Oynatma Listesi
HABERLER

25 Şubat 2020 Milliyet'te Gündem

25 Şubat 2020 Milliyet'te Gündem

 Rejim güçlerinin İdlib ve çevresine gerçekleştirdiği saldırılardan kaçarak güvenli bir yer arayan siviller, çareyi kendi kazdıkları mağara ve tünellere sığınmakta buldu.

İran’da 21 Mart - 1 Nisan arası Nevruz Bayramı olarak kutlanıyor. Bu dönemde 200 bin İranlı turist tatil için Türkiye’nin yolunu tutuyor. Bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle sınırın kapanması başta Van, İstanbul ve Antalya olmak üzere turizmcileri kara kara düşündürüyor.

Rize’nin Engindere Mahallesi’nde 30 yıl önce önce inşa edilen ve dolgu olan zemindeki kayma nedeniyle yan yatmaya başlayan toplam 96 daireli 4 binada gün geçtikçe artan eğim korkutuyor.

Teknik direktör Fatih Terim’in kusursuz planı, Kadıköy’de 20 sene sonra Kadıköy’de galibiyeti getirdi. Derbi için futbolculara kendi lisanlarında son gün verilen kağıtlar, şüphesiz uzun yıllar unutulmayacak bu galibiyette önemli bir rol oynadı.

Türk Pop Müziği’nin vazgeçilmez sesi Nilüfer’in, geçtiğimiz ocak ayında Influenza A teşhisiyle hastaneye yatmasının ardından mantar enfeksiyonu (Aspergillus) sebebiyle yeniden tedavi altına alındığı ortaya çıktı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER