zıpkın

zıpkın

Son dakika zıpkın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan zıpkın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan zıpkın haber sayfamızda...

zıpkın haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 360 zipkin haberi bulunmuştur.

Karnına saplanan zıpkınla hastaneye kaldırıldı
Karnına saplanan zıpkınla hastaneye kaldırıldıSamsun’da balık tutmak için denize giden bir kişi yere bırakmak için elinden yere attığı balık avlamada kullandığı zıpkın yere düşünce mekanizmasından kurtularak fırlayıp karnına saplandı. Zıpkın karnına saplanmış halde hastaneye kaldırılan şahıs ameliyata alındı ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Olay, Samsun’un İlkadım ilçesinde bugün öğlen saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Kıyı Emniyeti Samsun Müdürlüğünde teknisyen olarak görev yapan Semih Demir (31) gece nöbetten çıktı. Hobi olarak zıpkınla balık avlayan Semih Demir, nöbet çıkışı dalgıç kıyafetlerini giyerek zıpkınla balık avlamak için görev yaptığı yerin sahilinde denize daldı. Denizden çıktığında elindeki zıpkını yere atan Semih Demir, zıpkının yere düştüğünde bulunduğu mekanizmadan kurtulması sonucu karnından yaralandı. 112 Acil Servis ekiplerini arayarak yardım isteyen Semih Demir, karnına saplanmış 1 metre 10 santim uzunluğundaki zıpkınla ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastane girişinde karnına saplanan zıpkının uzun olmasından dolayı acil servisin kapısının üst kısmına çarpıp içeri sokulamayınca altındaki tekerlekli sedye alınıp üzerine yattığı tahta sedye ile içeri taşınan Semih Demir uğraşlar sonucu acil servis kapısından içeri girişi sağlandı. Zıpkın doktorlar tarafından acil serviste karnından çıkartılan Semih Demir, ameliyata alındı. Semih Demir’in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
11.09.2019Yaşam
Sarıyerde öldürülmüş yunus balığı kıyıya vurdu
Sarıyer'de öldürülmüş yunus balığı kıyıya vurduİstanbul Boğazında yunusları drone ile görüntüleyen bir fotoğrafçı, kıyıya vuran ölü bir yunus balığına şahit oldu. Bir yandan yunusların eşsiz güzelliği büyülerken, diğer yandan ölü yunus balığının görüntüsü yürekleri burktu. Fotoğrafçı Özgür Arslan, Sarıyer'de İstanbul boğazının sevimli misafirleri yunus balıklarını drone ile görüntülemek isterken ilginç bir olaya şahit oldu. Boğazın serin sularında gruplar halinde ilerleyen yunusların eşsiz güzelliğini kaydeden Arslan, kıyıda ise ölü bir yunus balığı ile karşılaştı. Bir yanda drone ile yunusların sevimli hareketlerini görüntüleyen Arslan, farklı bir noktada ise kıyıya vuran ölü yunus balığını kaydetti.Yaşadıklarını anlatan Özgür Arslan, “Dün akşam Sarıyer Kısırkaya plajında çekim yapmak için gittim, karaya vurmuş bir yunus balığını gördüm. Yeni ölmüş, koku falan yoktu. Bir silahla ya da yaralayıcı bir cihazla vurulmuş. Bildiğiniz bir delik vardı. Orada bulunan kişilerle konuştuğumda da bir gün öncede bu şekilde yunus balığının karaya vurduğunu ve belediye ekiplerinin alıp götürdüğünü söylemişti. Bunu açıkta bekleyen teknelerden veya deniz üzerinde bulunan teknecilerden bir tanesinin vurmuş olabileceğini söylüyor. İzlere baktığım zaman ağa takılması değil, zıpkın veya delici bir cihazla ciddi şekilde göğsünden ve başından ciddi derecede zarar almış durumdalardı” ifadelerini kullandı.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler