İlişkilerin düşmanı olan hareketler

Güzel bir ilişkiniz var ve mahvetmek mi istiyorsunuz? Doğru adrese geldiniz. İlişki nasıl berbat edilir anlatmak istedik sizlere. Bu taktikleri kullanarak sevgilinizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. (Dikkat ironi içermektedir.) İlişkilerin düşmanı olan hareketlere Molatik olduk bu sefer. İşte ilişkilerin düşmanı hareketler.

İlişkilerin düşmanı olan hareketler

Kalitesiz vakitler

Kalitesiz vakitler
Sevgilinizle buluştunuz. Ne yapacaksınız? Sinemaya, tiyatroya gitmek yerine gidin bir mekanda, sıkılıncaya kadar oturun. Bunu alışkanlık edinin. Aynı şeyleri yapıp durun. Çok yakında birbirinizden sıkılacaksınız.

Güzellikleri görev gibi görün

Güzellikleri görev gibi görün
Partneriniz sizin için güzel şeylere imza atmıştır. Siz de sevinmişsinizdir. Ancak bunu bir süre sonra “Neden bana yine böyle yapmıyorsun?” demeye başlayın. Görev bilecektir bunu ve sıkıntı yaşayacaktır.  

Derdini, sıkıntısını paylaştırmayın

Derdini, sıkıntısını paylaştırmayın
İçine kapanmasını sağlayın. Derdini, tasasını sizinle paylaşamasın. Sizinle ilgili bir rahatsızlığı mı var? Bağırın çağırın, içinde kalsın. Böylece şikayet etmeye fırsat bulamaz, sizden korkar ve ayrılmaya cesaret edemez.

Her şeyine karışın

Her şeyine karışın
Partnerinizin fikri, zevki olamaz. Siz ne derseniz o olacak. Sonuçta ortada ilişkiyi ayakta tutmaya çalışan sizsiniz, onun fikri önemli değil.

Bakımlı olmakla uğraşmayın

Bakımlı olmakla uğraşmayın
Nasıl olsa sevgiliniz var. Bakıma ne gerek var. Kilo alın, saçınız, sakalınız uzasın, kendinize özen göstermeyin. Giyim kuşam da önemli değil.

Özgüvensiz biri gibi davranın

Özgüvensiz biri gibi davranın
Sürekli sevgisini sorgulayın partnerinizin. “Bir işi başaramam” diyerek motive edin kendinizi. Korkular içinde yaşayın. Özgüvensiz, korkak biri gibi.

Tartışmayın sakın

Tartışmayın sakın
Sizin ilişkiniz on numara, sorun olamaz o ilişkide. Karşı taraf ile tartışmayın sakın. Sorun varsa konuşarak değil susarak halledin. Halının altına süpürün, dışarıya karşı da mükemmel çift pozu verin.

Karşınızdakini kısıtlayın

Karşınızdakini kısıtlayın
Sevgilinizin arkadaşı olamaz. Sizden başkası onun hayatında olamaz. Sadece sizinle vakit geçirmek zorunda. Maça, konsere, tiyatroya, spora gidemezler. Gidecekse de sizle gidecek, o kadar!

İşbu içerik troll amaçlı yazılmış olup, ilişkide bunları yapmamanız için paylaşılmıştır.

selcuk.bulut@milliyet.com.tr


 
Bu makaleye ifade bırak