Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı tam gaz devam ediyor

Hadise ve Kaan Yıldırım insanların ağzına laf vermemeye çalışsa da ve gerçekten çok gözden uzak olmaya özen gösterse de bu gizemlilik insanların ikiliyi daha çok konuşmasına ve merak etmesine sebep oluyor. Bir süredir beraber olan ikili mutlu bir ilişki sürdürüyor gibi. Yakın zamanda Kaan Yıldırım ilk defa Hadise ile fotoğraflar paylaşınca gündeme oturdular tabii ki. Hadi gelin biraz da Hadise ve Kaan Yıldırım aşkını konuşalım...

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı tam gaz devam ediyor

Hadise merak edilen kadın olmayı kendi başardı

Hadise merak edilen kadın olmayı kendi başardı

Hadise son yıllarda mükemmel bir konuma getirdi kendini. Yaptığı her hareket, her paylaşım olay oluyor artık. Bunu tamamen kendisi başardı. Hadise’nin en çok merak edilen kadın haline gelmesinin başlıca sebebi çoğunlukla O Ses Türkiye’de jürilik yapması ve çok samimi bir profil çizmesine dayandırılıyor ama bence bu kadar basit bir şekilde gelmedi şu an olduğu yere.

Olay sadece jüri koltuğunda otururken bizim kendimizi ona yakın hissetmemizden ibaret değil. Bence Hadise asıl sosyal medya paylaşımlarıyla ve kıyafet seçimleriyle magazinin aranılan ismi haline getirdi kendini. Siz hiç Hadise’nin konuşulmayan ve öne çıkmayan bir Instagram paylaşımına denk geldiniz mi? Hadise sosyal medya hesabını en etkili kullanan isimlerin başında geliyor ve her paylaşımıyla da merak uyandırmayı başarıyor. Anlayacağınız, Hadise bu işi biliyor.

Özel hayatı hakkında bir fikir edinebilmek için çabalıyoruz

Özel hayatı hakkında bir fikir edinebilmek için çabalıyoruz

Hadise’nin bir diğer başarısı da aktif bir sosyal medya kullanıcısı olmasına ve hayatının kapılarını bize aralıyor olmasına rağmen gizemliliğini halen korumayı başarabiliyor olması. Mesela özel hayatı… Hadise’nin uzun bir süredir aşkı aradığını hepimiz biliyorduk çünkü çizdiği imaj buydu.

Aynı zamanda 'güzel sevecek esaslı kadın' imajı da verdi Hadise. Hiçbirimiz yakinen kendisini tanımıyor olsak da “Hadise kesin sevdi mi güzel sever” yorumlarını yapar hale geldik. Ve başladık Hadise’nin hayatına girecek erkeğin kim olacağını dört gözle beklemeye, bir yerlerden bir şey yakalar mıyız diye aranmaya…

2020’nin ilk aylarına damga vuran aşk haberi Hadise’den geldi

2020’nin ilk aylarına damga vuran aşk haberi Hadise’den geldi

Bu yılın başında evlere kapanmaya başlamışken, Hadise’nin Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı haberleri çıkmaya başladı. Dediğim gibi zaten herkes Hadise kiminle mutlu olacak sorusunun cevabını sabırsızlıkla bekliyordu.

Dolayısıyla bu dedikodu dolaşmaya başladığı andan itibaren gündemin en orta yerine oturan isim tabii ki Hadise oldu. Peki özel hayatının mahremiyetine dikkat eden Hadise hakkındaki aşk dedikodusu nasıl ortaya çıkmıştı?

Hayranları adeta dedektif rolüne büründü

Hayranları adeta dedektif rolüne büründü
Hadise ayan beyan Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığını duyurmadı aslında. İkilinin aşkını asıl ilgi çekici kılan şey de bu oldu bence. Corona yüzünden o kadar sıkıldık, o kadar bunaldık ki hepimiz sosyal medyaya ekstra düştük kuşkusuz. Hoş, Corona olmasaydı da Hadise ve Kaan Yıldırım ilgi çekerdi ama ikilinin özellikle bu dönemde yeni aşka yelken açması insanlarda merak uyandırdı.
Her şey Hadise’nin bir köpek ile poz verip o pozu story’sinde paylaşmasıyla başladı. Süper dikkatli hayranlar o pozdaki köpeğin Kaan Yıldırım’ın köpeği 'Benek' olduğunu iddia etti ve dedikodular böyle böyle alevlendi. Hatta o kadar ki pozun çekildiği evin detaylarına kadar bir dedektif edasıyla inceledi takipçiler. Ve o küçük ipuçları sayesinde Hadise ve Kaan Yıldırım’ın aşk yaşadığı sonucuna varıldı.

Açıklama yapmadılar, başka paylaşımda bulunmadılar

Açıklama yapmadılar, başka paylaşımda bulunmadılar

Dedikodu çıktı çıkmasına ama ne Hadise’den ne de Kaan Yıldırım’dan aşkı doğrulayan yeni paylaşımlar göremedik bir süre. Ama ikilinin aynı evde yaşadığı ve Corona’dan sonra bu aşkın evlilikle taçlanabileceğine kadar bir sürü yorum yapıldı. Hatta o kadar ki bu yılın başından beri en çok konuşulan çift Hadise ve Kaan Yıldırım oldu.

Epey uzun bir süre aşklarını ilan etmediler ve gözden uzak takılmaya çalıştılar ama magazin böyle bir şey… Ateş olmayan yerden duman çıkmayacağını hepimiz öğrendik artık, onlar bir yorumda bulunmasa da dedikoduları yalanlayan kimse olmayınca ikilinin beraber olduğu aşikâr hale geldi.

Kaan Yıldırım kriz anlarını yönetemedi

Kaan Yıldırım kriz anlarını yönetemedi

Bu evlilik dedikodularının üstüne Hadise ve Kaan Yıldırım mercek altına alındı ve herkes eskiye oranla daha çok aratmaya başladı ikilinin ismini. Tam da bu sırada Kaan Yıldırım anne ve babasını takipten çıkınca “Acaba Hadise’ye onay mı vermiyorlar? ” sorusuna bağlandı konu. Belki de beraberlikleri hakkında çıkan haberler biraz durulacakken gündeme daha çok oturmuş halde buldular kendilerini. Kaan Yıldırım bir süre sonra anne ve babasını takipten çıkarmasının sebebini açıkladı ve ailesini korumak için böyle bir hamle yaptığını söyledi. Kendisi beğenilen bir oyuncuydu elbette ama Hadise dedikoduları çıkana kadar magazinin direkt merceğinde olan bir isim değildi.

Hadise ile beraber oldukları haberi çıktıktan sonra daha çok takip edilen ve irdelenen bir isim haline geldi. E durum böyle olunca ailesinin mahremiyetini korumak için böyle bir hamle yapmış olması çok saçma değil tabii ki ama Kaan Yıldırım’ın şunu bilmesi gerekiyordu ki; gözler ona çevrilmişken eğer hakkında konuşulmasını istemiyordu ise dikkat çekebilecek herhangi bir hamleden uzak durmalıydı.

İkili hakkındaki her detay magazine malzeme niteliğinde

İkili hakkındaki her detay magazine malzeme niteliğinde
Neyse, bir şekilde inişler çıkışlar oldu hatta belki ikili arasında küçük çapta krizler bile yaşandı bilemiyoruz. Ama her ne olduysa olsun, çift hâlâ beraber ve Hadise ve Kaan Yıldırım cephesinden gelebilecek her haber hâlâ ilk gündeme düştükleri gün kadar merak ediliyor.
 
Bu ilişkinin gizemini uzun süre koruyabilmesinin ve bu kadar konuşulmasının Hadise’nin imaj yönetimi olduğuna inanıyorum ben. Özellikle en başında medyaya malzeme vermemek ve ilişkiyi özellerinde yaşamak istediklerine kalpten inanıyorum ama bir yandan da ilişkinin ortaya çıkmasına sebep olan ipuçlarını verenlerin Hadise ve Kaan Yıldırım olduğunu unutmamak gerek.

Artık ilişkiyi gizemli tutma kaygıları yok

Artık ilişkiyi gizemli tutma kaygıları yok
Her ne kadar başından beri daha özel ve içe dönük bir ilişki sürdürmüş olsalar da bence artık “Aman görünmeyelim, aman konuşmasınlar” kaygısı kalmadı Hadise ve Kaan Yıldırım’da. Zaten bir manası da yok beraber görüntü vermeme çabalarının. Çünkü isteseler de istemeseler de konuşuluyorlar ve konuşulmaya da devam edecekler.
 
Eee, Hadise bu kadar merak uyandıran bir isimken ve imaj yönetimini acayip başarılı bir şekilde sürdürüyorken sevgilisi Kaan Yıldırım’ın da en az Hadise kadar konuşulmaması mümkün değil zaten. Onlar da öyle düşünmüş olacak ki Kaan Yıldırım önce bir gönderi sonra da bir story paylaştı Hadise ile.

Bu ilişki uzun soluklu olur mu?

Bu ilişki uzun soluklu olur mu?

Ben ikiliyi birbirine çok yakıştırıyorum ve ilişkilerini de şimdiye kadar gayet iyi yönettiklerine inanıyorum. Ne Hadise’yi ne de Kaan Yıldırım’ı çok yakından tanımıyoruz belki ama Hadise daha aşina olduğumuz, daha yakın hissettiğimiz bir isim Kaan Yıldırım’a göre. Hadise hem şarkılarıyla hem de ekrandaki başarılarıyla ününe ün katmaya devam eden bir isim. Ama sadece bu kadar da değil, özelikle son bir iki yıldır Hadise sağlam duruşuyla, kendi bildiğini okumasıyla, fikirlerini ve görüşlerini çok yalın ve net bir şekilde dile getirmesiyle birçok kadınımıza, genç kızımıza örnek olan bir profil çiziyor.Kaan Yıldırım’ın başarılı bir oyuncu oluşunun yanında nasıl biri olduğuna dair çok belirgin fikirlerimiz henüz yok. Bu güzel ilişkiye dair tek çekincem, Hadise’nin çok göz önünde olmasının ve Kaan Yıldırım’dan daha önde duran isim olmasının bu ilişkide soruna yol açıp açmayacağı sorusundan ibaret. Dilerim Hadise özlemini çektiği aşkı bulmuştur ve birbirine çok yakışan çift aşklarını dibine kadar yaşarlar!

 

Bu makaleye ifade bırak