Geri Dön

Opera Festivali Youtube’da

Salgın nedeniyle iptal edilen Glyndebourne Opera Festivali, müzikseverler için festivali dijital ortama taşıyor. Bu kapsamda, geçen günlerde başlatılan Glyndebourne Open House projesiyle, her pazar yeni bir opera ücretsiz erişime açılacak.

Opera Festivali Youtube’da

Proje kapsamında, Glyndebourne’un resmi internet sitesi ve YouTube kanalı üzerinden erişime açacağı operalar, bir hafta süresince ücretsiz olarak izlenebilecek. Glyndebourne’un ücretsiz erişime açtığı proje, açılışı Mozart’ın dünyaca ünlü “Figaro’nun Düğünü” ile yaptı. Glyndebourne’un internet sitesinde ise haziranın ilerleyen günlerinde yayınlanacak diğer operalar açıklandı. Buna göre “Figaro’nun Düğünü” ardından yayınlanacak operaların listesi şöyle: 31 Mayıs  7 Haziran “Don Giovanni” (Mozart), 7 -14 Haziran “Così Fan Tutte” (Mozart). Operaları, Glyndebourne’un YouTube kanalı üzerinden seyretmek mümkün.

 

Çağla Şikel'in tatil geleneğiManken Çağla Şıkel, oğulları Kuzey ve Uzay’ı Çeşme’de bulunan eski eşi Emre Altuğ’un yanına bıraktı, annesi Asuman Şıkel’le birlikte tatile çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber