Gonca Kocabaş

Gonca Kocabaş

Son dakika gonca kocabaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gonca kocabaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gonca kocabaş haber sayfamızda...

Gonca Kocabaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 103 gonca kocabaş haberi bulunmuştur.
Düğün takılarını bozdurup yaptılar! Şehir şehir Türkiye’yi geziyorlar
Düğün takılarını bozdurup yaptılar! Şehir şehir Türkiye’yi geziyorlarBüşra ve Murat Yerlikaya çifti, 2019 yılında evlenerek hem hayatlarını hem de hayallerini birleştirdiler. Şimdilerde de binbir emekle yaptıkları karavanları 'Dilber' ile şehir şehir Türkiye’yi geziyorlar. "Çalışmadığımız her an seyahat halindeyiz" diyen çift, karavanla beraber değişen yaşantılarını anlattı.
9.06.2022Tatil
40 günde 40 bin TL’ye yaylada taş ev yaptı: Görenler hayrete düşüyor
40 günde 40 bin TL’ye yaylada taş ev yaptı: Görenler hayrete düşüyor24 yaşındaki iç mimar Berkay Kumaş, Trabzon Maçka’da dedesinden kalan taş evi, restore ederek görenleri hayran bıraktı. Kumaş, tertemiz yayla havasındaki bu yeri hayallerindeki ev olarak tanımlıyor.
9.06.2022Emlak
Ortaköy’de 500, Esenler’de 135 TL'ye parsel alıyorlar! Metaverse çılgınlığı
Ortaköy’de 500, Esenler’de 135 TL'ye parsel alıyorlar! Metaverse çılgınlığıSon zamanlarda adını çok sık duyduğumuz Metaverse evreninde her geçen gün daha da şaşırtıcı olaylar olmaya devam ediyor. Kimi arsa satın alıyor, kimi şirket toplantılarını burada yapıyor, kimi ise uzun zamandır görmediği arkadaşlarıyla, hatta ölmüş dedesiyle buluşuyor!
9.06.2022Gündem
Şeytanın aklına gelmeyecek sızma girişimi! Uzmanlar uyardı...
Şeytanın aklına gelmeyecek sızma girişimi! Uzmanlar uyardı...Yeni teknolojilerle üretilen kalp pili, insülin pompası gibi tıbbi cihazlardaki güvenlik açıkları hastaların hayatlarını tehdit ediyor. Geçtiğimiz yıl dünyada bu alandaki saldırıların yüzde 40 oranında arttığı belirtilirken, uzmanlar da cihazların güvenlik açıklarının kapatılması gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.
8.06.2022Gündem
Herkes Ege’ye giderken onların tercihi burası oldu! 10 yıldır telefon kullanmıyor...
Herkes Ege’ye giderken onların tercihi burası oldu! 10 yıldır telefon kullanmıyor...İstanbul’daki balkonlarında minik ağaç fidanları, arı kovanları ve küçük sebze yatakları bulunan sağlık çalışanı Yasemin ve inşaat mühendisi Soner Aksoy çifti, 8 yıl önce göç ederek kendilerine yeni bir hayat kurdu. Yerleştikleri yeri nasıl tercih ettiklerinin hikayesi ise benzerlerinden oldukça farklı.
7.06.2022Emlak
Hırsızların uğrak noktası! Her şey 15 dakikada olup bitiyor
Hırsızların uğrak noktası! Her şey 15 dakikada olup bitiyorÖzellikle pandemiyle birlikte artan karavan tutkusu hız kesmeden devam ederken, karavan hayatında keyif kaçıracak olaylar da yaşanıyor. Karavanıyla Türkiye'yi gezen Kamil Yılmaz da geçen hafta hayatının şokunu yaşadı. "Her şey 15 dakika olup bitti" diyen Yılmaz'ın anlattıkları karavancılar için kulağa küpe olacak cinsten.
7.06.2022Gündem
18 yaşındaki Türk genci dünya turuna çıkıyor! Rotası belli oldu
18 yaşındaki Türk genci dünya turuna çıkıyor! Rotası belli oldu18 yaşına basar basmaz pasaportunu çıkarıp ilk seyahatini Gürcistan’a gerçekleştiren Halil Kaptan, şimdilerde dünya turuna çıkmaya hazırlanıyor. Hayattaki en büyük tutkusunun peşinden giden genç gezginin ilk rotası ise Ürdün.
4.06.2022Tatil
Otelde çalışan kadınları istismar edip öldürdü! Sır perdesi böyle aralandı
Otelde çalışan kadınları istismar edip öldürdü! Sır perdesi böyle aralandı30 yılı aşkın süredir yakalanmayan bir seri katilin ardındaki sır perdesi aralandı. Amerika’nın Indiana ve Kentucky eyaletlerinde, otellerde çalışan kadınlara saldıran seri katilin kimliği, filmleri aratmayacak şekilde ortaya çıkarıldı.
11.04.2022Dünya
Piyasaya TOGG etkisi! İkiye katlayacak
Piyasaya TOGG etkisi! İkiye katlayacakElektrikli otomobillerin Türkiye pazarındaki yeri gün geçtikçe artıyor. Çevreci ve yakıt tasarruflu oluşunun yanı sıra tasarımlarıyla da beğeni toplayan elektrikli otomobillerin geçen yıl 2 bin 846 adetlik satış rakamına ulaştığını söyleyen uzmanlar, TOGG’a olan ilginin artmasıyla bu rakamın 5 bin adete ulaşacağını açıkladı.
11.04.2022Gündem
Eğitimde çığır açacak! 3 yaşındaki çocuk bile Metaverse ile kolayca öğrenebiliyor
Eğitimde çığır açacak! 3 yaşındaki çocuk bile Metaverse ile kolayca öğrenebiliyorSıradan bir video oyunu veya eğlence platformundan çok daha fazlası olan Metaverse, yeni meslekler edinme ve eğitim-öğretim sürecinde de pek çok yenilik ve kolaylık yaratacak. Metaverse'ün mevcut fiziksel dünyanın sanal ortamdaki bir kopyası olacağını söyleyen uzmanlara göre, yapay zeka ile yürütülen eğitim sürecinin pek çok avantajı var. Ancak çocukların Metaverse'ü doğru şekilde tanımasında ailelere de büyük görevler düşüyor.
9.04.2022Gündem
Türk gezgine ülkedeki tüm kapılar açıldı... Aldığı mektupla ücretsiz seyahat etti
Türk gezgine ülkedeki tüm kapılar açıldı... Aldığı mektupla ücretsiz seyahat etti6 yıl önce televizyonda izlediği İtalya’nın Arona şehrinden etkilenerek, yollara düşen ve onlarca ülke gezen Emre Ünlü, bir beyaz yakalı ve solo gezgin olarak seyahat tutkusunu ve planlarını anlattı.
8.04.2022Tatil
Aniden karar verip vegan oldular! Hızla yayılıyor, peki ya çocuklar?
Aniden karar verip vegan oldular! Hızla yayılıyor, peki ya çocuklar?Yalnızca bitkisel beslenmeyi seçen veganlar, hayvansal hiçbir ürünü tüketmiyor ve yaşamlarının her alanında da buna dikkat ediyor. Peki çocuklarını da vegan olarak yetiştiren aileler hata mı yapıyor? Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada tartışma yaratan ve tıp dünyasını bile ikiye bölen bu konudaki eleştirileri, veganlığı tercih eden uzmanlar ile bu yaşam biçimini benimseyenlere sorduk.
3.04.2022Gündem
Telefonları kilitleyen 1 Nisan şakaları! Eyfel Kulesi taşınıyor... Çiftçiler ağaçtan spagetti topluyor!
Telefonları kilitleyen 1 Nisan şakaları! Eyfel Kulesi taşınıyor... Çiftçiler ağaçtan spagetti topluyor!1 Nisan, dünyanın farklı ülkelerinde ve kültürlerinde, insanların birbirlerine yaptıkları bir şaka günü olarak her yıl kutlanıyor. Basit bir şakaya maruz kalabileceğiniz gibi üstünde oldukça düşünülmüş bir şaka da karşınıza çıkabilir. Bugün tetikte olmakta fayda var. 1 Nisan’da bireysel şakaların yanı sıra basın yayın çalışanlarının şaka olduğu sonradan anlaşılan haberlerle de karşılaşabilirsiniz.
1.04.2022Gündem
Metaverse tetikleyecek! Yemek yemiyor, duş almıyorlar
Metaverse tetikleyecek! Yemek yemiyor, duş almıyorlarGünümüzde çocuk, yetişkin demeden 2 milyarı aşkın kişi bilgisayar oyunlarıyla zaman geçiriyor. Bu rakamın 2023 yılında 3 milyara çıkması beklenirken, oyunların ise Metaverse bağlantılı versiyonlara dönüşeceği öngörülüyor. Uzmanlara göre, bu daha büyük bir tehlike demek!
28.03.2022Gündem
Korkutan Putin kehaneti ortaya çıktı: Kimse durduramayacak!
Korkutan Putin kehaneti ortaya çıktı: Kimse durduramayacak!"Balkanlar’ın Nostradamus'u" olarak bilinen Baba Vanga’nın kehanetleri herkesi hayrete düşürüyor. Küçük yaşlarda görme yetisini kaybeden Baba Vanga’nın11 Eylül saldırılarından, Covid-19 pandemisine kadar pek çok kehanetini gerçekleşti. 50 yılık kariyerine yüzlerce kehanet sığdıran Baba Vanga, şimdilerde Rus lider Putin için yaptığı öngörüsü ile konuşuluyor.
28.03.2022Dünya
Yüzde 200 artış! 40 gün erken gelecek, 19 gün uzun sürecek
Yüzde 200 artış! 40 gün erken gelecek, 19 gün uzun sürecekBahar denince çoğumuzun aklına ısınan havalar ve uyanan doğa gelse de kimileri için ilkbahar mevsimi, yalnızca polen alerjisinden ibaret olabiliyor! Yapılan araştırmalar da yaşanan iklim değişikliğinin, alerji mevsiminin başlangıç ve bitiş tarihlerini değiştirdiğini gösteriyor. 'Fırtına Astımı'na dikkat çeken Prof. Dr. Ahmet Akçay, bu dönemde alınması gereken önlemleri sıraladı.
27.03.2022Gündem
Dünyanın sonuna hazırlanıyor! Sosyal medyada viral oldu
Dünyanın sonuna hazırlanıyor! Sosyal medyada viral olduSavaşlar ve pandemiler gibi beklenmedik olaylara karşı bazıları oldukça temkinli. Öyle ki "dünyanın sonu" geldiğinde ne yapacaklarını şimdiden planlayanlar bile var. Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan bu iki kadın da onlardan... Birçok kişinin 'deli' olarak adlandırdığı bu kişilerin yaptıkları hazırlıklar ise pes dedirtecek cinsten.
23.03.2022Dünya
Çocuklara anlatırken bu kelimeleri asla kullanmayın! 'Savaşı farklı boyutlara taşıyabilir'
Çocuklara anlatırken bu kelimeleri asla kullanmayın! 'Savaşı farklı boyutlara taşıyabilir'Tüm dünya günlerdir süren Rusya-Ukrayna savaşı için endişe duyuyor. Okuduğumuz haberler, ekranlara yansıyan görüntüler hem yetişkinleri hem de ailelerin ev içinde konuştukları savaş kavramını merak eden çocukları ürkütüyor. Bu noktada medyada yer alan haberlerin sunumu da büyük önem taşıyor. Uzmanların görüşü ise savaş üzerine açıklama yapılırken oldukça hassas davranılması gerektiği yönünde.
21.03.2022Gündem
Türkiye'de ilk oldu! Binlerce yıllık tarih yapay zeka ile yazılıyor
Türkiye'de ilk oldu! Binlerce yıllık tarih yapay zeka ile yazılıyorAnkara'daki Anadolu Medeniyetleri Müzesi’ndeki binlerce yıllık çivi yazılı tabletler, yapay zekâ ile gün yüzüne çıkıyor. Bu proje Türkiye'de eskiçağ dilleri alanında ilk kez gerçekleştiriliyor. Yüzde 90 başarılı sonuç veren yöntem sayesinde Türkiye'de bulunan 120 bine yakın çivi yazılı tablet hızla okunup dünya kültür mirasına kazandırılabilecek.
22.03.2022Gündem
Çanakkale'de tatil rezervasyonlarına köprü dopingi! 'Yeni bir döneme geçiyoruz'
Çanakkale'de tatil rezervasyonlarına köprü dopingi! 'Yeni bir döneme geçiyoruz'Tarihi açılışla birlikte bölge turizmi de yeni bir boyut kazanacak. Çanakkale Köprüsü'nün turistler için öncelikli geçiş noktası olacağı belirtilirken, köprü için "Yeni bir istihdam alanı, yeni bir döviz kapısı" diyen Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı Mehmet İşler, şimdiden yaz dönemi için taleplerde büyük artış yaşandığını söyledi.
18.03.2022Ekonomi
Dünyada bir ilk! Şizofreni tedavisinden sigarayı bırakmaya pek çok alanda var
Dünyada bir ilk! Şizofreni tedavisinden sigarayı bırakmaya pek çok alanda varSon teknolojiyle birlikte sağlık alanında da büyük gelişmeler yaşanıyor. Sanal gerçeklik (VR) ile pek çok hastalığı tedavi etmek artık mümkün hale geliyor. Şizofreniden Alzheimer'a, VR teknolojisiyle yapılan tedaviler her geçen gün yaygınlaşıyor. Uzmanlar ise gelecekte çok daha iyi sonuçların alınabileceğinden ve tedavi alanlarının genişleyeceğinden umutlu.
22.03.2022Gündem
Prostat kanserine karşı geliştirdiler! Nokta atışı yapacak
Prostat kanserine karşı geliştirdiler! Nokta atışı yapacakErkeklerde en sık rastlanan ikinci kanser türü olan prostat kanseri için daha kesin ve hızlı bir tarama yöntemi geliştirildi. Uzmanlar, dünyada her yıl 375 bin erkeğin yakalandığı prostat kanserini teşhis etmede kullanılan bu yeni yöntemin pek çok şeyi değiştirebileceği görüşünde.
22.03.2022Gündem
Hem maliyeti düşük hem kârlı! Bu sektöre girmek için işini bırakan var
Hem maliyeti düşük hem kârlı! Bu sektöre girmek için işini bırakan varSon yıllarda adından sıkça söz ettiren ve bir anda popüler olan, uğruna pek çok kişinin işini bıraktığı solucan gübresi, üreticilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Doğru adımlar atılırsa verim alınabileceğini söyleyen üreticiler ise bu işin büyük bir emek istediği görüşünde.
22.03.2022Ekonomi
20 bin lirasını böyle kurtardı! Kulaklığın peşinde 7,5 saatlik takip
20 bin lirasını böyle kurtardı! Kulaklığın peşinde 7,5 saatlik takipİstanbul'da içerisinde 20 bin TL değerinde elektronik alet olan çantası arabasından çalınan Furkan Talay, kablosuz kulaklıklarından aldığı sinyalleri takip ederek filmleri aratmayacak bir şekilde hırsızları buldu. İşte ilginç olayın tüm detayları.
4.03.2022Gündem
Sadece 2600 kişi yaşıyor... Buraya araç girişi yasak!
Sadece 2600 kişi yaşıyor... Buraya araç girişi yasak!Turistik yerler deyince akla sadece bilindik şehirler geliyor olabilir ancak dünya üzerinde masalları aratmayan güzellikte kasabalar bulunuyor.
1.03.2022Tatil

Benzer Haber Etiketleri

Gonca Kocabaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.