Geri Dön

Tüm zamanların en büyük partisi için hazırlanın!

Tüm zamanların en büyük ve en iyi 50’ler gösterisi Rock Around The Clock 29 Eylül - 02 Ekim 2011 tarihleri arasında TİM Show Center’da…

Tüm zamanların en büyük partisi için hazırlanın!

‘A Rocking, rolling, rollercoaster of a show!’ Las Vegas Press: “Bir lunapark treninden farksız, sallandıran, yuvarlandıran bir gösteri!”

İnanılmaz yetenekli şarkıcıları, dansçıları ve müzisyenleri bir araya getiren “Rock Around the Clock”’ın her gösterisinde Rock and Roll klasikleri peş peşe çalıyor ve seyirciler geceyi yerlerinde dans ederek bitiriyor.

1950’lerin büyüleyici, unutulmaz müzikleri ile “sallanma ve yuvarlanma” zamanı!

Rock Around the Clock, seyirciyi Teddy Boy’ların, geriye taranan ve şekillendirici kremlerle parlatılan saçların, kabarık kloş eteklerin ve mavi süet ayakkabıların dönemine yolculuğa çıkartıyor.

Dünyanın dört bir yanında hayranlıkla alkışlanan grubun şovu heyecanlı bir müzik kutusunu andırıyor. Bu unutulmaz gösteride, Buddy Holly, Bill Haley and His Comets, Chuck Berry, Fats Domino, Elvis Presley, The Platters ve Jerry Lee Lewis gibi sanatçılar sayesinde ünlü olan müzikler ile Great Balls of Fire, Jail House Rock, Blueberry Hill, Shake Rattle and Roll, Good Golly, Miss Molly, Johnny B. Goode ve daha birçok sanatçının unutulmaz şarkıları seyirciyle buluşuyor.

Siz de 1950’lerin büyüleyici müzikleriyle dans etmek istiyorsanız 29 Eylül - 2 Ekim 2011 tarihlerinde başka hiçbir yere söz vermeyin. Dans ayakkabılarınızı giyin ve TİM Show Center’a gelin…

‘Rock ‘n’ Roll’dan bu yana en iyi Rock ‘n’ Roll gösterisi’ Vegas Sun
‘1950’lerin muhteşem müzikal kutlaması’ Las Vegas Today


TİM Show Center etkinliklerini etkinlik.timshowcenter.com ve Facebook sayfasından izleyebilirsiniz.

29 Eylül 2011, Perşembe Saat: 21.00
30 Eylül 2011, Cuma Saat: 21.00
01 Ekim 2011, Cumartesi Saat: 21.00
02 Ekim 2011, Pazar Saat: 15.00

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber