Oynatma Listesi
HABERLER

3 kadın mağazadaki kadının çantasındaki cüzdanı çaldı

Gaziantep’te bir giyim mağazasına müşteri gibi giren yüzlerini maske ile gizleyen 3 kadın, bir müşterinin çantasından cüzdanını çaldı. Aldığı ürünlerin parasını vermek için kasaya geldiğinde durumu fark eden kadın müşterinin cüzdanının, 3 kadın tarafından çalınması ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, pazartesi günü Gaziler Caddesi üzerinde bulunan bir giyim mağazasında meydana geldi. Kıyafet almak için mağazaya gelen İnci M., ürün seçtikten sonra ödeme yapmak için gittiği kasada fermuarı açık olan çantasındaki cüzdanının yerinde olmadığını fark etti. İnci M., cüzdanının çalındığını anlayarak durumu mağaza görevlileri ve polise bildirdi.

 İhbarla gelen polis ekipleri, mağazadaki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Yapılan incelemede, yüzlerini maske ile gizleyen 3 kadından ikisinin ürünlere bakan İnci M.'nin etrafını kapattığı, birinin ise çantadaki cüzdanını çaldığını belirledi. Kamera kayıtlarından şüphelilerin içerisinde kimlik, para ve banka kartları bulunan cüzdanı çaldıktan sonra mağazadan ayrıldığını tespit eden polis, eşkali belirlenen 3 kadının yakalanması için çalışma başlattı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER