İdam

İdam

Son dakika idam haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan idam gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan idam haber sayfamızda...

İdam

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.832 idam haberi bulunmuştur.
WikiLeaks'in kurucusu Julian Assange, ABD'ye iadesine itiraz edebilecek
WikiLeaks'in kurucusu Julian Assange, ABD'ye iadesine itiraz edebilecek Londra Yüksek Mahkemesi, WikiLeaks'in kurucusu Julian Assange'ın ABD'ye iadesine ilişkin davada temyize gidebileceğini hükmetti.
20.05.2024 Dünya
Hayatını kaybettiği açıklanan İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi kimdir?
Hayatını kaybettiği açıklanan İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi kimdir? İran’da İbrahim Reisi ve beraberindekilerin yer aldığı helikopter kaza yaptı, enkazda yaşam belirtisi olmadığı haberlerinin ardından Reisi ve beraberindekilerin öldüğü duyuruldu. Peki, ani kazayla hayatını kaybeden İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi kimdir?
20.05.2024 Dünya
Bodruma kapatılıp zincirlendi! Öldüğünde yalnızca 22 kiloydu, cani çift yakalandı
Bodruma kapatılıp zincirlendi! Öldüğünde yalnızca 22 kiloydu, cani çift yakalandı Küçük kız yetkililer tarafından bulunduğunda yalnızca 22 kiloydu. Vücudundaki, ağır morarma, kırık kemikler ve karaciğer hasarı ise kan dondurdu. Hızla başlatılan soruşturma, tüyler ürperten işkenceye uzanan kapıyı araladı.
15.05.2024 Dünya
Engelli oğlunu timsahlara attı! Cani çift tutuklandı: Kocam 'yük olarak' görüyordu
Engelli oğlunu timsahlara attı! Cani çift tutuklandı: Kocam 'yük olarak' görüyordu Kocası henüz altı yaşında olan engelli oğullarını 'yük olarak' görüyor ve ölmesini istiyordu. Öyle ki, cani çift bu konuda sıklıkla kavga ediyordu. Annesi ise, kocasının baskılarıyla zavallı çocuğu içinde vahşi timsahların yüzdüğü kanala attı. Çocuğun parçalanmış cesedi, timsahlardan birinin ağzında bulundu.
8.05.2024 Dünya
En çok ben istiyorum normalleşelim
En çok ben istiyorum normalleşelim Erdoğan’ın “Siyasetin yumuşama dönemine girdiği”ne ilişkin sözlerini değerlendiren Özel, “En çok ben istiyorum normalleşelim. Anayasa’ya uymadan, yumuşama tartışmaları sonuç vermez” dedi.
7.05.2024 Gündem
Üç fidan bugün anılıyor
Üç fidan bugün anılıyor 68 kuşağının gençlik liderlerinden Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan, bugün idamlarının 52. yıl dönümünde etkinliklerle anılacak.
6.05.2024 Gündem
Nesneler üzerinden geçmişe yolculuk
Nesneler üzerinden geçmişe yolculuk “100 Kitap 100 Nesne”, Cumhuriyet’in ilk 100 yılına nesneler üzerinden mercek tutan alternatif bir tarih ansiklopedisi. Okuru yakın tarihin gündelik ve siyasal yaşamına götürüyor…
5.05.2024 Kültür Sanat
İranlı ekibe Cannes yasağı
İranlı ekibe Cannes yasağı Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışacak “The Seed of the Sacred Fig” filminin ekibine, İran’dan çıkış yasağı getirildi.
3.05.2024 Kültür Sanat
Ölüm evi! İskeletleri onlarca yıl sonra 'Kurt İni'nden çıktı
Ölüm evi! İskeletleri onlarca yıl sonra 'Kurt İni'nden çıktı Onlarca yıldır 'Kurt İni'nde gizli kalmış iskeletler, amatör arkeologların tüyler ürperten keşfiyle gün yüzüne çıktı. Korkunç keşif dünya medyasında da geniş buldu. Alman medyası, toplu katliam ihtimalinin üzerinde dururken, savcılar soruşturma başlattı.
1.05.2024 Dünya
İsrailli Bakan Ben Gvir kaza geçirdi
İsrailli Bakan Ben Gvir kaza geçirdi "Filistinli esirler idam edilsin" sözleriyle skandal çağrıda bulunan İsrail'in aşırı sağcı Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben Gvir kaza geçirdi. O anlara ait görüntüler sosyal medyada yayılırken görüntülerde, Gvir'in yaralı halde yerde yattığı ve arabasının devrildiği görülüyor.
26.04.2024 Haberler
Üniversitelerdeki Gazze protestoları yayılıyor! Fransa'dan öğrencilere sert müdahale
Üniversitelerdeki Gazze protestoları yayılıyor! Fransa'dan öğrencilere sert müdahale Fransa'nın prestijli üniversitelerinden Paris Siyasal Bilimler Enstitüsü’nde Filistin'e destek gösterisi için bir araya gelen öğrenciler, kampüsteki bir binaya girişleri engelleyerek, sivillere yönelik saldırıları protesto etti.
27.04.2024 Dünya
İsrailli Bakan Ben Gvir kaza geçirdi
İsrailli Bakan Ben Gvir kaza geçirdi "Filistinli esirler idam edilsin" sözleriyle skandal çağrıda bulunan İsrail'in aşırı sağcı Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben Gvir kaza geçirdi. O anlara ait görüntüler sosyal medyada yayılırken görüntülerde, Gvir'in yaralı halde yerde yattığı ve arabasının devrildiği görülüyor.
26.04.2024 Haberler
'Filistinli esirler idam edilsin' sözleriyle tepki toplamıştı! İsrailli Bakan kaza yaptı
'Filistinli esirler idam edilsin' sözleriyle tepki toplamıştı! İsrailli Bakan kaza yaptı Orta Doğu'da tansiyon günden güne artıyor. Dünyanın birçok kentindeki üniversitelerde Gazze protestoları devam ediyor Öte yandan "Filistinli esirler idam edilsin" sözleriyle tepki toplayan İsrail'in aşırı sağcı Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben-Gvir'in aracı kaza yaptı. İşte o anlar...
26.04.2024 Dünya
Düğünde yeğenini öldürdü: Bana idam verin, razıyım
Düğünde yeğenini öldürdü: Bana idam verin, razıyım Kocaeli'nin İzmit ilçesinde aralarında husumet bulunan yeğenini düğünde 5 el ateş ederek öldüren sanık, "Çok pişmanım, böyle bir şey olmasını istemezdim. Kardeşler arasında yaşanan kavgada benim suçum yoktu ancak ben sorumlu tutuldum. İsterseniz bana idam verin razıyım, annem için bu yola baş koydum. Annemin cenazesine dahi katılamadım. Beni cezaevinden çıkarın da ablam ile eniştem beni öldürsün ve rahatlasın" dedi.
16.04.2024 Gündem
Vietnamlı milyardere yolsuzluk için idam cezası
Vietnamlı milyardere yolsuzluk için idam cezası Vietnam’da dünyanın en büyük banka dolandırıcılık olaylarından birinin duruşması yapıldı. Ho Chi Minh City’de Vietnamlı bir iş insanına, 11 yıl boyunca ülkenin en büyük bankalarından birini yağmaladığı gerekçesiyle idam cezası verildi.
12.04.2024 Dünya
Vietnam'da 'dolandırıcılıktan' suçlu bulunan milyarder iş kadını idam cezasına çarptırıldı
Vietnam'da 'dolandırıcılıktan' suçlu bulunan milyarder iş kadını idam cezasına çarptırıldı Vietnamlı milyarder iş kadını Truong My Lan ve suç ortakları, çok aracı vasıtasıyla kontrol ettiği Saigon Anonim Ticaret Bankası'ndan 12 milyar dolar para hortumlamakla suçlanıyor. Bu miktar, ülkenin gayri safi yurt içi hasılasının yüzde 3'ünü oluşturuyor.
11.04.2024 Dünya
Eylem Tok, oğlunu Amerika'ya kaçırmıştı! Oğuz Murat Aci’nin babası konuştu
Eylem Tok, oğlunu Amerika'ya kaçırmıştı! Oğuz Murat Aci’nin babası konuştu Eyüpsultan'da yazar Eylem Tok’un 16 yaşındaki oğlunun karıştığı kaza sonucu Oğuz Murat Aci’nın hayatını kaybetmesine ilişkin soruşturma sürerken, baba Özer Aci CNN TÜRK'e konuştu.
7.04.2024 Haberler
Eylem Tok, oğlunu Amerika'ya kaçırmıştı! Oğuz Murat Aci’nin babası konuştu
Eylem Tok, oğlunu Amerika'ya kaçırmıştı! Oğuz Murat Aci’nin babası konuştu Eyüpsultan'da yazar Eylem Tok’un 16 yaşındaki oğlunun karıştığı kaza sonucu Oğuz Murat Aci’nın hayatını kaybetmesine ilişkin soruşturma sürerken, baba Özer Aci CNN TÜRK'e konuştu.
7.04.2024 Gündem
Eski başbakan idam edilebilir
Eski başbakan idam edilebilir Sudan’da ordu komutanı Abdül Fettah el-Burhan’a bağlı Sudan Savcılığı, eski başbakan Abdullah Hamduk’a ölüm cezası gerektiren suçlamalar yöneltti.
6.04.2024 Dünya
Gözündeki son görüntüden katilini buldular! Her şeyi kocası yapmış, korkunç 'balta' detayı
Gözündeki son görüntüden katilini buldular! Her şeyi kocası yapmış, korkunç 'balta' detayı Ölmeden önce son gördüğünüz görüntüyü yakalamanın mümkün olduğunu söylesek ne derdiniz? Kulağa bilim-kurgu filminden fırlamış gibi gelse de bir dönem cinayetlerin aydınlatılması için bu yöntem uygulandı. Peki Karındeşen Jack dosyasında bile başvurulduğu söylenen optografi tekniği nasıl işliyordu, hangi olaylara ışık tuttu?
2.04.2024 Yaşam
Doktorlar eldiven yerine plastik poşet kullanıyor! 'Şifa Hastanesi mezarlığa dönüşecek'
Doktorlar eldiven yerine plastik poşet kullanıyor! 'Şifa Hastanesi mezarlığa dönüşecek' Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail’in kuşatması altındaki Şifa Hastanesi’nde 107 hasta ve 60 sağlık personelinin çok kötü şartlar altında bulunduğunu belirterek, “Şifa Hastanesi bir hasta ve personel mezarlığına dönüşecek” açıklamasında bulundu.
31.03.2024 Dünya
Çocuk tecavüzcülerine linç! Dünya bu annenin görüntüsünü konuşuyor
Çocuk tecavüzcülerine linç! Dünya bu annenin görüntüsünü konuşuyor Meksika'da küçük bir kız çocuğunu istismar ettikten sonra gömen ancak yakalanan şahısları halk linç etti. Erkek şüpheliler ağır yaralandığı olayda bir kadın hayatını kaybetti.
30.03.2024 Dünya
Öleceğini hissedip vasiyet etti! Mezarı açanlar şoke oldu: 'Cildi yumuşak ve sıcak'
Öleceğini hissedip vasiyet etti! Mezarı açanlar şoke oldu: 'Cildi yumuşak ve sıcak' Meditasyon yaparken öleceğini hissedip öğrencilerini topladı. Vasiyeti, olduğu şekilde gömülüp mezarının daha sonra açılmasıydı. Budist rahibin mezarı açıldığında görenler ise şaşkına döndü. Itiligov, aradan 75 yıl geçmesine rağmen oturur pozisyonda toprak altında çürümeden nasıl kalmıştı?
28.03.2024 Yaşam
İngiltere'de tutuklu bulunan WikiLeaks’in kurucusu Julian Assange hakkında yeni karar! Askıya alındı
İngiltere'de tutuklu bulunan WikiLeaks’in kurucusu Julian Assange hakkında yeni karar! Askıya alındı İngiltere'de tutuklu bulunan WikiLeaks kurucusu Julian Assange'ın ABD'ye iadesine ilişkin davada Londra Yüksek Mahkemesi kararını açıkladı.
26.03.2024 Dünya
Rusya'da yas: Konser salonuna düzenlenen terör saldırısında ölenler anılıyor
Rusya'da yas: Konser salonuna düzenlenen terör saldırısında ölenler anılıyor Rusya Devlet Başkanı Putin, on yıllardır Rus topraklarında meydana gelen en ölümcül saldırının arkasında somut delil göstermeden Ukrayna'nın olduğunu iddia etti.
26.03.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

İdam ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.