Oynatma Listesi
HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'taciz ve tecavüz' olayları diyerek dikkat çekti: 56 gündür sessiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Manisa, Aydın, Mardin, Adıyaman, Kilis, Bingöl, Bitlis, Elazığ ve Muş İl Kongrelerinde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Partilerini saran hırsızlık, tecavüz, taciz olaylarının üstünü örterek gücünü korumak isteyenleri milletimiz çok iyi görüyor. CHP'nin başındaki zat tam 56 gündür taciz, ve tecavüz olaylarına sessiz. Neden konuşmuyor? Biz bu saldırıların önünü milletimize anlatarak kesmezsek, olayın nereye varacağını bilemeyiz?' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

AK Parti, milletin kurduğu bugüne kadar da milletin getirdiği bir partidir. AK Parti hiçbir zaman sadece seçimden seçime millete giden, insanların kapısın çalan bir parti olmadı

İnşallah son nefesimize kadar milletimize eser bırakmaya devam edeceğiz.

Ekonomide güçlü bir yükseliş için gereken reformları yürütüyor, geliştirdiğimiz politikaları kararlılıkla uyguluyoruz.

Milletimize her alanda Cumhuriyet tarihinde yapılanların katbekat üstünde hizmetler götürerek bu mücadeleyi yürüttük.

 Ülkemizin bugünkü fiziki çehresinin sembolü olan eserlerin önemli bir bölümünü biz inşa ettik. Milletimizin her bir ferdine daima yanında olduğumuzu gösterecek pek çok programı hayata geçirdik

Kim ne derse desin ne yaparsa yapsın tarih kendi hükmünü veriyor.

İnşallah bu aydınlık geleceği milletimizle omuz omuz hep birlikte inşa edeceğiz.

Milletimizin her bir ferdine daima yanında olduğumuzu gösterecek pek çok programı hayata geçirdik. Ülkemizin potansiyelini yatırım, üretim, büyüme, istihdam ve ihracat odaklı bir yaklaşımla harekete geçiriyoruz.

Demokrasi üzerinden eleştiri yönetenler, kuyrukları sıkıştığında demokrasi adına en utanç verici pratiklere imza atmaktan çekinmiyorlar. Çünkü bunlar için demokrasi kendi çıkarlarına hizmet ettiği sürece yücedir.

Türkiye'nin bölgesel ve küresel gücü yükseldikçe, ülkemize yönelik saldırıların da arttığı bir gerçektir.

(2023 seçimleri)

Şimdi önümüzde 2023 seçimleri var. Elbette her seçim önemlidir ve ülkenin sonraki adımları bakımından kritik öneme sahiptir. Artık bölgemizde tabii kaynakların kolayca yağmalanması için rahatça iç savaşlar çıkartılamıyor, terör olayları körüklenemiyor. 2023 seçimleri, ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasında yaşanacaktır. 

Partilerini saran hırsızlık, tecavüz, taciz olaylarının üstünü örterek gücünü korumak isteyenleri milletimiz çok iyi görüyor. CHP'nin başındaki zat tam 56 gündür taciz, ve tecavüz olaylarına sessiz. Neden konuşmuyor? Biz bu saldırıların önünü milletimize anlatarak kesmezsek, olayın nereye varacağını bilemeyiz? Mermeri delen suyun gücü değil, sürekliliğidir. Biz sadece kendi işimize gücümüze bakarsak o mermer delinir. Bizim miletimiz ile paylaşacak çok şeyimiz bulunuyor.

 

Ülkemizin ve milletimizin geleceği için vizyonu, hedefleri, projesi olan tek parti biziz. Diğerleri 18 yılın sonunda bizim yaptıklarımızı tartışmanın ötesinde yeni bir şeyi söylemenin hala çok uzağındalar.

Biz hep yüzü geleceğe dönük bir parti olduk. Bu şekilde de hareket etmeyi sürdüreceğiz.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER