Ak Parti

Ak Parti

Son dakika AK parti haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan AK parti gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan AK parti haber sayfamızda...

Ak Parti

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 23.654 ak parti haberi bulunmuştur.
Kurtulmuş: 'Cumhurbaşkanımızın çağrısı muhataplarından cevap bulmaya başlamıştır'
Kurtulmuş: 'Cumhurbaşkanımızın çağrısı muhataplarından cevap bulmaya başlamıştır'Sakarya’da katıldığı bir programda ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Ukrayna-Rusya krizinde de tek yolun iki ülkenin bir müzakere masasında bir araya getirilerek, meseleye başka güçlerin karışmasını önlemek ve böylece meselenin müzakere, barış ve hakkaniyet çerçevesi içerisinde çözülmesini temin etmektir. Bunu yapabilecek bölgedeki ve dünyadaki tek ülke Türkiye’dir" dedi.
28.01.2022Siyaset
AK Parti'li Çelik, Holokost kurbanlarını andı: Soykırımları lanetliyoruz
AK Parti'li Çelik, Holokost kurbanlarını andı: Soykırımları lanetliyoruzAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Holokost kurbanlarını anarak, "İnsanlığa karşı işlenen tüm soykırımları lanetliyoruz" dedi.
27.01.2022Siyaset
AK Parti’li Turan: Sıkıntıları beraber aşacağız
AK Parti’li Turan: Sıkıntıları beraber aşacağızAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Amerika'nın dev yatırım bankası JP Morgan, tekrar Türkiye'nin notunu değerlendirdi. Türkiye'nin 'nötr'den ağırlığını 'arttır' bölümüne yükselterek, Türkiye'yi yatırım yapılır, geleceği rahat, ekonomisi açık bir ülke haline geldiğini değerlendirdi. Amerikalının gördüğünü, Çanakkalelinin, Türkiye'dekinin görmesini istiyoruz. Sıkıntıları beraber aşacağız” dedi.
27.01.2022Siyaset
Son dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik: İBB büyük bir yönetim zafiyeti ortaya çıkardı
Son dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik: İBB büyük bir yönetim zafiyeti ortaya çıkardıİstanbul'daki kar esaretiyle ilgili konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun balıkçıdaki fotoğrafına sert tepki gösterdi. "İBB büyük bir yönetim zafiyeti ortaya çıkardı." diyen Çelik, "Krize müdahale etmesi gereken bir kar küreme aracı belediye başkanının yemek yemesi için yolun açılmasına seferber ediliyor." ifadelerini kullandı. Çelik, "Bütün bunlar karşısında CHP yönetiminin yapması gereken olaya el koymasıydı. CHP'nin belediyeden haberi yok." şeklinde konuştu.
26.01.2022Siyaset
İBB Başkanı İmamoğlu'na peş peşe tepkiler! 'Büyükelçiyle ne konuştuğunu açıklamak zorunda'
İBB Başkanı İmamoğlu'na peş peşe tepkiler! 'Büyükelçiyle ne konuştuğunu açıklamak zorunda'İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kar yağışı esnasında bir balıkçıda yemek yerken çekilen görüntülerine tepkiler sürüyor. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, 'İstanbul'da, Ankara'da belediyeciliğe talip olanların halini gördük' derken AK Partili Turan İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Her zaman balık ye ama o şartlarda İngiliz Büyükelçisi ile 3 saat o toplantının ne olduğunu açıklamak zorundasın.
26.01.2022Siyaset
3600 ek gösterge çıkacak mı son durum nedir? 3600 ek gösterge kimleri kapsayacak maaşları nasıl etkileyecek?
3600 ek gösterge çıkacak mı son durum nedir? 3600 ek gösterge kimleri kapsayacak maaşları nasıl etkileyecek?3600 ek gösterge konusunda çalışmalar devam ediyor. Yeni haftanın ilk iş gününde Ak Parti MYK toplantısında 3600 ek gösterge ve KDV sisteminde sadeleştirme ve kripto paralar ile ilgili başlıklar ele alınacak. Peki 3600 ek gösterge nedir, kimleri kapsayacak?
25.01.2022Gündem
Son dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Sedef Kabaş'a tepki
Son dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Sedef Kabaş'a tepkiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısı sonrası gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Gazeteci sıfatı taşıyan Sedef Kabaş adlı kişinin yaptığı şey hiçbir şekilde kabul edilemeyecek ahlaksız bir davranış biçimidir. Cumhurbaşkanımızın şahsına, Cumhurbaşkanlığı Makamına dönük o ifadelerin kullanılması başlı başına ahlak yoksunluğu, bir pespayeliktir. Bunun hiçbir şekilde fikir ve ifade hürriyetiyle alakası yoktur” dedi.
24.01.2022Siyaset
SON DAKİKA: EYT çıkacak mı son gelişmeler neler? EYT'de yaş sınırı kaç olacak hangi formül üzerinde duruluyor?
SON DAKİKA: EYT çıkacak mı son gelişmeler neler? EYT'de yaş sınırı kaç olacak hangi formül üzerinde duruluyor?EYT konusunda araştırmalar devam ediyor. Binlerce kişiyi yakından ilgilendiren Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda Ak Parti tarafından birtakım yeni açıklama ve çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Peki EYT çıkacak mı kimleri kapsayacak, şartlar neler olacak?
24.01.2022Ekonomi
Kritik MYK toplantısı başladı! MYK toplantısında hangi kararlar çıkacak?
Kritik MYK toplantısı başladı! MYK toplantısında hangi kararlar çıkacak?Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı konusunda araştırmalar devam ediyor. Ekonomi ile ilgili gelişmeler ve birçok konunun ele alınması bekleniyor. Peki Ak Parti MYK toplantısı ne zaman saat kaçta?
24.01.2022Gündem
AK Parti'den Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusu
AK Parti'den Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusuGazeteci Sedef Kabaş katıldığı bir televizyon programında söylediği sözler nedeniyle Cumartesi günü, “Cumhurbaşkanına hakaret” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. 81 ilde AK Parti teşkilatları söz konusu programda konuk olan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu hakkında da suç duyurusunda bulundu. Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelen AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye bazı ilçe başkanları ve çok sayıda partili de eşlik etti.
24.01.2022Siyaset
Yeni Seçim Yasası masaya yatırılacak
Yeni Seçim Yasası masaya yatırılacakAK Parti MYK’nın bugünkü ana gündemi 15 maddelik yeni seçim yasası olacak. Toplantıda ekonomideki gelişmelerin değerlendirilmesi ve Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı İleri’nin Metaverse çalışmalarına ilişkin sunum yapması bekleniyor.
24.01.2022Siyaset
AK Parti Sözcüsü Çelik: Nefret siyaseti, nefret söylemine sponsor oldu
AK Parti Sözcüsü Çelik: Nefret siyaseti, nefret söylemine sponsor olduAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Cumhurbaşkanımıza dönük nefret söylemine destek verenler ve sessiz kalanlar, nefret siyasetinin demokrasi düşmanı diline “yatırım” yapıyorlar. Nefret siyaseti, nefret söyleminin sponsorluğunu yapıyor." dedi.
23.01.2022Siyaset
Bakan Soylu: Türkiye'yi terörden arındırdık
Bakan Soylu: Türkiye'yi terörden arındırdıkİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'yi terörden arındırdıklarını belirterek "Beni terörle mücadelede en çok motive eden şey; gençlerimiz ve çocuklarımızdır. Onların hedefleriyle buluşmasını istiyoruz" dedi. Soylu ayrıca Afganistan'a bir yardım treni gönderileceğini ve hafta içi yola çıkacağını açıkladı.
23.01.2022Siyaset
AK Parti'li Yılmaz'dan Sedef Kabaş'a tepki: Basın özgürlüğü değil hukuk tanımazlık
AK Parti'li Yılmaz'dan Sedef Kabaş'a tepki: Basın özgürlüğü değil hukuk tanımazlıkAK Parti Mersin Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Katip Üyesi avukat Zeynep Gül Yılmaz, gazeteci Sedef Kabaş'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine tepki göstererek, "Demokrasi düşmanı hadsiz kadının sözleri, basın özgürlüğü değil hukuk tanımazlıktır" dedi.
22.01.2022Siyaset
AK Parti'den Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu için suç duyurusu kararı
AK Parti'den Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu için suç duyurusu kararıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, 81 il genelinde Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu için AK Parti teşkilatları olarak suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.
22.01.2022Gündem
Kurtulmuş: Filistin devleti kurulana kadar bu mücadeleye destek verelim
Kurtulmuş: Filistin devleti kurulana kadar bu mücadeleye destek verelimAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak başkenti Kudüs olan, tam manasıyla özgür, gerçekten egemen bir Filistin devleti kurulana kadar bu mücadeleye destek verelim" dedi.
22.01.2022Siyaset
AK Parti ve MHP'nin seçim yasası hazır
AK Parti ve MHP'nin seçim yasası hazırAK Parti ve MHP, yeni seçim yasası üzerindeki görüşmelere AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’ın yaptığı son toplantı ile noktayı koydu.
21.01.2022Siyaset
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Meral Akşener'e sert tepki: Bu sözler asla kabul edilemez
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Meral Akşener'e sert tepki: Bu sözler asla kabul edilemezAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sözlerine tepki gösterdi.
20.01.2022Siyaset
AK Parti'li Keşir: 21 bin 176 kadın eğitim hayatına tekrar başladı
AK Parti'li Keşir: 21 bin 176 kadın eğitim hayatına tekrar başladıİzmir'de konuşan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, yürütülen projelerle yaklaşık 17 bini lise olmak üzere 21 bin 176 kadının eğitim hayatına tekrar başladığını söyledi.
18.01.2022Siyaset
Son dakika: EYT'de son gelişmeler neler 2022 yılında çıkacak mı? EYT bu yıl çıkacak mı?
Son dakika: EYT'de son gelişmeler neler 2022 yılında çıkacak mı? EYT bu yıl çıkacak mı? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusu yılın belli aralıklarında gündem olmaya devam ediyor. Yıllardır zaman zaman gündeme gelse de bir türlü çözüme kavuşturulamayan EYT hakkında binlerce vatandaşı umutlandıracak açıklama Ak Parti Grup Başkanvekili Mehmet Emin Akbaşoğlu'ndan geldi. Peki EYT 2022 yılında çıkacak mı?
18.01.2022Gündem
AK Parti'li Elitaş, Binance temsilcileri ile görüşecek
AK Parti'li Elitaş, Binance temsilcileri ile görüşecekAK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance'nin Türkiye temsilcileri ile perşembe günü TBMM'de görüşecek.
18.01.2022Ekonomi
İntiharları önleyen algoritma! Facebook’tan 100 öneri
İntiharları önleyen algoritma! Facebook’tan 100 öneriİntihar eğilimlerine anında müdahale için çalışan Facebook, TBMM'ye gönderdiği bilgi notunda kişilere zamanında yardım sunmak amacıyla 100 maddelik "intiharı önleme" rehberine yer verdi.
18.01.2022Gündem
AK Partili Yavuz'dan: 'İşte Parlamenter Sistem Kafası'
AK Partili Yavuz'dan: 'İşte Parlamenter Sistem Kafası'Millet İttifakı'nın Parlamenter Sistem çalışmasına ilişkin yapacağı ortak toplantıda oturma düzeni tartışma konusu oldu. Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Parlamenter sistem kafasıyla bir toplantı planlayabilmek için bin dereden su getireceksin" dedi.
17.01.2022Siyaset
AK Parti İzmir, 2022 yol haritasını belirledi
AK Parti İzmir, 2022 yol haritasını belirlediAK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, online gerçekleştirdiği ilçe başkanları toplantısında, 2022 rotasını belirledi. Tüm teşkilatların, 7-24 sahada olmasını isteyen Başkan Sürekli, "İzmir, yerel hizmet alamıyor. Her sokaktaki kapatılmayan çukuru, her kapının önündeki çöpü bileceğiz. Biz olsak ne yapardık anlatacağız" dedi.
15.01.2022Siyaset
Gelecek Partili Selçuk Özdağ hakkında soruşturma başlatıldı
Gelecek Partili Selçuk Özdağ hakkında soruşturma başlatıldıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ hakkında Yüksek Seçim Kurulu (YSK) üyeleri ile ilgili sözleri nedeniyle re'sen soruşturma başlatıldığı açıklandı.
14.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ak Parti ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.