Gazetehaberleri

Gazetehaberleri

Son dakika gazetehaberleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gazetehaberleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gazetehaberleri haber sayfamızda...

Gazetehaberleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5 gazetehaberleri haberi bulunmuştur.
Toplantı molası
Toplantı molasıSosyal yaşamın tanınmış simalarından Dilek Birgen, erkek arkadaşı Doğuş Aydın’la bir AVM’de görüntülendi.
22.08.2020Cadde
Gölde konser
Gölde konserFransa’nın Ricquebourg kentinde şarkıcı Evelyne Zou ve piyanist Cecile Wouters “Melting Flotte” (Eriyen Filo) adlı gösterilerinin provasını gölde yüzen bir platformda gerçekleştirdi...
25.07.2020Dünya
Fatih Belediyesi’nden annelere çiçek jesti
Fatih Belediyesi’nden annelere çiçek jestiFatih Belediyesi, Anneler Günü’nde evlerinde kalan annelere bando korteji eşliğinde çiçek hediye etti. Çiçekler, salgın nedeniyle balkon ve pencerelerden sarkıtılan sepetlerin içine konularak verildi.
11.05.2020Gündem
Kadınlar Birliği’nden buzdolabı bağışı
Kadınlar Birliği’nden buzdolabı bağışıKıbrıs Türk Kadınlar Birliği, Lefkoşa Devlet Hastanesi Ortopedi birimine dört buzdolabı bağışta bulundu.
22.02.2020Kıbrıs
YKS öğrencileri için kariyer günleri
YKS öğrencileri için kariyer günleriDenizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin Eğitim İçin El Ele projesi kapsamında Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrencilere yönelik kariyer günleri düzenlendi...
27.01.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

gazetehaberleriDoğuş AydıncaddeFransaRicquebourg

Gazetehaberleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.