Meghan Markle ve Prens Harry maddi zorluk mu çekiyor?

Biliyoruz ki Prens Harry ve Meghan Markle çifti, Prens Charles'in kişisel parasını kullanarak yeni yaşamını sürdürme kararı almıştı. Fakat yaşanan salgın, onlara da darbe vurmuş...

Meghan Markle ve Prens Harry maddi zorluk mu çekiyor?

Korona virüsten etkilenmişler

Galler Prensi'nin Cornwall Dükalığı'ndan elde ettiği yıllık gelir, yaklaşık yüzde üç oranında artarak 22,2 milyon Euro'ya ulaşmıştı. Ancak bu gelirin Korona virüs salgını nedeniyle gelecek yıl "önemli miktarda" düşmesi bekleniyormuş. Gelin görün ki prensin arazilerinin çoğu, Cornwall ve Scilly Adaları da dahil olmak üzere, Korona virüs salgınından çok kötü etkilenen turizm sektöründen gelir getiriyor.

Prens Harry mutsuz…

Ayrıca Royals At War: The Inside Story of Harry and Meghan's Shocking Split With the House of Windsor (Soylular Savaşta: Harry ve Meghan'ın Windsor'u Şok Eden Ayrılma Hikayesi) isimli yeni bir kitapta Harry'nin ABD'deki yaşamına uyum sağlamakta zorlandığı da öne sürülmüş.

Bir şekliyle gündem olmayı başarıyorlar

Görünen o ki Korona virüs salgınından etkilenmeyen bir tane bile insan yok ve birçok insan hala daha etkilenmeye devam ediyor. Böyle nereye kadar gidecek bilmiyorum ama zaten Prens Harry ile Meghan Markle çifti, zaten bir şekliyle her zaman gündemimizde olmayı başarıyor. Her ne kadar zor durumda gibi gözükseler de normal yaşamları bile birçok insandan farklı olduğu için o kadar da zor durumda olmasalar gerek.

 

Bu makaleye ifade bırak