Oynatma Listesi
HABERLER

Milliyet'te Haftanın Özeti (3 Nisan 2020)

İşte bu hafta Türkiye ve dünyada gündemin öne çıkan başlıkları...

CORONA KABUSU SÜRÜYOR

Dünyaya yayılan ve en az 181 ülkede görülen virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 53 bini aştı. Vaka sayısı ise 1 milyon 15 binin üzerine çıktı.

BELEDİYELERİN BAĞIŞ KAMPANYASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Devlet içinde devlet olmanın anlamı yoktur. Bütün bu kampanyalar, Cumhurbaşkanlığı makamının açıklamış olduğu birimler tarafından yürütülmektedir” dedi.

EN ACI CORONA VİRÜS HABERİ

Kocaeli’de, corona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Betül Aydın'ın tedavisi sırasında erken doğumla dünyaya gelen bebeği de yaşam mücadelesini kaybetti.

MİLYONLARCA KİŞİYİ İLGİLENDİREN CORONA KARARI

En düşük emekli maaşı 1500 liraya yükseltildi, bayram ikramiyesi erken ödenecek. İhtiyaç sahibi 2 milyon haneye 1000’er liralık ödeme yapılmaya başlandı.

CORONA VİRÜSE RAĞMEN PARTİ YAPANLARA TEPKİ

İstanbul Valiliği, 11 kişinin gözaltına alındığını açıkladı. Enfeksiyon uzmanları yoğun tepki gören bu durumlara karşı sert uyarılar yaptı.

İTALYA’NIN CORONA VİRÜSLE MÜCADELESİ

Corona virüsü salgınının 115 bini aşkın vakayla Avrupa'daki merkezi olan İtalya'da hastaların kontrol edilmesi için robotlardan yardım alınıyor.

CORONA VİRÜS ŞÜPHESİYLE HASTANEYE BAŞVURDU

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile gittiği hastanede yapılan corona virüs testinin negatif çıktığını söyledi.

“SANIRIM SONUÇ POZİTİF”

Bir arkadaşının test sonucunun pozitif çıkmasının ardından kendisinin de test yaptırdığını söyleyen Balamir, “Sanırım benim de pozitif, evde karantinada kalmam söylendi" dedi.

FATİH TERİM TABURCU OLDU

Corona virüs nedeniyle hastanede tedavi gören Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim taburcu edildi.

‘LİGLER EN ERKEN HAZİRAN BAŞINDA OYNANABİLİR’

TFF yaptığı resmi açıklamayla senaryoların hazır olduğunu bildirdi. Açıklamada ayrıca liglerin en erken Haziran ayı başında oynanabileceği belirtildi

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER