Yiğit Bulut

Yiğit Bulut

Türk finans analisti, bankacı, köşe yazarı ve sunucudur. 2009-2012 dönemleri arasında Habertürk TV'de genel yayın yönetmenliği yapmıştır. Temmuz 2013'te Başbakanlık Başdanışmanlığı'na atanmıştır. Yaşam öyküsüBabası Adalet Partisi'nden 1977 yılında Edirne milletvekili seçilen Mustafa Bulut'tur. Galatasaray Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü mezunudur. Sorbonne Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmıştır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Aynı zamanda Aydın Doğan'ın bacanağı olan eski bakanlardan Namık Kemal Zeybek'in kızı, Kanal D spikerlerinden Şule Zeybek ile evli iken 2010 yılında boşanmıştır. Meslek yaşamıBulut, Kanal 6, Kanal E, CNN Türk'te ekonomi yorumculuğu ve Radikal, Vatan ve Referans gazetelerinde köşe yazarlığı yaptı. Parametre ve Finans Analiz programlarının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Doğuş Üniversitesi'nde bir dönem öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Son olarak 2010'da getirildiği Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevine, 3 Ocak 2012 tarihinde Ciner Medya Grubu tarafından son verildi. Bununla birlikte Gazete Habertürk'teki köşesinden yayınladığı yazıları da sona ermiş oldu. Bir süre sonra Star Medya Grubu ile anlaştı ve 24 kanalının genel yayın yönetmenliğine getirildi. Ayrıca Star gazetesinde yazmaya başladı. 2009'da Habertürk TV'de başlattığı "Sansürsüz" adlı tartışma programını, 24 TV'de sundu. 2013 yılının Temmuz ayında Başbakanlık başdanışmanı olarak atandı. Televizyon sunuculuğunda saçları jöleli olarak ekranlara çıktığından dolayı, medyada Jöleli lakabıyla da bilinmektedir. Ayrıca Bulut, gündem yaratan ilginç ifadeleri ile de tanınır.  İddiaları ve hakkındaki iddialarBulut, Haziran 2013'te A Haber'de katıldığı bir programda Recep Tayyip Erdoğan'ın telekinezi, uzaktan etkileme ve daha birçok yöntemle sürekli olarak öldürülmeye çalışıldığını iddia etti. Bulut, 2013 yılında a Haber haber kanalında katıldığı Deşifre isimli televizyon programında, Atatürk'ün 1933'ten sonra köşkte izole edildiğini söyledi.  2013 Taksim Gezi Parkı protestoları için protestonun bir darbe girişimi olduğunu söyledi.  1 Eylül 2013 tarihinde, İstanbul ili Moda semtinde kullandığı cip ile bir taksiye çarpmış, takside bulunan yaralı yolcuyu kendi aracıyla hastaneye götürmüştür. Bulut'un kaza yaptığı taksi şoförüne zararını karşılayacağını ancak kimseyle muhatap olmamasını istediği iddiası ile kaza yerinde bulunan vatandaşlar tarafından kendisinin alkollü olduğunu gizlemek için çok yoğun çaba sarf ettiği iddiaları medyada yer almıştır. Polis ise kazadan yaklaşık iki saat kadar sonra olay yerine varmıştır. Bulut, Twitter'da olay ile ilgili hukuki işlemlerin başlatıldığını ve asıl olarak taksi şoförünün etrafını saran kişilerin alkollü olduğunu, bu kişilerin bulunarak hesap vereceklerini, bunu herkesin iyi bilmesi gerektiğini yazmıştır

Yiğit Bulut

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 578 yigit bulut haberi bulunmuştur.
Şenol Güneş: Beni kimse paspas yapamaz”
Şenol Güneş: "Beni kimse paspas yapamaz”A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, maaşı üzerinden yapılan eleştirilere sert çıktı.
24.11.2020Milli Takım
Kıdemde 3 ayaklı mutabakat formülü
Kıdemde 3 ayaklı mutabakat formülüKıdem tazminatı çalışmalarında mutabakat aradıklarını belirten Erdoğan, “Konunun işçi, işveren ve hükümet; üçlü ayağı var. Hepsinin mutabakatı ile çözeceğiz” dedi
17.04.2019Ekonomi
TT’de yönetim kurulu üye sayısı 9’a düştü
TT’de yönetim kurulu üye sayısı 9’a düştüTürk Telekom’un (TT) olağanüstü genel kurulunda, yeni hissedarı şirket ana sözleşmesine eklenirken, yönetim kurulu üye sayısı 12’den 9’a indirildi.
26.01.2019Ekonomi
Başkan Sayan yola devam
Başkan Sayan yola devamTürk Telekom’un % 55 hissesi, OTAŞ’a kredi veren bankaların kurduğu Levent adlı şirkete devredildi. Türk Telekom’da Yönetim Kurulu Başkanı koltuğuna Ömer Fatih Sayan oturdu
23.12.2018Ekonomi
Son dakika: Türk Telekomun Yönetim Kurulu Başkanı belli oldu
Son dakika: Türk Telekom'un Yönetim Kurulu Başkanı belli olduTürk Telekomünikasyon AŞ'nin (Türk Telekom) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan oldu.
22.12.2018Ekonomi
Ekonomi Politikaları Kurulu toplandı
Ekonomi Politikaları Kurulu toplandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Politikaları Kurulu toplantısına başkanlık etti.
25.10.2018Siyaset
Ekonomi Politikaları Kurulu bugün ilk toplantısını gerçekleştirecek
Ekonomi Politikaları Kurulu bugün ilk toplantısını gerçekleştirecekEkonomi Politikaları Kurulu(EPK) bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirecek.
25.10.2018Ekonomi
Dokuz kurula 76 isim atandı
Dokuz kurula 76 isim atandıCumhurbaşkanlığı bünyesinde oluşturulan dokuz kurula 76 ismin ataması yapıldı. Kurullar, doğrudan Cumhurbaşkanı ile çalışacak ve talimatları yerine getirecek Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay, Murat Bardakçı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu’na atanırken, Deniz Baykal’ın danışmanı Korkmaz Karaca, Ekonomi Kurulu üyesi oldu
9.10.2018Siyaset
Son Dakika... Resmi Gazetede yayımlandı Gece yarısı flaş atamalar...
Son Dakika... Resmi Gazete'de yayımlandı! Gece yarısı flaş atamalar...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından  Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarına yapılan atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı.
9.10.2018Siyaset
Stratejik ortaklığımız yatırım ile güçlenecek
'Stratejik ortaklığımız yatırım ile güçlenecek'Türkiye’de faaliyet gösteren ABD’li yatırımcılar ile Beştepe'de bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sizler Türkiye’nin bölgesindeki onca istikrarsızlığa, çatışmaya ve sıkıntıya rağmen neleri başardığını gayet iyi biliyorsunuz şu an yüzleştiğimiz sıkıntılar da bizim için asla aşılmaz değildir. Göreceksiniz, Türkiye’nin geleceği çok daha aydınlık ve parlak olacaktır” açıklamasını yaptı.
20.09.2018Ekonomi
Son dakika: Yüz binlerce kişi bekliyordu Konut kredilerine müdahale sinyali
Son dakika: Yüz binlerce kişi bekliyordu! Konut kredilerine müdahale sinyaliCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, konut kredilerinde adım atılacağını söyledi.
24.04.2018Ekonomi
Varlık Fonu yeniden organize edilecek
Varlık Fonu yeniden organize edilecekVarlık Fonu Başkanı Bostan görevden alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ile konuyu istişare ettiklerini belirterek, “Böyle yürümeyeceğine karar verdik. Varlık Fonu’nu reorganize etmemiz şart” dedi
8.09.2017Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Varlık Fonu Başkanı açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Varlık Fonu Başkanı açıklamasıVarlık Fonu Başkanı Bostan'ın görevden alınmasıyla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Varlık Fonu'nda hedeflenen, arzulanan bir süreç olmadı.Gelişmeleri gördük, böyle yürümeyeceğine karar verdik. Sayın Başbakan  da bu konuda adımını attı" dedi.
8.09.2017Ekonomi
Türkiye Varlık Fonu Başkanı Mehmet Bostan görevden alındı
Türkiye Varlık Fonu Başkanı Mehmet Bostan görevden alındıTürkiye Varlık Fonu Başkanı Bostan'ın görevinden alınarak, yerine vekaleten Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ'ın atandığı öğrenildi.
8.09.2017Ekonomi
Hükümetten bankalara kritik uyarı Bu yıl zam yok...
Hükümetten bankalara kritik uyarı! Bu yıl zam yok...Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, faizlerin düşeceğini söyleyip bankaları uyardı. Bakan ayrıca bu yıl kamu ürünlerine zam yapılmayacağını duyurdu.
27.04.2017Ekonomi
Renkli Sayfaların yeni sunucuları kim oldu
Renkli Sayfalar'ın yeni sunucuları kim oldu?Renkli Sayfalar'ın yeni sunucuları belli oldu. Kanal D ekranlarında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunumuyla ekranlara gelen 'Renkli Sayfalar' programında yeni dönemde kimin sunacağı merak ediliyordu. Yapılan açıklamaya göre programın yeni sunucuları Lerzan Mutlu ve Şule Zeybek oldu.
20.02.2017Gündem
Şule Zeybek kimdir
Şule Zeybek kimdir?Ekranların sevilen programı‘Renkli Sayfalar’ı Şule Zeybek ve Lerzan Mutlu sunacağı belirtiliyor. Bizlerde bu haberimizde Şule Zeybek hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki Şule Zeybek kimdir? İşte hayatı kariyeri ve hakkında merak edilenler...
16.02.2017Gündem
Ekonomi Bakanı Zeybekci: Varlık Fonu denetime tabidir
Ekonomi Bakanı Zeybekci: Varlık Fonu denetime tabidirEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Varlık Fonu'na ilişkin, “Varlık Fonu denetime tabidir. Varlık Fonu bizzat Başbakan’a bağlıdır ve Başbakan’ın görevlendireceği denetim mekanizmalarına tabidir. Ayrıca kanuna dikkatle bakarsanız Varlık Fonu aynı zamanda Plan ve Bütçe Komisyonunun denetimine de tabidir. Varlık Fonu’na devredilen tüm kamu kurumları, yüzde 51’den fazla kamuya ait olan tüm şirketler, KİT veyahut Sayıştay denetimlerinin tümüne tabidir” dedi.
9.02.2017Ekonomi
200 milyar $’lık dev
200 milyar $’lık devTHY ve Halkbank da Varlık Fonu’na devredildi. Stratejik ve büyük yatırımları finanse etmek, sermaye piyasalarını güçlendirmek amacıyla kurulan fonun 200 milyar dolar büyüklüğe erişmesi bekleniyor
6.02.2017Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan törende şehit annesinin elini öptü
Cumhurbaşkanı Erdoğan törende şehit annesinin elini öptüİstanbul'daki terör saldırısında şehit düşen polis  memuru Haşim Usta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle son  yolculuğuna uğurlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan törende şehit annesinin elini öptü.
12.12.2016Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan törende şehit annesinin elini öptü
Cumhurbaşkanı Erdoğan törende şehit annesinin elini öptüİstanbul'daki terör saldırısında şehit düşen polis  memuru Haşim Usta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle son  yolculuğuna uğurlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan törende şehit annesinin elini öptü.
12.12.2016Siyaset
Dolar kur mu yapıyor
Dolar kur mu yapıyor?Tarihi zirveyi 3.1132 TL ile test eden dolar kuru Çin büyüme verisi ve Merkez Bankası faiz kararı beklentisi ile 3.07’lere geriledi
19.10.2016Ekonomi
Yazıcının üsse giriş çıkış görüntüleri
Yazıcı'nın üsse giriş çıkış görüntüleriCumhurbaşkanı Başyaveri Albay Yazıcı'yı taşıyan 06 FY 8355 plakalı araç, 16 Temmuz'da 00.05 sıralarında Çiğli 2. Ana Jet Üssü'ne giriş yapıyor. Kamera kayıtlarına göre, Marmaris'e giden suikast ekibi döndükten sonra Yazıcı üsten ayrılıyor.
6.08.2016Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğanın Başyaveri Albay Ali Yazıcının ifadesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı'nın ifadesiSoruşturma  kapsamında tutuklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başyaveri Albay Yazıcı:  "Darbe  girişimi sırasında yanlış tercihler yaptığımı, Cumhurbaşkanı'nın yanına gitmeyip  İzmir'e gitmekle hatalı olduğumu kabul ediyorum. Kutsi Barış'a, Cumhurbaşkanı'nın  kaldığı otelin adını söylemekle de hata ettiğimi kabul ediyorum. Cumhurbaşkanı'nın bineceği uçağın kodunu sormadım. Sorduysam ve birine verdiysem  beni idam etsinler. Yok, sormayıp vermemişsem serbest bırakılmayı talep ediyorum."
21.07.2016Gündem
Türkler TL’yi savunuyor
Türkler TL’yi savunuyor!Yerli yatırımcılar ellerindeki 7 milyar dolarlık dövizi bozdurarak, yaşanan darbe girişiminin piyasalarda kriz havası yaratmasının önüne geçti. Bu trendin bozulması beklenmiyor
20.07.2016Ekonomi
Ben Bilmem Eşim Bilir 8.yeni bölüm fragmanında iğne oyunu mücadelesi
Ben Bilmem Eşim Bilir 8.yeni bölüm fragmanında iğne oyunu mücadelesi!Kanal D’nin, sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde bugün “İğne Kafa” oyunu oynanacak. Ben Bilmem Eşim Bilir'de yarışmacı çiftlerimiz "İğne Kafa" oyununda erkekler kafalarına iğneli baret takarak eşlerinin attıkları içi su dolu balonları patlatmaya çalışacaklar. İşte Ben Bilmem Eşim Bilir 8.yeni bölüm fragmanı ve detayları...
20.07.2016Gündem
Şule Zeybek kimdir
Şule Zeybek kimdir?Ben Bilmem Eşim Bilir'i artık Ufuk Özkan ve Şule Zeybek sunacak. Sevilen yarışma programında neler yaşanacak?Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının yeni formatı nasıl olacak? Peki Şule Zeybek kimdir? Şule Zeybek kaç yaşındadır? İşte merak edilenler...
11.07.2016Gündem
Piyasa duruldu, Kartal kanatlandı
Piyasa duruldu, Kartal kanatlandıGeçen hafta yüzde 9 civarı kayıp yaşayan borsa, dün gelen tepki alımlarının yanı sıra not kuruluşu Standard & Poor’s’un Türkiye’nin görünümünü negatiften durağana çevirmesiyle yükseldi.
9.05.2016Ekonomi
Dolar 2.80-2.85 TL arasında devam eder
Dolar 2.80-2.85 TL arasında devam ederCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, “Faizlerin düşmeye devam edeceğini düşünüyorum. Dolar/TL’de uzun süreden beri 2.80-2.85 arasında yatay gidiş devam edecek” dedi.
