Levent Erdoğan

Levent Erdoğan

Son dakika Levent Erdoğan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Levent Erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Levent Erdoğan haber sayfamızda...

Levent Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.441 levent erdoğan haberi bulunmuştur.
Zeka küpleri, az daha öldürüyordu
Zeka küpleri, az daha öldürüyorduÇİĞLİ’DE işyerleri bulunan Hatice-Levent Erdoğan çiftinin oğulları 6.5 yaşındaki Mehmet Sıraç için aldığı zeka küpü diye satılan mıknatıslardan oluşan oyuncak, 1.5 yaşındaki kızları Beren Irmak’ın ölümüne neden oluyordu.
3.03.2021Ege
3 milyarlık rant kapısı
3 milyarlık rant kapısıBu yıl 27 bin 318 günübirlik kiralık daire denetlendi, kaçak bin 430 daireye, 14 bin 705’er TL ceza kesildi. Mühürlenen 490 dairenin mührünün tekrar bozulduğu tespit edildi. 500 milyon dolarlık (yaklaşık 3 milyar TL) rant için düzenleme isteniyor...
15.12.2019Gündem
Büyük bir vefa örneği
Büyük bir vefa örneğiTürkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) İzmir Şubesi, bu yıl da Türk futboluna hizmet eden 44 değerli isimi plaket ve sertifika ile onurlandırıldı...
5.12.2019Ege
Karsan Kuzey Amerika'nın otobüslerini yapmaya aday
Karsan Kuzey Amerika'nın otobüslerini yapmaya aday1966'da kurulan ve 1981'den bu yana yüzde 100 yerel sermaye ile ticari araç üreten Karsan'ın Amerika pazarına yönelik hamlelerini devam ettiriyor.
5.06.2017Otomobil
Miami’ye niyet, tüm Amerika’ya kısmet...
Miami’ye niyet, tüm Amerika’ya kısmet...New York taksi, Miami belediyesi otobüs ihalesi ve son olarak da Amerikan posta idaresi ihalelerine katılan Karsan, bu kez ABD pazarına kendi geliştirdiği otobüsü hazırlıyor. Karsan, doğalgazlı otobüsünü, ilk kez Kanada’da tanıttı
5.06.2017Ekonomi
"Beşiktaş'ta gelenek bozuluyor"
"Beşiktaş'ta gelenek bozuluyor"Eski Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Erdoğan, "Beşiktaş camiası divan başkanlığı görevini Yalçın Bey'e layık görmüş ve 4 dönem üst üste başkan seçmiş ancak şimdi görevi elinden alınıyor" dedi.
15.01.2017Futbol
"Timsah Arena'nın ismi değişmeli"
"Timsah Arena'nın ismi değişmeli"TUFAD Asbaşkanı Erdoğan, "Merhum İbrahim Yazıcı’nın ismi Bursa’nın yeni Stadı’na eklenmeli" dedi.
30.06.2020Galatasaray
"Borç korkunç"
"Borç korkunç"Beşiktaş eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, kurucusu olduğu Kartal Bakışı Düşünce Platformu üyeleri ile birlikte siyah-beyazlıları ziyaretini sürdürüyor.
16.11.2015Futbol
‘Biz büyük bir aileyiz’
‘Biz büyük bir aileyiz’100. yıldaki tarihi şampiyonlukta yönetimde yer alan isimleri yemekte ağırlayan Serdar Bilgili’nin, Başkan Fikret Orman’a, “Yeni stadımızla birlikte sezon sonunda şampiyonluk da gelirse o zaman tarihe geçersin” diyerek destek verdiği öğrenildi
30.06.2020Beşiktaş
Ahmet Nur Çebi'den ağır ihmal
Ahmet Nur Çebi'den ağır ihmalBeşiktaş'ta büyük tartışma yaratan aktif reklam davasında ilginç gelişmeler ortaya çıktı.
30.06.2020Beşiktaş
Levent Erdoğan'dan Beşiktaş yönetimine eleştiri
Levent Erdoğan'dan Beşiktaş yönetimine eleştiriBeşiktaş Kulübü Divan Kurulu Üyesi Levent Erdoğan, "Mevcut başkan ve yandaşları tarafından hazırlanan tüzük maddeleri Beşiktaş'a değil, adeta kişi ve gruplara çıkar sağlama amacıyla oluşturulmuştur" dedi.
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaşlı eski yönetici Erdoğan'dan sert eleştiri
Beşiktaşlı eski yönetici Erdoğan'dan sert eleştiriEski Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Levent Erdoğan, "Beşiktaş'ın Galatasaray deplasmanında maçı kaybetmesinin nedeni maalesef Dany olmuştur" dedi.
30.06.2020Beşiktaş
Levent Erdoğan'dan kupa tepkisi
Levent Erdoğan'dan kupa tepkisiBeşiktaş Kulübü eski yöneticisi Erdoğan'dan "kupa" tepkisi: "Anlaşılan, teknik heyetimizin yanı sıra futbol direktörümüz de rakiplerin kupada yaşadıkları hezimetlerden ders almamışlar."
Yunanistan'a "kahve vizesi" için çalışmalar sürüyor
Yunanistan'a "kahve vizesi" için çalışmalar sürüyorTÜRSAB Başkanı Ulusoy: "Yunanistan'da ilgili bakanlıklarla kolaylaştırılmış vize uygulaması için çalışmalarımız devam etmektedir" TUROB Genel Sekreteri Erdoğan: "Kısa süreli vize çıkarma girişimi olumlu bir adım olacaktır"
15.11.2013Gündem
Latek Genpower ile birleşiyor
Latek Genpower ile birleşiyorLatek Holding, Genpower Jenaratör şirketiyle birleşme kararı aldı.
4.08.2013Ekonomi
Özdemir: Bize yanlış yaptılar’
Özdemir: Bize yanlış yaptılar’“Türkiye’de yargı kararı açıklanmadan cezanın çıkması kabul edilemez. Romanya’nın ceza almaması bu kararın adil olmadığını gösteriyor.”
30.06.2020Fenerbahçe
Levent Erdoğan'dan Fikret Orman'a sert eleştiri
Levent Erdoğan'dan Fikret Orman'a sert eleştiriBeşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, kendisinin de içinde bulunduğu Fikret Orman yönetimini sert dille eleştirdi. Erdoğan, Orman'ı kulübü yönetememekle suçladı
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaş maçlarını İstanbul'da oynayacak
Beşiktaş maçlarını İstanbul'da oynayacakBeşiktaş Kulübü ile stadın yıkım ve hafriyat ihalelerini kazanan firmalar arasında sözleşme imzalandı.
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaş yönetiminde bir ayrılık daha
Beşiktaş yönetiminde bir ayrılık dahaBeşiktaş'ta 5 Mayıs tarihinde yapılan olağanüstü tüzük değişikliği sonrası 9 Haziran'da olağan seçimli genel kurul yapılmasına karar verilmişti. Bugün itibarıyla başkan Fikret Orman dışında aday çıkmazken, Siyah Beyazlı kulübün mevcut yönetimden ayrılıklar devam ediyor.
30.06.2020Beşiktaş
Orman listesini şekillendiriyor
Orman listesini şekillendiriyorTüzük Tadil Kongresi’nden genel olarak memnun bir şekilde ayrılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni yönetim listesini oluşturmak için kolları sıvadı.
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaşlılar sandık başına
Beşiktaşlılar sandık başınaKartal’da yapılan tüzük değişikliğinde birçok madde, taslakta yer aldığı şekilde geçti. Siyah-beyazlılarda seçimli kongrenin mayıs aylarında yapılması kabul edildi. Beşiktaş’ın 9 Haziran’da kongreye gideceği belirtildi
30.06.2020Beşiktaş
Erdoğan’dan Orman’a sert eleştiri
Erdoğan’dan Orman’a sert eleştiriBeşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, yaptığı yazılı açıklama ile Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a yüklendi.
30.06.2020Beşiktaş
‘Önce kendi istifasını versin’
‘Önce kendi istifasını versin’Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve kendisinin de içinde bulunduğu yönetim kurulunu eleştirmekten çekinmeyen Levent Erdoğan, kendisinden istifa etmesini isteyen Orman’a sert yanıt verdi
30.06.2020Beşiktaş
SADECE KAZA!
SADECE KAZA!Olayların savunulacak bir yanı yoktur. Bu olayı örtmeden, gittiği yere kadar gideceğiz. Durum vahimdir ve yargıya intikal etmiştirYönetim içinde olup da kendini kandırılmış olarak gören kişi, eğer birazcık Beşiktaşlılık duruşu olduğunu düşünüyorsa istifa etmelidir31 Mart’ta Beşiktaş’ın, UEFA lisansı alabilmesi için başkan olarak gittim ve noterde kulübün vergilerine şahsi kefaletimi verdim
30.06.2020Beşiktaş
Fikret Orman'dan istifa çağrısı
Fikret Orman'dan istifa çağrısıFikret Orman, Levent Erdoğan'ı istifaya davet etti!Beşiktaş başkanı Orman son günlerde meydana gelen istifa olayları hakkında önemli açıklamalar yaptı.
30.04.2013Futbol

Benzer Haber Etiketleri

Levent Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.