Geri Dön
Kültür SanatYüzyüzeyken Konuşuruz yeni teklisi ‘Kazılı Kuyum’u Red Bull Müzik Stüdyoları'nda kaydetti

Yüzyüzeyken Konuşuruz yeni teklisi ‘Kazılı Kuyum’u Red Bull Müzik Stüdyoları'nda kaydetti

Yüzyüzeyken Konuşuruz, yeni teklisi ‘Kazılı Kuyum’u Red Bull Müzik Stüdyoları, New York’ta kaydetti. Grubun analog olarak kaydettiği ‘Kazılı Kuyum’ isimli teklisinin müzik yolculuğunun anlatıldığı mini belgeselin ön gösterimi de özel bir davetle gerçekleşti.

Yüzyüzeyken Konuşuruz yeni teklisi ‘Kazılı Kuyum’u Red Bull Müzik Stüdyoları'nda kaydetti

Hayatın içinden hikayeleri müzik aracılığıyla güçlü ve derin bir şekilde dinleyicilerle buluşturan Yüzyüzeyken Konuşuruz, Red Bull Müzik Stüdyoları, New York’a çıkarma yaptı. Grup, ‘Kazılı Kuyum’ isimli teklisini burada analog olarak kaydetti. New York’tan Bomonti’ye uzanan bu müzik yolculuğunun anlatıldığı mini belgeselin lansmanı ise ‘Red Bull Sunar: New York’ta bir analog’ isimli gecede gerçekleşti.

Yüzyüzeyken Konuşuruz’un müzik yolculuğu yayında

Aynı zamanda belgeselin ön gösteriminin yapıldığı gecede, Yüzyüzeyken Konuşuruz ilk defa Kazılı Kuyum’u seslendirdi ve sevilen şarkıları ile canlı bir performans gerçekleştirdi. Grubun Red Bull Müzik Stüdyoları, New York’taki müzik macerasının belgesel tadında çekilen videosunu www.redbull.com/tr-tr/yuzyuzeyken-konusuruz-new-york-analog adresinden izlemek mümkün.

Kazılı Kuyum plakları 24 Ocak’ta raflarda yerini alacak

Bu zamana kadar birçok başarılı ismin performansına sahne olan New York’taki Red Bull Müzik Stüdyoları’nda kaydedilen ‘Kazılı Kuyum’ isimli tekli, Sony Music etiketiyle 10 Ocak tarihinde tüm dijital platformlarda yayınlandı. Büyük beğeni toplayan eser, dijital kayıt yerine analog olarak kaydedildi. Grup, böylece müzikseverlere daha sıcak ve organik bir sound sunabilmeyi amaçladı. Analog olarak kaydedilen Kazılı Kuyum’un sınırlı sayıda üretilen plakları ise 24 Ocak itibariyle tüm müzik marketlerde satışta olacak.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler