Oynatma Listesi
HABERLER

Kısıtlamalar ne zaman kalkar? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kısıtlamalar ne zaman kalkar? sorusuna yanıt veren Erdoğan, 'Kabine Toplantısı'ndan sonra varsa öyle bir şey açıklarız' dedi.

AK Parti Grup Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, basın mensuplarının, 'kısıtlamalar ne zaman kalkar?' sorusunu yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısıtlamalarla ilgili 'Kabine Toplantısı'ndan sonra varsa öyle bir şey açıklarız' dedi.

AK PARTİ İL KONGRELERİ

Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Erzurum ve Erzincan İl Kongreleri'ne video konferansla katılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

Gece gündüz demeden çalıştık, ter döktük, mücadele ettik. Bir gece gündüz demeden özellikle çalıştık, çalıştıkça milletimiz de bize destek verdi. Son 18 yılda girdiğimiz 15 seçiminin tamamından hamdolsun alnımızın akıyla çıktık.

 

Stockholm sendromu diyerek milleti aşağıladılar.

Ahlaksızca militan iftirası atıyor.

SİYASETTE 'MİLİTAN' TARTIŞMASI

Terör örgütünün şehir eşkıyalarına 'arkadaş' diyenler bugün devletin valisine, kaymakamına, askerine ahlaksızca 'militan' iftirası atıyor.

Bunun adı siyaset değil, siyasetsizliktir. Bunun adı tam olarak 5. kol faaliyetidir. Türk demokrasisi adına gerçekten endişe vericidir. Bölücü örgütün uzantılarıyla kurduğu ittifaktan dolayı CHP, siyasi parti kimliğini giderek kaybetmektedir. Bu CHP'nin tükenmişliğinin kanıtıdır.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER