Geri Dön

Ozzy Osbourne hastalığını açıkladı

Metal dünyasının en büyük isimlerinden Ozzy Osbourne geçen yılın kendisi için en zor dönemlerden biri olduğunu ve kendisine Parkinson teşhisi koyulduğunu açıkladı.

Ozzy Osbourne hastalığını açıkladı

71 yaşındaki müzisyen Good Morning America’ya bir röportaj verdi ve geçen sonbaharda bir konserden sonra düştüğünü, hemen sonrasında omurgasından ve omzundan bir operasyon geçirmek zorunda kaldığını söyledi. Operasyonun sinirlerine zarar verdiğini ifade eden Osbourne, “Ameliyat sebebiyle kollarım hissizleşti, bacaklarımı hissetmiyorum. Bunun sebebi Parkinson mu yoksa ameliyat mı bilmiyorum, çünkü operasyon sırasında sinirlerimi kestiler. İşte problem de bu” dedi. Osbourne geçen yıl ekim ayında Avrupa turnesini sağlık sorunlarının devam ettiğin ifade ederek ikinci defa ertelemiş ve hayranlarına kapsamlı bir açıklama yapmadan “Ölmüyorum” demişti.

Deniz Seki: Ben bu imtihanın savaşını vermiştimCorona virüs salgınını önleme amacıyla başlatılan “Evde Kal” kampanyasına destek devam ediyor. Deniz Seki, hapisteki günlerine göndermede bulunarak takipçilerini uyardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber