Feneri

Feneri

Son dakika feneri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan feneri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan feneri haber sayfamızda...

Feneri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.852 feneri haberi bulunmuştur.
Foton Nedir, Nasıl Oluşur? Maddeler Halinde Fotonların Özellikleri Nelerdir?
Foton Nedir, Nasıl Oluşur? Maddeler Halinde Fotonların Özellikleri Nelerdir?Daha önce “Foton” kelimesini bir yerden duymuş olmanız muhtemeldir. Peki, foton nedir ve nasıl oluşur, özellikleri nelerdir biliyor musunuz? İşte, merak edilen tüm detaylar.
2.03.2021Eğitim
Antalya'ya gelen bir grup Rus, kış mevsiminde çadırda tatil yaptı
Antalya'ya gelen bir grup Rus, kış mevsiminde çadırda tatil yaptıBaşta Moskova ve St. Petersburg olmak üzere Rusya'nın bazı şehirlerinden bir araya gelen 25 kişilik Rus turist grubu, Moskova'dan uçakla Antalya'ya geldi.
28.02.2021Tatil
Drift yaptığı görüntüleri sosyal medyadan paylaşan sürücüye ceza
Drift yaptığı görüntüleri sosyal medyadan paylaşan sürücüye cezaBeykoz'da aracıyla drift yaparak trafiği tehlikeye düşürdüğü görüntüleri sosyal medyadan paylaşınca cezadan kurtulamadı. Polis tarafından tespit edilen sürücüye 6 bin 700 lira idari para cezası uygulanırken, sürücü belgesine ise 60 gün süreyle el konularak, trafikten men edildi.
23.02.2021Haberler
Şile’ye Millet Bahçesi yapılacak
Şile’ye Millet Bahçesi yapılacakÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Şile’de incelemelerde bulundu. Şile Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapılan Şile Değerlendirme Toplantısı’na Kurum, Şile’de planlanan çalışmalara ilişkin bilgi verdi.
22.02.2021Siyaset
Bakan Kurum'dan Şile ziyareti
Bakan Kurum'dan Şile ziyaretiÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Şile'de incelemelerde bulundu. Şile Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapılan Şile Değerlendirme Toplantısı'na katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin açıklama yaptı.
20.02.2021Ekonomi
Uygarlığa giden yolda pati izleri
Uygarlığa giden yolda pati izleriSam Stall’ın kaleme aldığı “Uygarlığı Değiştiren 100 Kedi” ve “Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek” kitapları bilime, tarihe, sanata ve daha birçok alana katkıda bulunan kedi ve köpekleri okuruna hatırlatıyor.
20.02.2021Kültür Sanat
50 yaşından sonra her 3 kadından 1'inde görülüyor!
50 yaşından sonra her 3 kadından 1'inde görülüyor!Kemiklerde bulunan mineral yoğunluğunun azalması sonucunda kemiklerin zayıflaması ve kırılgan hale gelmesi olarak tanımlanan osteoporoz (kemik erimesi), 50 yaşından sonra her 3 kadında bir görülüyor. Ancak beslenme, egzersiz ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları ile osteoporozun olumsuz etkilerinden korunmak mümkün.
Marmara Denizi'nin 3 metre derinliğinde bulundu! Deprem yüzünden olabilir
Marmara Denizi'nin 3 metre derinliğinde bulundu! Deprem yüzünden olabilirMarmara Denizi'nde Kibatos Kalesi 2019'da yaklaşık 3 metre derinlikte tespit edilen, Bizans döneminin önemli yapılarından Kibatos Kalesi'nin geçmişi, araştırmalarla gün yüzüne çıkarılıyor. Gelen son dakika haberine göre; yer alan yapıya dair Kültür ve Turizm Bakanlığının izniyle başlatılan 'Yalova Kıyıları Antik Liman ve Sualtı Yüzey Araştırması' kapsamında önemli bilgilere ulaşıldı.
2.02.2021Haberler
Son dakika... Marmara Denizi'nin 3 metre derinliğinde bulundu! Deprem yüzünden olabilir
Son dakika... Marmara Denizi'nin 3 metre derinliğinde bulundu! Deprem yüzünden olabilirMarmara Denizi'nde Kibatos Kalesi 2019'da yaklaşık 3 metre derinlikte tespit edilen, Bizans döneminin önemli yapılarından Kibatos Kalesi'nin geçmişi, araştırmalarla gün yüzüne çıkarılıyor. Gelen son dakika haberine göre; yer alan yapıya dair Kültür ve Turizm Bakanlığının izniyle başlatılan 'Yalova Kıyıları Antik Liman ve Sualtı Yüzey Araştırması' kapsamında önemli bilgilere ulaşıldı.
2.02.2021Gündem
Hasarlı binalara acil durum çantası
Hasarlı binalara acil durum çantasıArama Kurtarma Derneği (AKUT) ile işbirliğini sürdüren Karabağlar Belediyesi, ilçedeki orta hasarlı binalarda yaşayan vatandaşlara acil durum çantaları dağıtıyor.
26.01.2021Ege
Bakan Soylu'dan '1000 Şehidimiz için 1000 Su Kuyusu' kampanyasına destek
Bakan Soylu'dan '1000 Şehidimiz için 1000 Su Kuyusu' kampanyasına destekİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin son 3 yılda dünyanın en çok insani yardım yapan ülkesi olduğunu belirterek, "Biz dünyanın en zengin ülkesi değiliz ama buna inanıyorum ki biz dünyanın en vicdanlı ülkesiyiz, en merhametli ülkesiyiz, en merhametli milletiyiz." dedi.
21.01.2021Haberler
Bakan Soylu'dan '1000 Şehidimiz için 1000 Su Kuyusu' kampanyasına destek
Bakan Soylu'dan '1000 Şehidimiz için 1000 Su Kuyusu' kampanyasına destekİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin son 3 yılda dünyanın en çok insani yardım yapan ülkesi olduğunu belirterek, "Biz dünyanın en zengin ülkesi değiliz ama buna inanıyorum ki biz dünyanın en vicdanlı ülkesiyiz, en merhametli ülkesiyiz, en merhametli milletiyiz." dedi.
21.01.2021Siyaset
Son dakika... Bitlis’te, PKK'ya ait sığınak ele geçirildi!
Son dakika... Bitlis’te, PKK'ya ait sığınak ele geçirildi!Bitlis kırsalında, yürütülen operasyonda PKK'ya ait sığınak tespit edildi. Yapılan aramada mühimmat ve çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirildi.
14.01.2021Gündem
‘1000 Şehide 1000 Su Kuyusu’
‘1000 Şehide 1000 Su Kuyusu’İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Deniz Feneri Derneği’nin uygulayıcısı olduğu “1000 Şehide 1000 Su Kuyusu” projesine destek amacıyla Milli Saraylar Saray Koleksiyonları Müzesi’nde düzenlenen hat, geleneksel kıyafet ve ebrudan oluşan serginin  açılışında konuştu.
10.01.2021Siyaset
Filistinli mültecileri yalnız bırakmayalım
Filistinli mültecileri yalnız bırakmayalımİsrail’in işgaliyle vatanlarından çıkarılan milyonlarca Filistinli, farklı ülkelerde temel ihtiyaçlarından mahrum yaşıyor. Yaklaşık 500 bin Filistinli mülteci, Lübnan’daki kamplarda, dışardan gelen yardımlarla hayatını sürdürüyor.Lübnan’daki Filistinli mültecilerin hayat şartlarının iyileştirilmesi için İHH İnsani Yardım Vakfı ile birlikte 22 STK, MÜSİAD Genel Merkezi’nde “Filistin Kampları - Kalkınma ve İyileştirme Kampanyası” başlattı.
9.01.2021Advertorial
Eskişehir'de kaçak define kazısı yapan 15 kişiye suçüstü!
Eskişehir'de kaçak define kazısı yapan 15 kişiye suçüstü!Eskişehir'de sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edip, kaçak define kazısı yapan 15 kişi suçüstü yakalandı. Şüphelilere koronavirüs tedbirlerini ihlal ettikleri gerekçesiyle 54 bin 230 TL idari para cezası uygulandı.
5.01.2021Gündem
Afet öncesi kadar sonrası da önemli
Afet öncesi kadar sonrası da önemliİzmir Üniversiteleri Platformu (İÜP) Sosyal Sorumluluk Operasyon Grubu, 30 Ekim’de İzmir’de yaşanan ve acı sonuçlara yol açan deprem sonrası ‘Afetlere Hazırlıklı Olmak’ başlıklı 5 gün süren çevrimiçi buluşma organize etti.
3.01.2021Ege
‘Noel Baba Pataralı’
‘Noel Baba Pataralı’32 yıldır Patara’da bilimsel kazılar yapan Prof. Dr. Havva İşkan Işık, Noel Baba olarak bilinen Aziz Nikolaos’un Patara’da yerleşik bir ailenin oğlu olduğunu söylüyor.
19.12.2020Gündem
Kumar baskınından sürünerek kaçmaya çalıştı!
Kumar baskınından sürünerek kaçmaya çalıştı!Bursa'da kısıtlamada bir dernekte kumar oynayan şahıslar, polis derneği basınca çatı aralarına gizlenip sürünerek dışarıya kaçmaya çalıştı. Polis tavan arasında ve derneğin bodrumunda el feneri ile tek tek kumarbaz aradı. Yüzüne ışık tutulunca ortaya çıkan bir şahıs arkadaşından borç para almaya geldiğini söyledi. Kumar tutkunu şahsa polis, "Bak işte kumar insanı ne hale düşürüyor" diyerek ders verdi. Dernekte kumara 44 bin TL ceza kesildi.
18.12.2020Haberler
Son dakika! Baskından sürünerek kaçmaya çalıştı
Son dakika! Baskından sürünerek kaçmaya çalıştıBursa'da kısıtlamada bir dernekte kumar oynayan şahıslar, polis derneği basınca çatı aralarına gizlenip sürünerek dışarıya kaçmaya çalıştı. Polis tavan arasında ve derneğin bodrumunda el feneri ile tek tek kumarbaz aradı. Yüzüne ışık tutulunca ortaya çıkan bir şahıs arkadaşından borç para almaya geldiğini söyledi. Kumar tutkunu şahsa polis, "Bak işte kumar insanı ne hale düşürüyor" diyerek ders verdi. Dernekte kumara 44 bin TL ceza kesildi.
18.12.2020Gündem
Kumar baskınından sürünerek kaçış...Sürünürken polise yakalandı, "Ne var arkadaşımdan borç almaya geldim" dedi
Kumar baskınından sürünerek kaçış...Sürünürken polise yakalandı, "Ne var arkadaşımdan borç almaya geldim" dediBursa'da kısıtlamada bir dernekte kumar oynayan şahıslar polis derneği basınca çatı aralarına gizlenip sürünerek dışarıya kaçmaya çalıştı. Polis tavan arasında ve derneğin bodrumunda el feneri ile tek tek kumarbaz aradı. Yüzüne ışık tutulunca ortaya çıkan bir şahıs arkadaşından borç para almaya geldiğini söyledi. Kumar tutkunu şahsa polis, "Bak işte kumar insanı ne hale düşürüyor" diyerek ders verdi. Dernekte kumara 44 bin TL ceza kesildi.
18.12.2020Haberler
Niğde’de bir evde define arayan 3 kişi yakalandı
Niğde’de bir evde define arayan 3 kişi yakalandıNiğde’de bir evde define arayan 3 kişi jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.
15.12.2020Gündem
Suç makinesi otomobil hırsızları kamerada
Suç makinesi otomobil hırsızları kameradaİstanbul'da 1 ay içinde 3 otomobil çalan 2 otomobilden hırsızlık yapan biri kadın 2  kişi yakalandı. Şüphelilerin hırsızlık anları kameralara yansırken, daha öncede 33 kez yakalanan F.G. tutuklanarak cezaevine gönderildi.
12.12.2020Gündem
Sarıyer’de balıkçı barınağındaki ticari yat alev alev yandı
Sarıyer’de balıkçı barınağındaki ticari yat alev alev yandıSarıyer’de balıkçı barınağına bakım için getirilen ticari yatta yangın çıktı. Alev alev yanan yatta bulunan 2 kişi yara almadan kurtulurken yangın nedeniyle yatta büyük hasar oluştu.
12.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

kumarBursaantalyaşileistanbul

Feneri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.