Geri Dön
Kültür SanatBeethoven'in öyküsü Zorlu PSM'de

Beethoven'in öyküsü Zorlu PSM'de

Müzik tarihine sığmayan bir dehanın, Ludwig van Beethoven'ın öyküsü, doğumunun 250. yılında çocuklara özel klasik müzik konseriyle Zorlu PSM’de minik izleyicilerle buluşuyor!

Beethoven'in öyküsü Zorlu PSM'de

Bu yıl 250. yaşını kutlayan Klasik Batı Müziği'nin dahi bestecisi Ludwig van Beethoven'ın yaşamı ve eserleri, onu etkileyen Bach, Haydn, Mozart ve ondan etkilenen Schubert, Chopin, Tchaikovsky ve daha nice bestecinin eserleri, çocuklara özel klasik müzik konserinde sahneye taşınıyor. İlk kez Zorlu PSM’de minik dinleyiciler ve ailelerle buluşacak Ludwig ve Arkadaşları; besteci ve orkestra şefi Hasan Niyazi Tura'nın müzik direktörlüğünde, rejisör Caner Akın'ın yönetimi ve anlatımında, Zorlu PSM iş birliğiyle allaturca yapımıyla hayata geçiyor.

 

“Ludwig ve Arkadaşları” minikleri keyifli bir klasik müzik yolculuğuna çıkarıyor

 Klasik müziğin en sevilen eserlerinden, opera aryalarından ve klasikleşmiş bale eserlerinden seçkilerin yer aldığı özenle kurgulanmış projeye Avrasya Quintet eşlik ediyor. “Ludwig ve Arkadaşları”nın minikleri keyifli ve sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkaracağı etkinliğin biletleri www.passo.com.tr adresinde ve Zorlu PSM gişelerinde satışta.

 

Gösteri gün ve saatleri:

2 Şubat Pazar

Etkinlik:12.00

Kapı Açılış:11.30

 

26 Nisan Pazar

Etkinlik:12.00

Kapı Açılış:11.30

 

Beethovenin öyküsü Zorlu PSMde

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler