Oynatma Listesi
MAGAZİN

3 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteni

3 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteni

Çağla Şıkel, eski eşi Emre Altuğ’la oğlu Uzay’a doğum günü planı yaptıklarını söyledi.Model, “O kadar hızlı büyüdüler ki, zamanın onlarla nasıl geçtiğini anlamıyorum. Onları doğurduğum, anne olduğum güne geri dönmeyi çok isterdim” dedi.

 

Günel, önceki gün Vadistanbul’da objektiflere takıldı.Yemek siparişini teslim almaya gelen Azeri şarkıcı, sempatik ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekti

 

Oyuncu Müge Boz (36), basketbolcu eşi Caner Erdeniz (33) ve kızı Vina ile yürüyüşe çıktığı Belgrad Ormanı'nda objektiflere takıldı.

 

Cuma günü doğum yapan Merve Özbey, hastane çıkışı görüntülendi.Evlat isteyen herkese Allah’ın bu duyguyu yaşatmasını söyleyen şarkıcı, “Tarif edilecek bir duygu değil. 33 sene boşuna yaşamışım. Artık hayatımız Elif Özüm’ün üzerine kurulu” açıklamasını yaptı.

 

Hakan Meriçliler önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi.Oyuncu, son dönemde hakkında çıkan ‘Maskesiz dolaşıyor’ haberlerine sitem etti. Meriçliler, “Benim için ‘Maske takmıyor’ diyorlar. Alın işte takıyorum, bu da onlara kapak olsun” diye konuştu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER