Geri Dön

Ücretsiz Deep Purple konseri!

25. yılını görkemli etkinliklerle kutlayan KKTC Yakın Doğu Üniversitesi’nin davetlisi olarak 24 Mayıs 2014, Cumartesi akşamı KKTC’de konser verecek olan Deep Purple konserine katılım ücretsiz gerçekleşecek!

Ücretsiz Deep Purple konseri!

Çadırını veya tulumunu alan herkesin kampuste konaklayabileceği konser için YDÜ, müziğin birleştirici gücü ile herkese kapılarını açıyor.

Son zamanlarda gerçekleştirdiği birbirinden farkı etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Yakın Doğu Üniversitesi, dünyanın her yerinden gelen müzikseverlerin biletsiz izleyebileceği Deep Purple konseri ile KKTC’de bir ilke imza atıyor. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde böylesine büyük organizasyona ilk kez ev sahipliği yapan adada dünyanın efsane gruplarından Deep Purple’ı ağırlayan YDÜ tarihi bir güne adını yazdıracak. Her yaştan ve ulustan insanı bu konser sayesinde kampusünde buluşturan YDÜ; müziğin birleştirici gücünü kullanarak tüm sınırları ortadan kaldırıyor.

Dev konser için, Türkiye’den Kıbrıs’a uçuş olan her noktandan uygun bilet avantajları için de görüşmelerini sürdüren Yakın Doğu Üniversitesi, aynı zamanda “Konser günü tulumunu veya çadırını al, gel!” diyerek konsere gelen herkese kampus içinde konaklama fırsatı sunuyor.

YDÜ kampusu içinde, 105,000 m2 alanda, 150,000 kişilik seyirci alanına sahip olan Park Near East’te gerçekleşecek Deep Purple konseri için 50m genişliğinde ve 25m derinliğinde 1,250 m2’lik devasa bir sahne hazırlanıyor.

Asırlık ağaçlar altında her renkten, her inanıştan, her kültürden insanın; mutlu, kaliteli ve güzel anılarla dolu zaman geçirebileceği 24 Mayıs 2014, Cumartesi akşamı gerçekleşecek konser için Yakın Doğu Üniversitesi’nin web sayfası “www.neu.edu.tr”den form doldurarak rezervasyon yaptırmak yeterli.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber