Hande Erçel ve Murat Dalkılıç neden ayrıldı?

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrılmış denildiğinde üzülenlerden miydiniz yoksa sevinenlerden mi bilemiyoruz ama durum biraz karışık... Büyük çoğunluk "Kesinlikle ayrıldılar" diyor, bir kısım ise hâlâ beraber olduklarını savunuyor. İddiaya göre bu ayrılığın sebebi Erçel'in Murat Dalkılıç'ın evlenme teklifini kabul etmemesiymiş... İşte bu detay işleri daha da karıştırıyor!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç neden ayrıldı?

Evlilikten hemen sonra başlayan ilişki

Evlilikten hemen sonra başlayan ilişki

Artık ne kadar eleştirirsek eleştirelim uzun süredir devam eden bir ilişki var ortada. Merve Boluğur ile ayrıldıktan hemen sonra başlaması biraz tatsız oldu tabii, eminim çiftin canı da sürekli bu konunun konuşulmasından ötürü sıkılmıştır. 

Ama işte aşk bu, ne zaman geleceği, kiminle olacağı, ne getireceği hiç belli olmuyor. E çok da mutlu gözüktüler hep, herkese mutluluklar dilemek düştü. Zaten eleştir eleştir nereye kadar? Mutsuz veya soru işaretleriyle dolu bir ilişki olsaydı hemen kesip atarlardı zaten.

Merve için zor olsa da

Merve için zor olsa da

Merve Boluğur için üzülsek de, Hande'nin ne suçu var diye düşünmeye başladık son zamanlarda. Tek yaptığı, evliliği yeni biten birine karşı bir şeyler hissetmek ve karşılık bulmaktı sonuçta.

Hata görülebilecek tek kısım buysa eğer, bu hata falan değil. Murat'ın düşünmesi gereken kısımdı o, ki o da bunda bir sakınca görmediyse ne gerek var yeniden aşka yelken açmamak için kendini tutmaya değil mi?

Bu kadar mutlu çifte ne oldu?

Bu kadar mutlu çifte ne oldu?

Her şey kabullenilmiş, ilişki artık önyargıyla yaklaşanlar tarafından bile tatlı ve samimi görülmeye başlamışken ayrılık haberleri çıktı. Üstüne üstlük birkaç gün de sır gibi saklandı ayrılık... Sadece magazin programlarında durumun kritik olduğunu falan dinledik.

Derken, olaylar birden aydınlandı... Bu ayrılığın sebebinin, kabul edilmeyen bir evlilik teklifi yüzünden yaşandığını öğrendik!
 

Kariyeri için evlenmeyi reddetmiş

Kariyeri için evlenmeyi reddetmiş

Hande Erçel kariyerine odaklanmak istediği için evlilik teklifiyle gelen Murat Dalkılıç'a "Hayır" deyince işler karışmış.

Açıkçası gerçekten sadece kariyerle alakalı bir sebepten ötürü 10 aydır beraber olup çok aşık olduğu adama hayır dediyse bu işte bir terslik var. Hande Erçel'in zaten kariyerinde iyi bir yerde olduğunu ve şansın hep ondan yana olduğunu düşünüyorum. Evliliğin, meslek ne olursa olsun, eğer iş güç konularında anlaşmazlık yaşanmıyorsa kariyeri etkileyeceğine de inanmıyorum.

Yine de bilemeyiz...

Yine de bilemeyiz...

Evlilik teklifini kabul etmeyince, hele bir de şan şöhretliysen, "Kariyer için kabul etmedim" verilecek en güzel cevaptır. En basit çıkış yoludur hatta... "Soru işaretlerim var" ya da "Boşandıktan hemen sonra, başladık 10 aydır beraberiz, çok tepki alırız" diyemeyince "Kariyerimin başındayım, biraz daha zaman geçsin, tekrar konuşuruz"'a sığınmak en mantıklısı çünkü. 

Yine de ben günahını almayayım, belki de gerçekten evlenince kariyerini sekteye uğratacağını düşünüyordur... Ama çok aşıkken kariyer kartını göstermek bana saçma geldi.

Derinden yaralayacak bir durum

Derinden yaralayacak bir durum

Evlilik teklifinin reddedilmesi özellikle teklif eden tarafı derinden yaralayacak bir durum. Bir evliliğinde başarısız olduktan sonra Hande'ye gidip muhtemelen olumlu yanıt alacağını düşünüyordur zaten Murat Dalkılıç.

Böyle olmayınca, Hande Erçel beraber yaşadıkları villadan ayrılmış ve kiralık ev tutmuştu birkaç gün önce.

Bundan sonrası zor...

Bundan sonrası zor...

Murat, Hande'ye durumlar nasıl diye sormak için telefon açtığında, tekrar görüşmeye başlamışlar diye söylentiler var. Ama bu söylentiler sanırım doğru değil.

Yani, bir ilişkinin daha sonuna geldik. Hangi tarafa ne desem bilemedim vallahi, Murat bir süre evlilik merakından uzak dursa daha iyi olacak gibi...

Bu makaleye ifade bırak