Hayatta kalma rehberi: Zombi istilası başlıyor!

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan PUBG Mobile, getirdiği yeniliklerle birlikte heyecanı da aksiyonu da ikiye katlamaya hazırlanıyor! PUBG Mobile, 1 Ekim’den itibaren, 2020’nin ilk aylarına kadar The Walking Dead’in istilasına uğrayacak ve gerçek hayatta zombilerle karşılaştığımızda ne yapmamız gerektiğini de düşündürecek… Heyecan dorukta!

Hayatta kalma rehberi: Zombi istilası başlıyor!

Zombiler geliyor, heyecan büyüyor!

Zombiler geliyor, heyecan büyüyor!

Dünyanın en popüler oyunu olan PUBG Mobile, büyük yankı uyandırmaya ve hız kesmeden heyecanı artırmaya devam ediyor. Fenomen oyun PUBG Mobile, artık The Walking Dead ile birlikte zombi korkumuzun üzerine çok daha heyecanlı bir şekilde gitmemizi sağlayacak.  Artık oyunda, The Walking Dead karakterleri gibi görünebilecek ve onların efsane silahlarını, araçlarını kullanabileceğiz! 1 Ekim’de başlayacak bu benzersiz etkinlik, harika bir deneyim yaşatacak.

Senaryo gerçek olursa…

Senaryo gerçek olursa…

Üzerine düşündüğümüz anda tüyleri ürperten bir ihtimal zombi istilası…. Eğer gerçekleşirse ne yapacağımızı planlamanın tam zamanı! Walking Dead’de sezonlardır izlediğimiz ‘yürüyen ölüler’, bir gün şehirleri doldurmaya başlarsa, onlarla nasıl mücadele etmeli?

Bir gün işten eve dönerken karşınıza zombiler çıkarsa ne yapmanız gerektiğini konuşalım biraz. PUBG Mobile ve The Walking Dead’den öğrendiklerimiz, bize çok yardım edecek!

1. İyi ekipman hayat kurtarır

1. İyi ekipman hayat kurtarır

İyi ekipman her şeydir! Şöyle Lucille gibi çivili bir beyzbol sopasıyla Negan bakışlarınızı takınıp zombilerin kafasına kafasına vurmadıktan veya iyi bir tüfekle aralarına dalmadıktan sonra nasıl hayatta kalmayı düşünebilirsiniz ki?

2. Arkadaşlarınızdan ayrılmayın

2. Arkadaşlarınızdan ayrılmayın

İş arkadaşlarınızla ya da ailenizle bir takım oluşturup birlikte hareket etmelisiniz. Zombiler çabuk çoğalacak ve tek başınıza onlarla mücadele etmeniz imkansız! İyi bir takım olmak için sorumluluk alın, plan yapın ve birlikte hareket edin. Biz bu taktiği Daryl’den, Grimes’dan, Negan’dan ve diğerlerinden öğrendik!

3. Tava işe yarar mı?

3. Tava işe yarar mı?

İyi ekipman her şeydir ama her şeyi ekipman olarak kullanabileceğinizi de unutmayın. Mutfak araç gereçlerinden bile kendi silahınızı hazırlayabilirsiniz. Doğru zamanda, doğru yeri hedefledikten sonra zombilerle mücadele etmek çocuk oyuncağına dönüşecek. Millet PUBG Mobile oynarken tava kullanarak koskoca adada sağ kalıyor…

PUBG Mobile demişken, PUBG MOBILE’ı ücretsiz indirmek için tıklayın.

4. Sarımsakla olmuyor!

4. Sarımsakla olmuyor!

Şimdi bir düşünün. Etraf, zombi istilası nedeniyle zaten leş gibiyken bir de yanınızda en gereksiz anda sarımsak mı taşıyacaksınız? Bir kere o, vampirlere karşı işe yarıyor. Ayrıca etraf zaten berbat kokacak, sarımsak neymiş? Sarımsak değil, bize Michonne’un katanası gerek!

5. Doğru yerde bulunmak önemli

5. Doğru yerde bulunmak önemli

Belki de kilit nokta, doğru cepheyi seçmek. Elâlem nerelerden ne ekipmanlar, ne ilkyardım kitleri buluyor! Kendinizi koruyabileceğiniz, sıcak çatışmalarda işinizi kolaylaştıracak ve çok da dar olmayan ortamları seçin. PUBG Mobile’da uçaktan nerede atlayacağınızı nasıl milim milim hesapladığınızı düşünün…. Gerçek hayatta, bundan çok daha fazlasına ihtiyacınız var!

6. En az bir şoför!

6. En az bir şoför!

Şehir içi ulaşımda araba kullanan milyarlarca insan, yanılıyor olamaz! Engebeli, zombilerle dolu ve talan olmuş yollarda araç kullanmayı öğrenmelisiniz. Hiç yoktan, yanınızda bunu yapmayı bilen bir kişi olmalı. Daryl nasıl havalı havalı motosikletiyle geziyordu ama?

7. Meydana doğru!

7. Meydana doğru!

Zombi sayısı arttıkça çember daralacak. Çember daraldıkça şehrin tam göbeğine, meydanlara ulaşmaya çalışın. Her şey olup bittiğinde, meydanda buluştuğunuz zombi avcısı arkadaşlarınızla kutlama yapmak için de müthiş bir alan yaratacaksınız kendinize.

8. Pratik yapmaya devam!

8. Pratik yapmaya devam!

Zombi istilası gerçekleşinceye kadar kendinizi geliştirmek için, bol bol PUBG Mobile oynayın. Eğlenceyi ve heyecanı katlayan PUBG Mobile, The Walking Dead özel etkinliğiyle birlikte zombilere karşı daha güçlü… 1 Ekim’de başlayacak ve 2020’nin ilk aylarına kadar devam edecek bu özel etkinlikte savaşırken, Rick Grimes, Negan veya Michonne gibi görünebilecek ve hatta Daryl’in motosikletini kullanırken, Lucille’i zombilerin üstüne üstüne savurabilirsiniz! Bu yeni görünümlerin yanı sıra işbirliği kapsamında özel etkinlikler de gerçekleştirilecek. The Walking Dead Keşif Oyunu’nda görevleri tamamlayıp ekipmanları toplayarak puan kazanan oyuncular kalıcı Daryl Dixon Motosikleti gibi muhteşem ödüller kazanma fırsatına sahip olacak.

PUBG MOBILE’ı ücretsiz indirmek için tıklayın.

Bu makaleye ifade bırak