Wisconsin

Wisconsin

Son dakika Wisconsin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Wisconsin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Wisconsin haber sayfamızda...

Wisconsin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 722 wisconsin haberi bulunmuştur.
Trump’ın ‘belge yapıştırma’ ekibi
Trump’ın ‘belge yapıştırma’ ekibi!Görevindeki son zamanlarını yaşayan Başkan Donald Trump’ın, Beyaz Saray’daki toplantı ve görüşmelere ilişkin belgelerin çoğunu yırttığı, bunların bir kısmını kurtarmak için “yapıştırma ekibi” olduğu öne sürüldü
18.01.2021Dünya
DÜNYANIN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MEZUNLARINI SEÇTİ
DÜNYANIN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MEZUNLARINI SEÇTİÖğrencileri her yıl dünyanın en prestijli üniversitelerine kabul alan Bahçeşehir Kolejinde gelenek bu yıl da bozulmadı; 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı’nda mezun olacak 15 öğrenci bu yıl da ABD, Kanada ve İngiltere başta olmak üzere saygın üniversitelerden kabul aldılar.
16.01.2021Advertorial
Faizler ancak 2024te yükselmeye başlar
'Faizler ancak 2024'te yükselmeye başlar'ABD Merkez Bankası (Fed) Chicago Başkanı Charles Evans, faiz oranlarının ancak 2024'te yükselmeye başlayabileceğini söyledi.
8.01.2021Uzmanpara
Joe Biden ne zaman göreve başlayacak ABD Başkanı Joe Biden hangi eyaletleri kazandı
Joe Biden ne zaman göreve başlayacak? ABD Başkanı Joe Biden hangi eyaletleri kazandı?ABD Başkanı Joe Biden göreve başlamak için gün sayıyor. Donald Trump sonrası 46. başkan seçilen Joe Biden'ın seçimi kazandığı tescillendi. Demokrat Parti'den ABD başkan adayı oldu ve delege üstünlüğü ile 46. başkan seçildi. İşte, Joe Biden kazandığı eyaletler...
7.01.2021Gündem
ABD eyaletleri neler ABDde kaç tane eyalet var
ABD eyaletleri neler? ABD'de kaç tane eyalet var?ABD eyaletleri gündemde merakla araştırılıyor. ABD'de kongra binası basılması sonrasında yaşananlar dünya tarafından takip ediliyor. Olaylar sonrasında ise ABD'de eyaletlerin sayısı ve isimleri merak ediliyor. Peki ABD eyaletleri neler, Amerika'da kaç tane eyalet var?
7.01.2021Gündem
Sırtından 7 kez vurulmuştu... O polise ceza verilmedi
Sırtından 7 kez vurulmuştu... O polise ceza verilmedi!ABD'nin Wisconsin eyaletinde siyah ABD vatandaşı Jacob Blake'i sırtından vurarak belden aşağısını felçli bırakan polise ceza verilmedi.
6.01.2021Dünya
Dünyanın konuştuğu aşı skandalında itiraf geldi
Dünyanın konuştuğu aşı skandalında itiraf geldi!ABD’nin Wisconsin eyaletinde koronavirüs aşı dozlarını sabote etmek suçuyla tutuklanan eczacı Stephen Brandenburg "Aşının güvenli olmadığına inandığım için şişeleri bozdum" diyerek suçunu itiraf etti.
5.01.2021Dünya
50 ülkede 5 milyon kişi aşılandı
50 ülkede 5 milyon kişi aşılandıDünyayı kasıp kavuran yeni tip koronavirüse karşı aşılama çalışmaları 50 ülkede başladı ve şimdiye kadar yaklaşık 5 milyon kişinin aşılandığı belirtildi.
2.01.2021Dünya
Son dakika: Trump vazgeçmiyor Yine harekete geçti...
Son dakika: Trump vazgeçmiyor! Yine harekete geçti...Son dakika haberine göre, ABD Başkanı Donald Trump, ABD'nin Wisconsin eyaletinde "Seçim Bütünlüğünü Sağlamak" için ABD Yüksek Mahkemesine Temyiz başvurusunda bulunduğunu açıklandı.
31.12.2020Dünya
Donan gölde mahsur kalan geyik için canını tehlikeye attı
Donan gölde mahsur kalan geyik için canını tehlikeye attıABD’de donan gölde buzun kırılması sonucu mahsur kalan geyik, uzun uğraşların ardından bölgede olan bir kişi tarafından kurtarıldı.
25.12.2020Dünya
Yüksek Mahkemeden Trump’a kötü haber
Yüksek Mahkemeden Trump’a kötü haberABD Yüksek Mahkemesi, Teksas eyaleti tarafından açılan ve Joe Biden’ın seçim zaferinin geri çevrilmesine yönelik davayı reddetti. Öte yandan Seçiciler Kurulu oylaması öncesinde Trump destekçileri dev bir gösteri için Washington’a geldi
13.12.2020Dünya
ABD Yüksek Mahkemesinden kritik seçim kararı
ABD Yüksek Mahkemesi'nden kritik seçim kararıABD Yüksek Mahkemesi, Teksas eyaletinin Joe Biden'ın seçim zaferinin geri çevrilmesine yönelik açtığı davayı reddetti.
12.12.2020Dünya
ABDde F-16 savaş uçağı düştü
ABD'de F-16 savaş uçağı düştü!ABD'nin Michigan eyaletinde eğitim uçuşu sırasında düşen F-16  savaş uçağının pilotu hayatını kaybetti.
11.12.2020Dünya
Son dakika: Mahkemeden Trumpa kötü haber
Son dakika: Mahkemeden Trump'a kötü haberGelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Donald Trump’ın kampanya ekibinin başkanlık seçiminde kritik eyaletlerden birisi olan Wisconsin’de ‘hile’ yapıldığına ilişkin davası, Yüksek Mahkeme tarafından reddedildi.
3.12.2020Dünya
Trumptan Adalet Bakanı Barra seçimlerde yaygın usulsüzlük eleştirisi
Trump'tan Adalet Bakanı Barr'a "seçimlerde yaygın usulsüzlük" eleştirisi!ABD Başkanı Donald Trump, Adalet Bakanı William Barr'ın "seçimlerde yaygın usulsüzlük göremedik" şeklindeki açıklamasını eleştirerek, Adalet Bakanlığının yeterince yakın bakması durumunda "yaygın hile" kanıtlarına ulaşacağını söyledi.
3.12.2020Dünya
Trump: Seçim sistemimiz kuşatma altında
Trump: Seçim sistemimiz kuşatma altındaABD Başkanı Donald Trump, 3 Kasım'daki başkanlık seçimlerinde hile yapıldığı iddialarını yenileyerek, "ABD Anayasası'nı ve kanunlarını korumaktan daha önemli bir görevim yok, bu yüzden şu anda koordineli bir saldırı ve kuşatma altındaki seçim sistemimizi korumaya kararlıyım." dedi.
2.12.2020Dünya
Wisconsindeki seçim sonuçları Joe Biden lehine tescil edildi
Wisconsin'deki seçim sonuçları Joe Biden lehine tescil edildiABD'de 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerinin ardından kritik eyaletlerden Wisconsin'deki resmi sonuçlar, Demokrat aday Joe Biden'ın kazandığı yönünde tescil edildi.
1.12.2020Dünya
Çifte cinayet zanlısının serbest bırakılması infial yarattı
Çifte cinayet zanlısının serbest bırakılması infial yarattı!ABD'de siyahilere yönelik polis şiddetine yönelik protestolar sırasında iki aktivisti öldürmekle suçlanan 17 yaşındaki Kyle Rittenhouse, bazıları tarafından 'kahraman' olarak görülüyor.
22.11.2020Dünya
ABDnin Wisconsin eyaletindeki silahlı saldırıda en az 8 kişi yaralandı
ABD'nin Wisconsin eyaletindeki silahlı saldırıda en az 8 kişi yaralandıABD'nin Wisconsin eyaletinin Wauwatosa kentinde bir alışveriş merkezine yapılan silahlı saldırıda en az 8 kişinin yaralandığı bildirildi.
21.11.2020Dünya
ABDnin Wisconsin eyaletindeki silahlı saldırıda en az 3 kişi yaralandı
ABD'nin Wisconsin eyaletindeki silahlı saldırıda en az 3 kişi yaralandıABD'nin Wisconsin eyaletinde bir alışveriş merkezine yapılan silahlı saldırıda en az 3 kişinin yaralandığı bildirildi.
20.11.2020Dünya
Trumpın avukatı bombayı patlattı ABD seçimleri iptal mi olacak
Trump'ın avukatı bombayı patlattı! ABD seçimleri iptal mi olacak?ABD Başkanı Donald Trump'ın Avukatı Rudy Giuliani, ellerinde seçimlerde büyük oranda usulsüzlük ve sonuçları Trump'ın lehine çevirecek kadar çok delil olduğunu iddia etti.
19.11.2020Dünya
Son dakika: ABD seçimlerinde flaş gelişme... Trumptan Wisconsin hamlesi Dava açtı
Son dakika: ABD seçimlerinde flaş gelişme... Trump'tan Wisconsin hamlesi! Dava açtıGelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Donald Trump, seçimler için kritik eyaletlerden Wisconsin'in Milwaukee ve Dane bölgelerinde oyların yeniden sayılması için dava açtı.
18.11.2020Dünya
Trump inadı
Trump inadıABD’de seçim sonrası geçiş dönemiyle ilgili belirsizlik sürerken, Donald Trump’ın Beyaz Saray’dan ayrılmayı reddetme ihtimali daha sık konuşulur oldu. Seçilmiş başkan Joe Biden ise, Trump’ın seçim sonuçlarını kabul etmemesine ilişkin “Bunun utanç verici olduğunu düşünüyorum’ dedi
12.11.2020Dünya
Trump yine hile dedi
Trump yine 'hile' dediABD Başkanı Donald Trump, seçimlerde 'hile yapıldığı' ve asıl kazananın Demokrat aday Joe Biden değil kendisi olduğuna yönelik iddialarını gündeme taşımayı sürdürüyor.
11.11.2020Dünya
Sancılı süreç
Sancılı süreçABD’de seçilmiş başkan Joe Biden’ın göreve geliş süreci oldukça sancılı olacak. Trump’ın yolsuzluk iddialarının ardından Adalet Bakanı Barr’ın bu iddiaların soruşturulması talimatı vermesi ortalığı karıştırdı
11.11.2020Dünya
ABD Adalet Bakanlığı seçimlere ilişkin yolsuzluk iddialarını soruşturacak
ABD Adalet Bakanlığı seçimlere ilişkin "yolsuzluk" iddialarını soruşturacakABD Adalet Bakanı Bill Barr, bakanlığındaki yetkililere, 2020 seçimlerinde oylarda yolsuzluk olduğuna dair "sağlam dayanağı olan iddiaları" soruşturma yetkisi verdi.
10.11.2020Dünya
Trumptan seçimler için 4 kritik eyalette mücadeleye devam sinyali
Trump'tan seçimler için "4 kritik eyalette mücadeleye devam" sinyaliABD Başkanı Donald Trump, seçimlerin kaderi açısından önemli 4 kritik eyalette usulsüzlükleri tespit konusunda mücadeleye devam ettikleri mesajı verdi.
9.11.2020Dünya
Başkanlık yolunda...
Başkanlık yolunda...Joe Biden, oy sayımının devam ettiği Pensilvanya ve Georgia’da, geriden gelerek rakibi Donald Trump’ın önüne geçti ve başkanlık yolunda kapıyı sonuna kadar araladı. Sandıklarda aradığını bulamayan Donald Trump ise Pensilvanya’daki oy sayımının durdurulması için Yüksek Mahkeme’ye başvurdu.
7.11.2020Dünya
ABDdeki 3 Kasım seçimlerine giren 110 Müslüman adaydan 64ü başarıyla çıktı
ABD'deki 3 Kasım seçimlerine giren 110 Müslüman adaydan 64'ü başarıyla çıktıABD'deki 3 Kasım başkanlık seçimlerinde bu yıl rekor düzeyde 110 Müslüman adayın yerel, eyalet ve ulusal düzeyde yarışa girdiği, resmi olmayan sonuçlara göre 64 adayın sandıktan zaferle çıktığı belirtildi.
6.11.2020Dünya
ABDde son bir haftada koronavirüs yükselişi Hız kazandı
ABD'de son bir haftada koronavirüs yükselişi! Hız kazandıABD'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başlangıcından bu yana, son bir haftada pozitif vaka sayısı ve virüse bağlı can kayıplarında hızlı bir yükseliş kaydedildi.
6.11.2020Dünya
Son dakika | ABD başkanını bu kritik eyaletler belirleyecek İşte son durum
Son dakika | ABD başkanını bu kritik eyaletler belirleyecek! İşte son durum ABD’de 59. başkanlık seçimlerinde Beyaz Saray’da koltuğa kimin oturacağı belirsizliğini korurken, bütün gözlerin üzerine çevrildiği 'salıncak eyaletler' olarak bilinen 6 kritik eyalette oy sayımı devam ediyor.
6.11.2020Dünya
ABD seçimini kim kazandı Son dakika Amerika yeni başkan kim oldu, Trump mı, Biden mi ABD seçim sonuçları canlı takip sayfası...
ABD seçimini kim kazandı? Son dakika Amerika yeni başkan kim oldu, Trump mı, Biden mi? ABD seçim sonuçları canlı takip sayfası...ABD seçim sonuçları merak konusu. Delege sayılarında son durum 264-214 şeklinde devam ediyor. ABD'de seçim yarışı dünyanın gündeminde yer alıyor. Donald Trump ve Joe Biden başkanlık için yarışıyor. 270 delegeyi toplayan aday ABD'nin yeni başkanı olacak.. Peki ABD başkanlık seçimini kim kazandı? İşte 2020 canlı ABD seçim sonuçları...
6.11.2020Dünya
Son dakika: Dünya ABD seçim sonuçlarına kilitlendi Oy sayımı devam ediyor...
Son dakika: Dünya ABD seçim sonuçlarına kilitlendi! Oy sayımı devam ediyor...Son dakika haberlerine göre, dünya ABD'deki Başkanlık Seçimi'nin sonucuna kilitlendi. Kritik eyaletlerde milyonlarca oyun sayımına devam edilirken, Philadelphia'da oy sayımı Cuma gününe kadar durduruldu. Georgia ve Michigan'da mahkemeler Cumhuriyetçiler'in yaptığı oy sayımına ilişkin başvuruları reddetti. Trump, "Elimizde hile olduğuna dair çok fazla delil var. Seçimi çaldırmayacağız" diye konuştu.
6.11.2020Dünya
ABD seçim sonuçları canlı takip sayfası, yeni başkan kim oldu SON DAKİKA Amerika eyalet delege sayıları kaç oldu
ABD seçim sonuçları canlı takip sayfası, yeni başkan kim oldu? SON DAKİKA Amerika eyalet delege sayıları kaç oldu?ABD seçim sonuçları son dakika detayları merak konusu. ABD başkanlık seçimleri ile ilgili Trump ve Biden açıklamalr gerçekleştirdi. Trump ve Biden'in yarıştığı seçimde hangi adayın kazanacağı dünyanın gündeminde yer alıyor. 270 delege sayısı olan Amerika'nın yeni başkanı olacak. İşte 2020 ABD seçim sonuçları ile ilgili gelişmeler...Peki ABD yeni başkanı kim oldu?
6.11.2020Dünya
Avantaj Biden’da
Avantaj Biden’daABD’de başkanlık seçimlerinde kritik eyaletlerde oy sayımı sürüyor. Önemli eyaletlerde daha fazla oy alan Biden yarışta öne çıkarken, Trump cephesi kaybedilen tüm kritik eyaletlerde yargı yoluna gidiyor
6.11.2020Dünya
2020 ABD seçim sonuçları açıklandı mı. ABD başkanı kim oldu, kim kazandı
2020 ABD seçim sonuçları açıklandı mı?. ABD başkanı kim oldu, kim kazandı?Tüm dünyanın gözü Amerika Birleşik Devletleri'ndeki (ABD) başkanlık seçimlerinde... Joe Biden ile Donald Trump Amerika'nın başkanı olmak için yarışıyor. Türkiye'deki vatandaşlar da ABD başkanlık seçimine büyük ilgi gösteriyor. Hangi liderin önde olduğu merak konusu olmuş durumda... Sık sık sorulan sorular ise ABD (Amerika) başkanlık seçim sonuçları açıklandı mı, kim kazandı? şeklinde... İşte detaylar...
5.11.2020Dünya
Altın çağ yaşatan imparator “Ekber Şah”
Altın çağ yaşatan imparator “Ekber Şah”VakıfBank Kültür Yayınları “Ekber Şah” isimli kitabı yayımlıyor. Bu güncel biyografi çalışmasında, Asya İslam tarihinin en önemli liderlerinden Ekber Şah tüm yönleriyle inceleniyor. Babür İmparatorluğu’na altın çağ yaşatan hükümdar, tahta çıkışından iktidar mücadelelerine dek kapsamlı olarak anlatılıyor.
Trump ve Bidenın kalan eyaletlerden hangilerini kazanması gerek
Trump ve Biden'ın kalan eyaletlerden hangilerini kazanması gerek?Seçim sonuçlarının kilitlendiği beş eyalette oylar sayılırken, üç senaryo öne çıkıyor. BBC Kuzey Amerika muhabiri Anthony Zurcher, Biden'ın yenek bir planı olduğunu bildiriyor.
5.11.2020Dünya
ABD başkanlık seçim sonuçları son dakika canlı takip ekranı: ABD seçimini kim kazandı, eyalet delege sayıları kaç, Amerika yeni başkanı kim oldu
ABD başkanlık seçim sonuçları son dakika canlı takip ekranı: ABD seçimini kim kazandı, eyalet delege sayıları kaç, Amerika yeni başkanı kim oldu?ABD seçimin sonuçları son dakika gelişmeleri dünyanın gündeminde bulunuyor. Delege sayılarında 270 oyun olan aday ABD yeni başkanı olacak. Joe Biden ile Donald Trump'ın yarıştığı seçim sonuçlarında sona doğru geliniyor. Peki ABD seçim sonuçları son dakika gelişmelerdi nedir? Amerika yeni başkanı kim oldu, eyalet delege sayıları kaç?
5.11.2020Gündem
Milliyette Gündem (5 Kasım 2020)
Milliyet'te Gündem (5 Kasım 2020)İşte gündemin öne çıkan haber başlıkları...
5.11.2020Haberler
Son dakika: ABD seçiminde son durum Ülke karıştı, sular durulmuyor
Son dakika: ABD seçiminde son durum! Ülke karıştı, sular durulmuyorCumhuriyetçi mevcut Başkan Trump ve Demokrat aday Biden favori oldukları eyaletlerde kazandı. Seçim altı eyalette kilitlendi. Başkan Trump Twitter'dan oy pusulalarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunurken, ABD Posta İdaresi Başkanı'nın ifadesinin alınacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. ABD Başkanı kıl payı geride olduğu Wisconsin'de oyların yeniden sayılması için başvuruda bulunacak. Ayrıca Trump ekibi Michigan’da oy sayımının durdurulması için dava açarken, Pensilvanya'da da zafer ilan etti. Biden ise basın toplantısında "Zafer kazanacağımdan eminim. Bu hem demokrasi, hem de Amerika için bir zafer olacak." dedi.
5.11.2020Dünya
Bıçak sırtı
Bıçak sırtı!ABD’de bazı kritik eyaletlerde oy sayımı devam ederken 253 delegeye ulaşan Biden, bir adım öne geçti. 270 delegeye yaklaşan Biden, “Kazanan biz olacağız” dedi. Trump ise oy sayımının durdurulmasını isterken, Yüksek Mahkeme’ye gideceklerini duyurdu
5.11.2020Dünya
Trumpın seçim kampanya ekibi Georgia eyaletinde oy sayımının durdurulması için dava açtı
Trump'ın seçim kampanya ekibi Georgia eyaletinde oy sayımının durdurulması için dava açtıABD Başkanı Donald Trump'ın seçim kampanya ekibi, seçim yarışındaki kritik eyaletlerden Georgia'da, oy sayım işlemlerinin durdurulması talebinde bulundu.
5.11.2020Dünya
ABDde sıcak gelişme Bidendan son dakika zafer açıklaması
ABD'de sıcak gelişme! Biden'dan son dakika zafer açıklamasıGelen son dakika haberine göre; ABD başkanlık yarışının Demokrat başkan adayı Joe Biden, "Başkanlığı kazanmak için gereken 270 delegeye ulaşacak kadar eyalet kazanıyoruz. Burada kazandığımızı ilan etmiyorum ama seçimin kazananının biz olacağına inanıyoruz.'' dedi.
4.11.2020Dünya
ABDde başkanlık yarışında kazanan seçim gecesinde belli olmadı
ABD'de başkanlık yarışında kazanan seçim gecesinde belli olmadıTrump şu anda ülke genelindeki oyların 48,1'ini alırken Biden yüzde 50,2 ile yarışı önde götürüyor
4.11.2020Dünya
Son dakika... Trump Wisconsinde oyların yeniden sayılmasını isteyecek
Son dakika... Trump Wisconsin'de oyların yeniden sayılmasını isteyecekABD Başkanı Donald Trump'ın kampanya yöneticisi Wisconsin eyaletindeki oyların yeniden sayılmasını talep edecek.
4.11.2020Dünya
Son dakika... Trumptan ilk açıklama: Sürpriz şeyler oluyor
Son dakika... Trump'tan ilk açıklama: Sürpriz şeyler oluyor!Yeryüzünün soluğunu tutarak beklediği ABD seçim sonuçları kaosa yol açtı, 'kıyamet senaryosu' gerçek oldu. Biden en kritik eyalet Florida'yı kaybetti. Trump'ın favori kanalı Fox News manşetiyle gündeme otururken, Trump yine ortalığı sallayan bir tweet attı ve oy sayımında "sürpriz şeyler" olduğunu iddia ett. Trump ekibi Michigan’da oy sayımını durdurulması için dava açtı, ayrıca Wisconsin'den usulsüzlük haberleri aldıklarını ve derhal tekrar oy sayımı için başvuruda bulunacaklarını açıkladı. Trump ekibi Pensilvanya'da zafer ilan ederken, Biden "Zafer kazanacağımdan eminim. Bu hem demokrasi, hem de Amerika için bir zafer olacak." dedi.
4.11.2020Dünya
Son dakika... Trump, ABD seçimini Yüksek Mahkemeye taşıyabilir mi
Son dakika... Trump, ABD seçimini Yüksek Mahkeme'ye taşıyabilir mi?ABD'de başkanlık seçimlerinde milyonlarca oyun sayımı halen devam eder ve net tablo henüz belirginleşmezken, Başkan Donald Trump zaferini ilan etti. Donald Trump ayrıca temelsiz bir hile iddiasıyla seçimin kendisinden çalındığını ve eyaletlerdeki resmi seçim sonuçlarını Yüksek Mahkeme'ye taşıyacağını söyledi. Ancak Trump Yüksek Mahkeme'ye ne tür bir başvuruda bulunacağına açıklık getirmedi.
4.11.2020Dünya
ABD seçim sonuçları, 2020 yeni başkan kim oldu Canlı Amerika seçim sonuçları ekranı...
ABD seçim sonuçları, 2020 yeni başkan kim oldu? Canlı Amerika seçim sonuçları ekranı...ABD seçim sonuçları dünyanın gündeminde yer alıyor. Amerika'da seçmenler yeni başkanı belirlemek üzere sandık başına gittiler. 270 delegeye ulaşan aday ABD'nin yeni başkanı olacak. Amerika seçim sonuçları son dakika gelişmeleri araştırılan konular arasında yer alıyor. Çoğu eyaletlerden sonuçlar geldi. İşte canlı ABD seçim sonuçları, yeni başkan kim oldu?
4.11.2020Dünya

Yazar Sonuçları

Güneri CıvaoğluMilliyet Yazarı
Şapkadan tavşan çıkarmakABD Başkanlık seçimi için ya “karakolda biter” ya da “mahkemede” deniyordu...
6.11.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

abdtrumpdonald trumpabd seçimlerijoe biden

Wisconsin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.