Ak Parti

Ak Parti

Son dakika AK parti haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan AK parti gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan AK parti haber sayfamızda...

Ak Parti

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 24.641 ak parti haberi bulunmuştur.
Erdoğan'dan Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili flaş açıklama: Sakınma diye bir şey yok!
Erdoğan'dan Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili flaş açıklama: Sakınma diye bir şey yok!Birleşik Arap Emirlikleri ziyareti dönüşünde soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin gündemindeki Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Asgari ücretle ilgili soruya da yanıt veren Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki saldırılarıyla ilgili atılacak adımlara ilişkin son durumu paylaştı.
2.12.2023Haberler
Erdoğan'dan Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili flaş açıklama: Sakınma diye bir şey yok!
Erdoğan'dan Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili flaş açıklama: Sakınma diye bir şey yok!Birleşik Arap Emirlikleri ziyareti dönüşünde soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin gündemindeki Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Asgari ücretle ilgili soruya da yanıt veren Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki saldırılarıyla ilgili atılacak adımlara ilişkin son durumu paylaştı.
2.12.2023Gündem
İBB'nin 2024 yılı bütçesi kabul edildi
İBB'nin 2024 yılı bütçesi kabul edildiİBB Meclisi Kasım ayı yedinci oturumu yapıldı. İBB 2024 Mali yılı bütçesi mecliste görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.
28.11.2023Gündem
İBB Meclisi'nde Gazze'ye yardım gerilimi
İBB Meclisi'nde Gazze'ye yardım gerilimiİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisinde, Gazze'ye yapılması planlanan yardımın Kızılay üzerinden yapılması teklifi, CHP ve AK Parti meclis üyeleri arasında gerginliğe neden oldu.
27.11.2023Gündem
TEMAYÜL YOKLAMASI NEDİR, NE DEMEK? Temayül yoklaması nasıl yapılır? TDK anlamı...
TEMAYÜL YOKLAMASI NEDİR, NE DEMEK? Temayül yoklaması nasıl yapılır? TDK anlamı...Temayül yoklaması nedir, nasıl yapılır? 2024 yerel seçimleri için geri sayım devam ederken siyasi partiler de adaylık değerlendirmesine alınacak olan kişiler ile ilgili temayül yoklaması tarihlerini duyurmaya başladı. Bu kapsamda Ak Parti'de temayül yoklamasının yapılacağı tarih belli oldu. Peki Temayül yoklaması nedir, nasıl yapılır?
25.11.2023Bilgi Rehberi
İsrail'in Gazze ablukası! Erdoğan: En kısa zamanda bir Mısır seyahati düzenleyebilirim
İsrail'in Gazze ablukası! Erdoğan: En kısa zamanda bir Mısır seyahati düzenleyebilirimCumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki vahşeti sürerken, Türkiye'nin planlarına ilişkin bilgi verdi. Mısır'a ziyaret düzenleyebileceğini belirten Erdoğan, rehine takasıyla birlikte yeni bir adımın atıldığını ifade etti. Erdoğan, yerel seçimlerde adaylarla ilgili de mesajlar verdi.
22.11.2023Haberler
Son dakika... İsrail'in Gazze ablukası! Erdoğan: En kısa zamanda bir Mısır seyahati düzenleyebilirim
Son dakika... İsrail'in Gazze ablukası! Erdoğan: En kısa zamanda bir Mısır seyahati düzenleyebilirimCumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki vahşeti sürerken, Türkiye'nin planlarına ilişkin bilgi verdi. Mısır'a ziyaret düzenleyebileceğini belirten Erdoğan, rehine takasıyla birlikte yeni bir adımın atıldığını ifade etti. Erdoğan, yerel seçimlerde adaylarla ilgili de mesajlar verdi.
22.11.2023Gündem
AK Parti’de yerel seçim hazırlıkları! Başvurular uzatıldı
AK Parti’de yerel seçim hazırlıkları! Başvurular uzatıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yerel seçimlerde aday adayı başvuru tarihiyle ilgili açıklama yaptı.
13.11.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Malatya İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
7.11.2023Haberler
AK Parti Sözcüsü Çelik: Gazze'de Srebrenitsa benzeri soykırım yapılıyor
AK Parti Sözcüsü Çelik: Gazze'de Srebrenitsa benzeri soykırım yapılıyorİsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Gazze'de Srebrenitsa benzeri soykırım yapılıyor." ifadelerini kullandı.
7.11.2023Haberler
BİYOGRAFİ 📌 Nebi Hatipoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? AK Parti'ye katılan Nebi Hatipoğlu ailesi kim?
BİYOGRAFİ 📌 Nebi Hatipoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? AK Parti'ye katılan Nebi Hatipoğlu ailesi kim?İYİ Parti'den istifa eden Eskişehir milletvekili Nebi Hatipoğlu AK Parti'ye katıldı. Hatipoğlu'nun rozetini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı. Gündeme ise Nebi Hatipoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? AK Parti'ye katılan Nebi Hatipoğlu ailesi kim? soruları geldi. İşte Nebi Hatipoğlu hakkında merak edilenler...
7.11.2023Bilgi Rehberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Büyük Filistin Mitingi' paylaşımı: Milletimizin her bir ferdini davet ediyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Büyük Filistin Mitingi' paylaşımı: Milletimizin her bir ferdini davet ediyorumCumhurbaşkanı Erdoğan, 28 Ekim'de İstanbul'da gerçekleşecek 'Büyük Filistin Mitingi' ile ilgili paylaşımda bulundu.
27.10.2023Gündem
İSTANBUL BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİ nerede, ne zaman, saat kaçta başlayacak? Büyük Filistin Mitingine kimler katılacak?
İSTANBUL BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİ nerede, ne zaman, saat kaçta başlayacak? Büyük Filistin Mitingine kimler katılacak?Büyük Filistin Mitingi programı netleşti. İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarının ardından İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Büyük Filistin Mitingi'nin yeri, günü, ve saati belli olmuştu. Programa hangi liderlerin katılacağı da netleşti. Peki Büyük Filistin Mitingi ne zaman, nerede, saat kaçta başlayacak?
27.10.2023Bilgi Rehberi
Erdoğan’dan 6 bölge liderine özel davet! Bahçeli'den Filistin mitingi için öneri
Erdoğan’dan 6 bölge liderine özel davet! Bahçeli'den Filistin mitingi için öneriCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın İstanbul’da düzenlenecek Büyük Filistin Mitingi için, savaşın yaşandığı bölgede yer alan ülkelerin devlet başkanlarına özel davet gönderdi.
27.10.2023Gündem
İSTANBUL BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİ nerede, ne zaman yapılacak, saat kaçta? Büyük Filistin Mitingi'ne Cumhurbaşkanı Erdoğan katılacak mı?
İSTANBUL BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİ nerede, ne zaman yapılacak, saat kaçta? Büyük Filistin Mitingi'ne Cumhurbaşkanı Erdoğan katılacak mı?İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına yönelik İstanbul'da Büyük Filistin Mitingi düzenleneceği duyuruldu. Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından yapılan duyurunun ardından vatandaşlar Büyük Filistin Mitingi ne zaman, nerede sorularına yanıt aramaya başladı. İşte tarih ve yer bilgisi...
26.10.2023Bilgi Rehberi
'Büyük Filistin Mitingi' programı belli oldu
'Büyük Filistin Mitingi' programı belli olduAK Parti tarafından 28 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan 'Büyük İstanbul Mitingi' ile ilgili AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, "28 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek 'Büyük Filistin Mitingi' milyonlarca vatandaşın yanı sıra özel konukları da ağırlayacak. Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek mitinge pek çok farklı ülkeden Devlet Adamları, Hükümet Temsilcileri, Siyasi Parti Liderleri katılacak" denildi.
26.10.2023Gündem
Bakan Vedat Işıkhan: Ankara’nın AK belediyecilik ile buluşacağına inanıyorum
Bakan Vedat Işıkhan: Ankara’nın AK belediyecilik ile buluşacağına inanıyorumBakan Işıkhan, “Ankara’nın hak ettiği hizmet kalitesine yeniden kavuşacağına, AK belediyecilik anlayışıyla yeniden buluşacağına yürekten inanıyorum” dedi.
26.10.2023Gündem
İsrail'e Gazze uyarısı: Kara harekatı korkunç sonuçlar doğurur
İsrail'e Gazze uyarısı: Kara harekatı korkunç sonuçlar doğururAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.
24.10.2023Haberler
Atatürk Havalimanı'nda Gazze mitingi! Saati belli oldu
Atatürk Havalimanı'nda Gazze mitingi! Saati belli olduCumartesi günü Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek Gazze mitingiyle ilgili AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe açıklama yaptı. Programın saatini açıklayan Kabaktepe, 'Tüm dünyaya haykırmak için Atatürk Havalimanı'nda buluşacağız' ifadelerini kullandı.
24.10.2023Gündem
Posta Gazetesi başyazarı Rauf Tamer son yolculuğuna uğurlandı
Posta Gazetesi başyazarı Rauf Tamer son yolculuğuna uğurlandıBeşiktaş’ta evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 86 yaşında hayatını kaybeden Posta Gazetesi başyazarı Rauf Tamer için Zincirlikuyu Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Tamer, cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.
22.10.2023Haberler
Posta Gazetesi başyazarı Rauf Tamer son yolculuğuna uğurlandı
Posta Gazetesi başyazarı Rauf Tamer son yolculuğuna uğurlandıBeşiktaş’ta evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 86 yaşında hayatını kaybeden Posta Gazetesi başyazarı Rauf Tamer için Zincirlikuyu Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Tamer, cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.
22.10.2023Gündem
Bakan Tekin Aşkale'de çeşitli temaslarda bulundu
Bakan Tekin Aşkale'de çeşitli temaslarda bulunduMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Aşkale ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu
20.10.2023Haberler
Erdoğan'dan ABD'ye savaş gemisi tepkisi: Senin İsrail'de ne işin var?
Erdoğan'dan ABD'ye savaş gemisi tepkisi: Senin İsrail'de ne işin var?Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Gençlik Vakfı Teşkilat Buluşması'nda açıklamalarda bulunuyor.
12.10.2023Haberler
İBB Meclisinden Gazze'ye ambulans yardımı! 'Kardeşlerimizin yarasını saracak'
İBB Meclisinden Gazze'ye ambulans yardımı! 'Kardeşlerimizin yarasını saracak'İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı dördüncü oturumunda AK Parti, MHP ve İYİ Parti meclis üyeleri kendi aralarında toplayacakları bağışla Gazze'ye bir ambulans gönderme kararı aldı. Konuyla ilgili konuşan Ak Parti Grup Başkanı Tevfik Göksu, "AK Parti meclis üyeleri, MHP meclis üyeleri ve İYİ parti meclis üyeleri olarak bu insanlık dramının yaşandığı Gazze'deki kardeşlerimize katkı olması için, kendi aramızda topladığımız yardımlarla bir ambulans alıp hediye etmeyi, bir ambulans alıp da kardeşlerimizin yaralarını sarmayı ortak karar olarak aldık" dedi.
12.10.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Avrupa Birliği toplu cezalandırmaya alet oluyor
AK Parti Sözcüsü Çelik: Avrupa Birliği toplu cezalandırmaya alet oluyorFilistin gündemli MYK toplantısı sonrası konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Gazze'deki 'ölüm' ablukasına tepki gösterdi.
12.10.2023Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Ak Parti ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.