Geri Dön

Favori’den kuyumculuk eğitimi

Favori Altın Akademisi, Sabancı Üniversitesi işbirliğiyle ‘Perakende Kuyumculuk Eğitimleri’ sertifika programları düzenliyor. İlk kuru tamamlanan eğitime Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden 25 kuyumcu katıldı.

Dört gün süren eğitimin sonunda katılımcılara Sabancı Üniversitesi ve Favori Altın Akademisi onaylı sertifikalar verildi.
Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi tarafından oluşturulan eğitim programlarıyla kuyumcu mağazalarının yönetici ve çalışanlarına, perakendecilik alanındaki değişimler ve küresel rekabetin gerektirdikleri anlatılıyor. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda 3 ana başlıkta toplanan Perakende Kuyumculuk Eğitimleri, kuyumcu satış temsilcilerine yönelik olarak ‘Temel Satış Eğitimi’ ve ‘İleri Satış Eğitimi’ programlarını, yöneticilere yönelik olarak ise ‘Perakende Kuyumcu Yöneticiliği’ programını içeriyor.

Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün soğan mücadelesiSafiye Soyman ile eşi Faik Öztürk, salgın nedeniyle eve kapandı. Karantinadaki eğlenceli anlarını paylaşan çiftin videoları beğeni topluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber