Geri Dön

Bu Hibeyi Alın Çocuklarınızın Geleceğine Yatırım Yapın!

Fasulye ve patates üretimini bırakıp Genç Çiftçi Projesinden faydalanarak aldığı destekle 2 yıl önce çilek üretimi yapmaya başlayan Elif Ünal (35), kazançlarının çok iyi olduğunu belirtti.

Bu Hibeyi Alın Çocuklarınızın Geleceğine Yatırım Yapın!

Ulukışla ilçesi İmrahor köyünde 7 dekar alanda çilek üretimi yapan Elif Ünal, 7 ayda 30 ton çilek hasadı yapmayı hedeflediklerini söyledi. Elif Ünal, "Çilekten aldığımız parayı hiçbir işte görmedik. Çok güzel satış yapıyoruz, fiyatı da son derece iyi. Fasulye ektik, pek bir kazanç sağlayamadık. Patates ektik, hiçbir şey anlayamadık. Para etmedi. Çileğin çok güzel satışı ve kazancı var. Günlük ortalama 1500 TL kazanıyoruz. Çocuklarımızın geleceği için çok güzel bir yatırım. 7 dekar alanda başladığımız üretimi, seneye 14 dekara çıkarmayı planlıyoruz. “ diye konuştu.

Kaynak: Kobi-Line
Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber