Oynatma Listesi
HABERLER

Gece kulübünde vurgun! Zorla mekana alındı, fatura şoke etti

Avustralya'dan Türkiye'ye gelen Daniel M., İstanbul'da bir mekanın önünden geçerken mekan sahipleri tarafından dakikalarca dil dökülerek içeri alındığı gece kulübünde büyük bir şok yaşadı.

İstanbul Aksaray'da Avustralyalı turist, bir eğlence mekanına zorla sokuldu. Birkaç saat sonra mekandan ayrılmak istediğinde ise gelen hesap karşısında şoke oldu. Bir meyve suyuna 200 lira, alkollü içeceğe ise 20 bin lira hesap ödemeye zorlanan Avustralyalı turist kendini zor kurtardı.

DAKİKALARCA DİL DÖKÜLDÜ, İÇERİ ALINDI

Olayın adresi İstanbul Aksaray... Avustralya'dan Türkiye'ye gelen Daniel M., Aksaray'da bir mekanın önünden geçerken mekan sahipleri tarafından dakikalarca dil dökülerek içeriye girmeye ikna edildi.

KENDİLERİNE MEYVE SUYU, TURİSTE ALKOLLÜ İÇECEK

Turist, dolandırılacağından habersiz içeri girip oturdu, etrafı bir anda kadınlarla sarıldı. Avustralyalı turiste meyve suyu söyleyen kadınlar kendilerine ise alkollü içecek söyledi.

FATURA ŞOKE ETTİ

Avustralyalı turist bu durumdan rahatsız oldu, hesabı ödeyip kalkmak istedi. Önüne bırakılan 20 bin 200 liralık fatura karşısında neye uğradığını şaşırdı.

MEKAN SAHİBİ TURİSTİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Meyve suyunun 200 TL, alkollü içeceğin 20 bin TL olduğu eğlence mekanında, sadece içtiği meyve suyunun parasını ödeyip çıkmak isteyen Daniel, hesabı ödemeye zorlandı. Avustralyalı turist, mekan sahibi İbrahim E. tarafından tehdit edildi. Bununla da kalmayan mekan sahibi, turistin üzerine yürüdü.

İNCELEME BAŞLATILDI

Kendini güç bela dışarıya atan Avustralyalı turist soluğu karakolda aldı. Turist, işletmecilerden şikayetçi oldu. Polis aynı mekanda daha önce de benzer şikayetler olduğunu tespit etti. Olaya ilişkin inceleme başlatıldı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER