R

Hızla yükselen benzersiz bir proje
İstanbul’un kalbinde
iki yakanın buluşma noktasında
sizi bekliyor!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

İstanbul’da yaşıyorsanız, şehrin kalabalığından, gürültüsünden ve kirli havasından kaçmak için aracınıza atlayıp kaç kilometre yol yapmanız lazım? Yoksa siz de, bu iş için araba yeterli değil, uçağa binmek lazım diyenlerden misiniz? Tüm bunları, şehirden ve sunduğu eğitim, sağlık, iş, eğlence ve sosyal imkanları geride bırakmak zorunda olmadan elde edebilmek harika olurdu diyorsanız size iyi bir haberimiz var; hayalleriniz artık Acıbadem’de gerçeğe dönüşüyor…

İçinde yaşayabileceğiniz doğal bir yeşil alan

Bir konut projesinde amacı soğuk betonu kamufle etmek değil de, gerçek doğayı size yuvanızda yaşatmak olan bir bitki örtüsü düşünün… Kapıdan her çıktığınızda, pencereyi her açtığınızda ferahlığı içeri dolan, elinizi uzattığınızda hissedebildiğiniz, çocuklarınızın üzerine uzanabildiği gerçek bir doğa parçası. Saksıda sulanan değil, yaşayan, nefes alan gerçek bir yaşam alanı… Hem de İstanbul’un tam merkezinde.

Her penceresinde İstanbul’un farklı bir manzarası

Dünyanın en güzel şehrini, olabilecek en güzel noktadan ve her yöne doğru görebilen bir konumdaysanız, yaşayacağınız konutların tasarımı da bu konumun hakkını verebilecek kadar ince düşünülmeli ve her ayrıntı detaylı olarak planlanmalı. Bir taraftan Kalamış kıyılarına bakan ve bir taraftan Çamlıca tepesinin büyüleyici manzarasın hakim olan yapılardaki her daire özel olarak ele alınmalı ve tamamen kişiye özel tasarımlar olarak yükselmeli. Çekinmeyin, hayallerinizin sınırlarını zorlayın…

Ağaçların göğe yükseldiği tasarım harikası bir park…

Kentlerde park diye tanımlanan yerlerin parke taşları ile kaplanıp, masalar ile doldurulmuş kalabalık alanlar olması sizi yanıltabilir fakat İstanbul’un iki yakaya da ulaşımı en kolay noktasında, sadece size ve komşularınıza ait, yetişkin ağaçlar ve yeşilliklerle kaplı gerçek bir park görmek, her gün ağaçların gölgesinde vakit geçirmek sizce bir hayal mi? Kent merkezindeki bu kadar değerli bir arazi, gerçek bir park yapmak için kullanılabilir mi? Etrafı konutlar, ofis alanları ve her zevke hitap eden restoranlarla çevrili iki futbol sahası büyüklüğündeki bu eşsiz park çok yakında İstanbul’un yeni cazibe merkezi olacak. Unutmayın; hayaller her an gerçeğe dönüşebilir!

Üst düzey bir yaşam alanı için hemen yanı başınızda rafine lezzetler…

Sıradan apartmanlar değil, her biri bir sanat eseri gibi özenle planlanan yüksek tavanlı, farklı manzara açılarına sahip daireler ve tüm bunları içine alan dev bir yaşam alanı planlıyorsanız, bu hayale sahip olan insanların rafine zevklerine hitap eden ayrıntıları da en baştan düşünmelisiniz. Evinizden çıkıp kusursuz bir parkın içinden yürüyerek dünya lezzetlerinin en başarılı örneklerini sunan restoranlara ulaşmak da hayallerinizin arasında var mıydı? Evet, sadece bir ev değil; yepyeni bir dünya!

Şehre yakın değil; şehrin merkezinde!

Hayallerinizdeki evi bulabilmek uğruna bugüne kadar kaç tane “Şehre çok yakın” projeye ulaşabilmek için şehirlerarası yollara düştüğünüzü biliyoruz. Fakat ya bu defa özlemini duyduğunuz o mutlu yuva size tahmin ettiğinizden daha da yakınsa? Ya her gün önünden geçiyor ve geleceğinizin orada yükseldiğini henüz bilmiyorsanız… Kusursuzca tasarlanmış ve eksiksiz inşa edilmiş bir proje neden her zaman uzaklarda, ıssız alanlarda olsun? Beklentilerinizin bile üzerine çıkan bu yepyeni yaşam alanı hayali Acıbadem’de, yemyeşil GATA ormanının hemen yanı başında, tüm ulaşım akslarının ortasında gerçeğe dönüşüyor.

Fütüristik, sıra dışı bir tasarım

Hayal kurarken hepimiz zihnimizin sınırlarını zorlarız ve vizyonu olan hiç kimsenin gelecekteki evini hayal ederken, hepsi birbirine benzeyen alışılageldik konutları gözünün önüne getirmediği de bir gerçek. Hem kendisi hem de ailesi için geleceği planlayan insanların, bugünün çok ötesini görebilen dünya çapında üne sahip mimarlık ofislerinin elinden çıkmış projelere ihtiyacı vardır. Tasarımı, ayrıntıları ve bütünselliği ile merkezinde insanı, estetiği ve işlevselliği barındıran, yıllar geçtikçe eskimek yerine klasikleşen binaların yer aldığı bir konut projesi tüm bu arayışınıza son noktayı koyabilir.

Benesta Acıbadem ve Benleo Park: Hayalin gerçeğe dönüştüğü yer…

İstanbul’un her iki yakasındaki tüm önemli noktalara, ister kendi aracınızla ister toplu taşıma ile dakikalar içinde ulaşım imkanı sunan, bir doğa dekoru yerine doğanın kendisini projenin ana unsuru haline getiren ve İstanbul’un en iddialı mutfaklarına ev sahipliği yapmaya hazırlanan Benesta Hub’ın yanı sıra, dünyanın en prestijli mimarlık ofisi WATG tarafından tasarlanan Benleo Park ile öne çıkan Benesta Acıbadem sadece bir konut projesi değil, geleceğin tabiatla barışık, seçkin yaşam modelini sunuyor. Projenin özel showroom’unu gezmek ve örnek daireyi inceleyip geleceğinizle tanışmak için daha fazla beklemeyin.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hemen tıklayın!