Antalya Seçim Sonuçları

Antalya Seçim Sonuçları

Son dakika Antalya seçim sonuçları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Antalya seçim sonuçları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Antalya seçim sonuçları haber sayfamızda...

Antalya Seçim Sonuçları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 234 antalya seçim sonuçları haberi bulunmuştur.
Antalya'da seçim sonuçları! İşte son durum
Antalya'da seçim sonuçları! İşte son durum31 Mart yerel seçimlerde oy verme işlemleri tamamlandı. Antalya'dan sonuçlar geldi.
31.03.2019Siyaset
Antalya Burdur Isparta seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Antalya Burdur Isparta seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıAntalya Burdur Isparta yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Antalya Burdur Isparta yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
31 Mart Antalya seçim sonuçları milliyet.com.tr'de yayınlanacak!
31 Mart Antalya seçim sonuçları milliyet.com.tr'de yayınlanacak!31 Mart Yerel Seçim sonuçları için heyecan artıyor. Antalyalılar da sabırsızlıkla seçim sonuçlarını bekliyor. Seçim yasakları sona erdiğinde vatandaşlar, 31 Mart Antalya seçim sonuçlarını 'milliyet.com.tr' adresi üzerinden takip edebilecek.
31.03.2019Gündem
Son Dakika... İşte Antalya Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları
Son Dakika... İşte Antalya Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarıAntalya'da tüm Türkiye ile birlikte 24 Haziran seçim sonuçlarını belirlemek için sandık başındaydı. Binlerce seçmen Antalya'nın tüm ilçelerinde oylarını kullandı. Antalya'da Cumhurbaşkanlığı seçiminin yanı sıra milletvekilliği seçimleri için de oy kullanıldı. Peki seçim sonuçlarına göre partilerin oy oranları nasıl şekillendi. İşte Antalya genel seçim sonuçları ve 24 Haziran 2018 itibarıyla partilerin oy oranları…
24.06.2018Siyaset
Antalya, Mersin, Karaman seçim sonuçları! 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi
Antalya, Mersin, Karaman seçim sonuçları! 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimiAntalya, Mersin, Karaman seçim sonuçları belli oldu. 24 Haziran 2018 13. Cumhurbaşkanı ve 27. Parlamento seçim sonuçları merakla bekleniyordu ve açıklandı. Peki Antalya, Mersin, Karaman seçim sonuçlarında nasıl bir sonuç ortaya çıktı? İşte il il seçim sonuçları...
25.06.2018Gündem
Antalya 1 Kasım 2015 seçim sonuçları
Antalya 1 Kasım 2015 seçim sonuçlarıAntalya seçim sonuçları vatandaşların kullandıkları oylarla belli oldu. İşte Partilerin oy oranları ve sandıktan çıkan sonuçlar
3.11.2015Gündem
Antalya, Gaziantep, Mersin Seçim Sonuçları - 2015 Genel Seçim Sonuçları
Antalya, Gaziantep, Mersin Seçim Sonuçları - 2015 Genel Seçim SonuçlarıAntalya, Gaziantep, Mersin seçim sonuçları açıklandı. 2015 Milletvekili Genel Seçim’lerinde yapılan oylamaya göre Antalya, Gaziantep, Mersin seçim sandık sonuçları ve seçim istatistikleri için haberimizde verilen link üzerinden aradığınız her türlü bilgiye bir tıkla ulaşabilirsiniz. İşte merakla beklenen Antalya, Gaziantep, Mersin Ak Parti, CHP, MHP ve HDP seçim oy oranları, milletvekili sayıları ve net sonuçlar…
8.06.2015Gündem
Antalya’da kıran kırana mücadele
Antalya’da kıran kırana mücadeleAntalya’daki seçim yarışında kıran kırana bir mücadele yaşandı. AA’ya göre AKP’li Türel seçimi beş puan önde götürürken, Cihan, CHP’li Akaydın’ın iki puan önde olduğu yolunda veriler sundu.
31.03.2014Siyaset
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.11.2021Eğitim
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
‘Tüm vatanımıza sahip çıkarız’
‘Tüm vatanımıza sahip çıkarız’CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak,  Ünal Çeviköz’ün tepki çeken “Mavi Vatan” sözleriyle ilgili “Biz CHP’yiz, mavi, yeşil, kahverengi tüm vatanımıza sahip çıkarız. Haklarımızı sonuna kadar savunuruz” dedi
21.09.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye dünyada en hızlı büyüyen ikinci ekonomi oldu
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye dünyada en hızlı büyüyen ikinci ekonomi olduSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Subay ve Astsubay Öğrencileri Mezuniyet Töreninde konuştu. Erdoğan, "Bugün açıklanan ikinci çeyrek büyüme rakamı Türk ekonomisinin dinamizmini, üretim gücünü ve dayanıklılığını bir kez daha ispat etmiştir." dedi. Erdoğan "Türk ekonomisi ikinci çeyrekte reel olarak yüzde 21,7 büyüyerek, dünyada en hızlı büyüyen ikinci ekonomi oldu" ifadelerini kullandı.
2.09.2021Siyaset
Şansal Büyüka: Lucescu Beşiktaş'a milyonlarca euro para kazandırır
Şansal Büyüka: Lucescu Beşiktaş'a milyonlarca euro para kazandırır-Hüseyin Göçek, Alper Ulusoy, Ümit Öztürk ve Halis Özkahya ile bunların VAR’daki hakemleri öyle pozisyonlara gözlerini kapattılar ki, hakemliğin “olağan akışına” çok ciddi, hatta çok ağır bir darbe indirdiler. -Hakeme ve futbol düzenine “güven” duygusu sıfıra inmişken, artık iş toplumun gözünde “planlı, maksatlı” noktasına gelmişken, şampiyonluk yarışında son düdüğü kim çalar; Hakem mi, aday takımlardan biri mi?
12.02.2020Süper Lig
Son dakika: EmlakBank yıl sonunda 8 milyar TL'lik aktif büyüklük hedefliyor
Son dakika: EmlakBank yıl sonunda 8 milyar TL'lik aktif büyüklük hedefliyorTürkiye Emlak Katılım Bankası (EmlakBank) Genel Müdürü Deniz Aksu, "Faizsiz bankacılık prensiplerine uygun çalışan bir banka olarak EmlakBank'ı dönüştürdük. İlk yarı itibarıyla 4,6 milyar TL’lik aktif büyüklüğe ulaştık. Üstelik bunu sadece tek şube ile yaptık. Yıl sonunda 8 milyar TL’lik bir aktif büyüklük hedefimiz var." dedi.
17.07.2019Ekonomi
Vekiller, Erdoğan’a desteğini yineledi: Yalnız değilsin
Vekiller, Erdoğan’a desteğini yineledi: Yalnız değilsinCumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti milletvekilleriyle gruplar halinde yaptığı buluşmaların sonuncusunu dün gerçekleştirdi. Vekiller, sisteme ve Erdoğan’a tam destek sözü verdi. Erdoğan İstanbul seçimleriyle ilgili olarak “Bu bir yol kazasıydı” değerlendirmesi yaptı.
12.07.2019Siyaset
Bahçeli: Memnuniyet duymak mümkün değil
Bahçeli: Memnuniyet duymak mümkün değilMHP lideri Devlet Bahçeli CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun şehit cenazsinde saldırıya uğraması hakkında "Bu olaydan memnuniyet duymak mümkün değil" açıklaması yaptı.
21.04.2019Siyaset
Son dakika... Binali Yıldırım'dan İstanbul açıklaması
Son dakika... Binali Yıldırım'dan İstanbul açıklamasıİstanbul seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yapan Binali Yıldırım, "Başta 29 bin olarak açıklanan rakam 12 bin seviyesine çekilmiştir. Oylar sandıkta iç edilmiştir, bu kadar açıktır. Bizim oylarımız karşı adaya yazılmıştır" dedi."Tribün tribün dolaşacağına sakin sakin oturup benim gibi sonuçları bekleseydi" ifadesini kullanan Yıldırım, "Bu seçim başlı başına murdar olmuş bir seçimdir, murdar bir etin de kavurması olmaz" değerlendirmesini yaptı.
15.04.2019Siyaset
Son dakika... Binali Yıldırım'dan İstanbul açıklaması
Son dakika... Binali Yıldırım'dan İstanbul açıklamasıİstanbul seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yapan Binali Yıldırım, "Başta 29 bin olarak açıklanan rakam 12 bin seviyesine çekilmiştir. Oylar sandıkta iç edilmiştir, bu kadar açıktır. Bizim oylarımız karşı adaya yazılmıştır" dedi."Tribün tribün dolaşacağına sakin sakin oturup benim gibi sonuçları bekleseydi" ifadesini kullanan Yıldırım, "Bu seçim başlı başına murdar olmuş bir seçimdir, murdar bir etin de kavurması olmaz" değerlendirmesini yaptı.
15.04.2019Siyaset
MHP lideri Bahçeli'den flaş açıklamalar
MHP lideri Bahçeli'den flaş açıklamalarPartisinin Kızılcıhamam kampında önemli açıklamalar yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,"Demokrasi kültürümüzün yozlaştırılmasına suskun kalmamız, delilli, ispatlı sandık yolsuzluklarına göz yummamız kesinlikle düşünülemez" dedi."İstanbul'daki seçimlere şaibe karıştığını akıl ve vicdan sahibi olan hiç kimse inkar edemeyecektir" ifadesini kullanan Bahçeli, İstanbul'da seçimlerin yenilenmesinin en mantıklı yol olduğunu söyledi.
13.04.2019Siyaset
MHP lideri Bahçeli'den flaş açıklamalar
MHP lideri Bahçeli'den flaş açıklamalarPartisinin Kızılcıhamam kampında önemli açıklamalar yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,"Demokrasi kültürümüzün yozlaştırılmasına suskun kalmamız, delilli, ispatlı sandık yolsuzluklarına göz yummamız kesinlikle düşünülemez" dedi."İstanbul'daki seçimlere şaibe karıştığını akıl ve vicdan sahibi olan hiç kimse inkar edemeyecektir" ifadesini kullanan Bahçeli, İstanbul'da seçimlerin yenilenmesinin en mantıklı yol olduğunu söyledi.
13.04.2019Siyaset
YSK'nın verdiği süre dolarken bu illerde seçim sonuçlarına itiraz
YSK'nın verdiği süre dolarken bu illerde seçim sonuçlarına itirazSeçim kurullarına yapılan itiraz başvuruları bugün saat 15.00'te sona erdi.
2.04.2019Gündem
Türkiye’nin seçim tablosu değişti
Türkiye’nin seçim tablosu değiştiMarmara ve Ege dışında tüm bölgelerde tablo değişti. İttifaklar birbirleriyle ve kendi içlerinde yarıştı. Cumhur İttifakı’nın kazananı MHP, Millet İttifakı’nınki ise CHP oldu
2.04.2019Siyaset
Kılıçdaroğlu’nun dört stratejisi
Kılıçdaroğlu’nun dört stratejisi“Partiyi sağa kaydırıyor” eleştirilerine sık sık maruz kalsa da CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun “CHP dışındaki siyasi parti tabanlarına açılma” stratejisi ilk olumlu sonuçlarını verdi. Bir parti kurmayı “Bu Kılıçdaroğlu doktrininin zaferidir” yorumunu yaptı
2.04.2019Siyaset
Adana ve Mersin’de büyük sürpriz yaşandı
Adana ve Mersin’de büyük sürpriz yaşandıAdana ve Mersin, Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı arasında kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Adana’da CHP adayı Zeydan Karalar büyükşehir belediye başkanlığı koltuğunu Cumhur İttifakı adayı mevcut başkan Hüseyin Sözlü’den aldı.
1.04.2019Siyaset
Cumhur İttifakı % 52’yi korudu
Cumhur İttifakı % 52’yi koruduCumhur İttifakı 24 Haziran’da AK Parti ve MHP’nin aldığı toplam yüzde 52 oy oranını korudu. Ancak oy oranında değişiklik olmasa da başkent Ankara başta olmak üzere 4 büyükşehiri kaybetti. Geçen seçime göre Cumhur İttifakı’nın toplam 21 olan büyükşehir sayısı 17’ye indi. AK Parti ve MHP ayrıca 51 il belediyesinden 33’ünü kazandı. HDP’nin elinde olan ve kayyum atanan 5 il belediyesinden Ağrı ve Bitlis’i AK Parti aldı
1.04.2019Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Antalya Seçim Sonuçları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.