25.04.2016Ekonomi
Konut kredisi faizlerinde düşüş bekleniyor
Konut kredisi faizlerinde düşüş bekleniyorMerkez Bankası’nın yarın yapacağı toplantıda faiz indirme olasılığı güçlenirken, bankacılar 2-3 ay içerisinde konut kredisi faizlerinin yüzde 1’in altına ineceğini öngörüyor
19.04.2016Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD’ye gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD’ye gittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD’ye gitti...
29.03.2016Siyaset
Kılıçdaroğlu: Demokrasi bizim ülkemizde artık yok
Kılıçdaroğlu: Demokrasi bizim ülkemizde artık yokCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ülkemizde artık demokrasinin olmadığını söyledi.Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın terör konusunda siyasi parti liderleriyle bir toplantı yapması gerektiğini belirterek, "Terör konusunda bütün siyasi partilerin birlikte hareket etmesi lazım" dedi.
17.03.2016Siyaset
Trafik sigortasına ‘hatıra’lı yorum...
Trafik sigortasına ‘hatıra’lı yorum...Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, İş Bankası’na yönelik olarak hükümetin bir çalışmasının olmadığını belirtirken, şikayet konusu olan Zorunlu Trafik Sigortası’na ilişkin sorulara da, “bir anısını anlatarak” yanıt verdi.
29.01.2016Ekonomi
Bulut: Merkez, Fed’den bağımsızlığını gösterdi
Bulut: Merkez, Fed’den bağımsızlığını gösterdiCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Ekonomi Başdanışmanı Yiğit Bulut, Merkez Bankası’nın dünkü kararı ile sadece siyasetten değil, ABD Merkez Bankası (Fed) kararlarından da bağımsız olunabileceğini gösterdiğini belirtti.
22.12.2015Ekonomi
Yiğit Buluttan ilginç açıklama: Net bir başkanlık işareti çıkıyor
Yiğit Bulut'tan ilginç açıklama: Net bir başkanlık işareti çıkıyorCumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ekonomi Baş Danışmanı Yiğit Bulut seçim sonuçlarına ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu. Yiğit Bulut  “Buradan bir hükümet çıkıyor, tek parti hükümeti… Meclis'teki oylama sırasında diğer partilerden de oy alabilir hükümet. CHP, MHP ve HDP’yi tek blok olarak düşünüp AK Parti’ye karşı hükümet kurmaları söz konusu değil. Başkanlık sistemini konuşacağız. Henüz yorum yapmak için erken. Net bir başkanlık işareti çıkıyor. Parlamenter sistem üzerindeki tartışmayı daha belirgin bir hale getirmiştir. Sadece görünene aldanmamak gerekiyor. Manipülasyonlara asla aldanmayın. Bu bir istikrarsızlık tablosu değildir. Tam tersi vatandaşın bir uyarısıdır. Sistemi bir yukarı taşı mesajı veriyor vatandaş… Herkesin sakin bir şekilde durması gerekiyor.” dedi.
11.09.2019Televizyon
Yiğit Bulut: Net bir başkanlık işareti çıkıyor
Yiğit Bulut: Net bir başkanlık işareti çıkıyorCumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ekonomi Baş Danışmanı Yiğit Bulut seçim sonuçlarına ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu.
8.06.2015Siyaset
Vural: Bulut jöleyi  fazla kaçırmış
Vural: Bulut jöleyi fazla kaçırmışMHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, seçim ofisinde düzenlediği basın toplantısında Ak Parti’yi eleştirdi.
20.05.2015Siyaset
DOLAR ÇILDIRMIŞ OLMALI 2.73 TL
DOLAR ÇILDIRMIŞ OLMALI 2.73 TLDolar kuru 2.73 TL’yi aşarak yeni bir rekora imza attı. Dolardaki tarihi zirve konusunda Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Kurdaki artıştan endişe etmeyin” derken, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, “2.63’ün üzeri spekülatif” diye tweet attı
15.04.2015Ekonomi
İstikrar ve güven korunmalı
İstikrar ve güven korunmalıFaizi indirmediği için eleştirilen Merkez Bankası Başkanı Başçı dün Erdoğan’a ekonomik gelişmelerle ilgili bilgi verdi. Erdoğan yatırımların artması için mutlaka faiz indirimi yapılmasına yönelik mesajlarını iletti.
12.03.2015Siyaset
Benim adım Başçı 0.07 Erdem Başçı
Benim adım Başçı 0.07 Erdem Başçı!Yıllık enflasyon ocakta yüzde 7.24’e geriledi. Bu rakam Erdem Başçı’nın faizi erken indirmek için işaret ettiği yüzde 1’lik düşüşü yüzde 0.07 ile ıskaladı. Hükümet ve sanayici faiz konusunda tepkili
3.02.2015Ekonomi
İşte Köşkteki ikinci isim
İşte Köşk'teki ikinci isimKöşk fotoğrafında dikkat çeken ayrıntı... Binali Yıldırım fiilen Köşk'te ikinci isim oldu.
2.10.2014Siyaset
Çankaya Köşkü’nde  yeni A Takımı
Çankaya Köşkü’nde yeni A TakımıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine Cumhurbaşkanlığı’nın teşkilat yapısını istediği gibi oluşturma yetkisi veren özel kararnameden yararlanarak Köşk’teki yakın çalışma ekibini oluşturmaya başladı.
3.09.2014Siyaset
Köşk’te Yıldırım’a özel görev
Köşk’te Yıldırım’a özel görev İsmi Davutoğlu ile birlikte başbakanlık için geçen Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Köşk’te özel danışmanı olacak
1.09.2014Siyaset
Yiğit Buluttan jet yalanlama
Yiğit Bulut'tan jet yalanlamaCumhurbaşkanlığı ekonomiden sorumlu Başdanışmanı Yiğit Bulut hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.
1.09.2014Gündem

Yazar Sonuçları

Cengiz HortoğluMilliyet Yazarı
Rıdvan Bıyık Başarı ÖyküsüRıdvan Bıyık Başarı ÖyküsüDeğerli okurlarım bugün sizlerle, yıllardır tanıdığım değerli dost, Show Haber Genel Yayın Yönetmeni Sayın Rıdvan Bıyık'ın başarı öyküsünü paylaşacağım...
10.08.2020Gündem
Sina KoloğluMilliyet Yazarı
‘SPEKÜLASYON YAPMAYIN!’Haber kanalları Atatürk Havalimanı’na yapılan terör saldırısını saat 22...
29.06.2016Cadde
Melih AşıkMilliyet Yazarı
Görüntüsü legal!Resmi Gazete’de 17 Şubat’ta yayımlanan “Milli Güvenliği Tehdit Eden Örgüt ve Yapılarla İrtibatlı Kamu Çalışanları” hakkındaki Başbakanlık genelgesi bir harika...
23.02.2016Gündem
Melih AşıkMilliyet Yazarı
Oyuna figüran...Savaş teorilerinden biri şudur:“Bir savaşta taraflar barışa yanaşmıyorsa iki tarafın da savaştan çıkarı var demektir...
30.01.2016Gündem
Haziran sonrası  ekonomi kimde
Haziran sonrası ekonomi kimde?Ben de herkes gibi yüreğim ağzımda, günlerdir dolar kurunun tırmanışını izliyorum...

Benzer Haber Etiketleri

Yiğit Bulutvarlık fonuCumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanSon dakikakanal d

Yiğit Bulut ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.