Oynatma Listesi
MAGAZİN

11 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni

11 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni

Türkiye'nin en uzun soluklu film festivali olan Antalya Altın Portakal Film Festivalinin 57ncisi Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlendi. Ödül töreni ise bu yıl koronavirüs gölgesinde gerçekleştiriliyor. Tören alanına giden kırmızı halıda ise her sene olduğu gibi şıklık yarışı yaşandı.

 

Tuvana Türkay, İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti. Çektirdiği fotoğrafı Instagram’dan paylaşan oyuncu, kelebek emojisi koydu.

 

Itır Esen, Hülya Koçyiğit’in ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk oldu. Dizilerdeki şiddet sahneleriyle alakalı oyuncu, “Projeler şiddet temaları üzerinden ilerliyor. Bu da bana rahatsızlık veriyor. Hele ki kadının kadına attığı tokat, bu da benim canımı acıtıyor” diye konuştu.

 

Oğlu Hasan Matias’ı üç gün önce kucağına alan Soner Sarıkabadayı, ailesiyle hastaneden ayrıldı. Eşi Camelo Lopez ile çıkışta gazetecilerin sorularını cevaplayan şarkıcı, “Baba olmak çok değişik bir duygu. Nikahımızı geçtiğimiz hafta yapmıştık, pandemiden sonra da hem Mersin’de hem de Kolombiya’da düğün yapacağız” dedi.

 

İbrahim Büyükak, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Acun Ilıcalı’nın kuracağı ‘Exxen’ isimli dijital platformda yayınlanacak bir dizi projesi yazdığını ifade eden oyuncu, “Aralık ayı gibi sete gireceğiz ve ocak sonu gibi de yayınlanmaya başlayacak. Sekiz ya da 10 bölümlük bir proje olacak. Bursa’daki hayatımla ve ailemle ilgili, komedi-dram türünde bir iş” dedi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER