Geri Dön

Dallas beyazperdeye geliyor, Jennifer Lopez Sue Ellen oluyor

Milyonları ekran karşısına çivileyen 1980'lerin efsane dizisi "Dallas" beyazperdeye geliyor. Ewing ailesini 2006 yılına taşıyacak proje için Jennifer Lopez, John Travolta, Shirley Maclaine gibi ünlü yıldızlara teklif götürüldü

Dallas beyazperdeye geliyor, Jennifer Lopez Sue Ellen oluyor

Dallas beyazperdeye geliyor, Jennifer Lopez Sue Ellen oluyor
Sinema dünyasının önde gelen dergisi Variety'nin internet sitesindeki habere göre, ''Dallas''ın beyazperde versiyonu, birbirinden ünlü yıldızların geçidine dönüşecek gibi görünüyor.

Ewing ailesinin entrikacı ve şeytani zekaya sahip üyesi J.R'ı John Travolta'nın canlandırmasını düşünen yapımcılar, içki kadehini elinden düşürmeyen, hüzünlü eşi Sue Ellen'ı Jennifer Lopez'in oynamasını planlanıyor.

Aileyi bir arada tutan Bayan Ellie Ewing için Shirley MacLaine'e teklif götüren yapımcılar, son olarak da ağabeyi J.R'ın kötülüklerine tüm gücüyle direnen iyilik timsali Bobby'yi canlandırması için Owen Wilson ile masaya oturdu. Wilson'ın görüşmeleri sürdürdüğü, diğer oyuncularla da önümüzdeki günlerde masaya oturabileceği ifade edildi.

Yönetmenliğini Robert Luketic'in üstlendiği projenin senaryosunu Robert Harling ve Sacha Gervasi yazacak.
    
1978-1991 ARASINDA BÜYÜK İLGİ GÖRMÜŞTÜ
''Dallas' dizisi, 1978-1991 yılları arasında Türkiye'nin de aralarında bulunduğu ülkelerde gösterilmiş ve büyük ilgiyle izlenmişti. Gösterildiği ülkelerde gündemi değiştirecek kadar merakla izlenen dizide başrolü Larry Hagman (J.R), Patrick Duffy (Bobby), Victoria Principal (Pamela), Barbara Bel Geddes ve Linda Gray (Sue Ellen) üstleniyordu.

Dizide J.R Ewing'i vuranın kim olduğunun ortaya çıktığı bölüm, halen tüm dünyada en çok izlenen sahneler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber