu kapsamda 550 bin doz aşının yıl sonuna kadar ya da ocak ayı başında Türkiye’ye gelmesinin beklendiğini bildirdi.
26.12.2020Gündem
Son dakika haberleri | Bakan Koca BioNTech aşısı için müjdeyi duyurdu Anlaşma imzalandı
Son dakika haberleri | Bakan Koca BioNTech aşısı için müjdeyi duyurdu! Anlaşma imzalandıGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirilen BioNTech aşısıyla ilgili anlaşmanın bu gece 04.30 itibarıyla imzalandığını, bu kapsamda bu yıl için ayrılan 550 bin doz aşının yıl sonuna kadar ya da ocak ayı başında Türkiye'ye gelmesinin beklendiğini bildirdi.
25.12.2020Gündem
Son dakika koronavirüs haberleri: Bakan Koca güzel haberler verdi Çin aşısının geliş tarihi belli oldu
Son dakika koronavirüs haberleri: Bakan Koca güzel haberler verdi! Çin aşısının geliş tarihi belli olduGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrası dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin beklediği aşıyla ilgili açıklama yapan Bakan Koca güzel haberi verdi ve Çin aşısının pazar gecesi Türkiye'ye gelmek üzere yola çıkacağını belirtti. Aşının koruyuculuğunun yüzde 91,25 oranında olduğunu belirten Koca İngiltere'de görülen mutasyonla ilgili de "İngiltere'dekine benzer bir mutasyona rastlamadık ama genom analizi yaparak bununla ilgili daha net bir şey söylemek mümkün." dedi.
24.12.2020Gündem
Son dakika... Bakan Koca duyurdu BioNTech ve Pfizer aşısının sözleşme detayları belli oldu
Son dakika... Bakan Koca duyurdu! BioNTech ve Pfizer aşısının sözleşme detayları belli oldu Gelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Prof. Dr. Uğur Şahin ve Dr. Özlem Türeci'nin yönettiği BioNTech şirketi ile Amerikan ilaç devi Pfizer'in ürettiği aşının da Türkiye'ye geleceğini duyurdu. Bakan Koca, "Mart ayı sonuna kadar 4,5 milyon ve opsiyonal olarak 30 milyona kadar da ocak ayında, en geç şubat ayında talep olması durumunda bunun söz konusu olabileceğini görüşmüş olacağız. Dolayısıyla 4,5 milyon mart sonuna kadar, opsiyonel olarak 30 milyona kadar aşının sözleşmesinin detayları netleşmiş oldu" ifadelerini kullandı.
24.12.2020Gündem
Prof. Dr. Şahinin doğduğu mahalledeki sokağa ismi verilecek
Prof. Dr. Şahin'in doğduğu mahalledeki sokağa ismi verilecekİskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısını geliştiren Alman biyoteknoloji firması BioNTech'in kurucu ortağı Prof. Dr. Uğur Şahin'in ismini doğduğu mahalledeki bir sokağa verileceğini bildirdi.
23.12.2020Gündem
ABD Biontech/Pfizerdan 100 milyon doz aşı daha alıyor
ABD Biontech/Pfizer'dan 100 milyon doz aşı daha alıyorABD hükümeti, Amerikan ilaç şirketi Pfizer ile Alman biyoteknoloji firması Biontech'in geliştirdiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısından ilave 100 milyon doz satın almak üzere anlaştı.
23.12.2020Dünya
Arjantin, BioNTech/Pfizerın aşısına onay verdi
Arjantin, BioNTech/Pfizer'ın aşısına onay verdi!Arjantin Ulusal İlaç, Gıda ve Sağlık Teknoloji İdaresi (ANMAT), Türk bilim insanı Uğur Şahin'in kurucu ortağı olduğu BioNTech ile ABD'li ilaç şirketi Pfizer'ın geliştirdiği "BNT162b2" isimli Kovid-19 aşısının acil durumda kullanımını onayladı.
23.12.2020Dünya
‘CoronaVac yüzde 90 etkili’
‘CoronaVac yüzde 90 etkili’Brezilya Butantan Enstitüsü, Türkiye’nin 50 milyon doz sipariş ettiği, Çin şirketi Sinovac’ın geliştirdiği CoronaVac aşısının 3. faz deneylerinin tamamlandığını duyurdu. Deneysel aşının 3. faz sonuçlarının bugün açıklanması bekleniyor. Ribeirao Preto Tıp Okulu’nda Prof. Domingos Alves, ‘Herkes yüzde 90’ın üzerinde başarı oranı umuyor’ dedi.
23.12.2020Dünya
Arjantin koronavirüs aşısını onayladı
Arjantin koronavirüs aşısını onayladıArjantin Ulusal İlaç, Gıda ve Sağlık Teknoloji İdaresi (ANMAT), Türk bilim insanı Uğur Şahin'in kurucu ortağı olduğu Alman biyoteknoloji firması BioNTech ile ABD'li ilaç şirketi Pfizer'ın geliştirdiği "BNT162b2" isimli yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının acil durumda kullanımını onayladı.
23.12.2020Dünya
Son dakika... Prof. Dr. Uğur Şahinden Türkiyeye aşı müjdesi
Son dakika... Prof. Dr. Uğur Şahin'den Türkiye'ye aşı müjdesiGelen son dakika haberine göre; Dünya koronavirüsün yeni mutasyon haberiyle sarsıldı. BioNTech'in kurucu ortağı Prof. Dr. Uğur Şahin açıklamalarda bulundu. Şahin, Türkiye ile aşı konusunda görüşmelerin sürdüğünü belirterek önemli bilgiler verdi. İşte Prof. Dr. Uğur Şahin'in açıklamaları...
22.12.2020Haberler

Yazar Sonuçları

Güneri CıvaoğluMilliyet Yazarı
Üçüncü doz ufuktaDün Kovid-19’a karşı aşı oldum...
27.01.2021Siyaset
Süreyya ÜzmezMilliyet Yazarı
SUDAKİ MUCİZE10 yıl önce Seda ve Hikmet Sezer çiftinin hediye ettiği ‘Sudaki Mucize’ isimli kitabı bir solukta okumuştum...
11.01.2021Cadde
Abbas GüçlüMilliyet Yazarı
İlk aşımız gün sayıyor!Korona salgını dünyayı kasıp kavurmaya devam ederken TÜBİTAK’tan müjdeli haberler var...
10.01.2021Gündem
Çağdaş ErtunaMilliyet Yazarı
TIME’IN KAPAĞINDAKİ İMZA NEDEN ÖNEMLİ?‘Yazılı basın bitecek mi?’ tartışmaları uzun yıllardır yapılıyor, ama son zamanlarda görüyoruz ki teknoloji milyarderleri bile yazılı basına yatırım yapıyor...
9.01.2021Cadde
Abbas GüçlüMilliyet Yazarı
Popüler kültür!Dünya sürekli değişse de bazı şeyler hiç değişmiyor...
6.01.2021Gündem
Süreyya ÜzmezMilliyet Yazarı
UMUTLARIN YILI 2021Geçtiğimiz yıl yazımızın başlığına ‘Hiç hoş gelmedin 2020’ diyebilir miydik? Nereden gelirdi aklımıza dünyanın başına gelecek kötü şeyler...
4.01.2021Cadde
Şükrü AndaçMilliyet Yazarı
Küçük Düşün!2020 yılı pandemi dolayısıyla tüm dünyada birçok olumsuzluğun yaşandığı bir sene oldu...
3.01.2021Ekonomi
Özay ŞendirMilliyet Yazarı
Aşısına değil ama Pfizer’e güvenmiyorumTürkiye’nin Pfizer-BioNTech aşılarına dair geç anlaşma yapmasına dair soruları olan ve bu soruları yazanlardan birisiyim...
30.12.2020Gündem
Özay ŞendirMilliyet Yazarı
Aşı işinde kafa karıştıran noktalarTürkiye, 11 Aralık’tan beri Çin’den aşı bekliyor...
25.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsaşıbiontechpfizerUğur Şahin

Uğur Şahin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.