Oynatma Listesi
HABERLER

Muhittin Böcek'ten yangın açıklaması 4 noktada çıkması düşündürücü

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek CNN TÜRK canlı yayınında yaptığı açıklamada, "Hiç böyle yangın görmedim. En kötü günümüzü yaşıyoruz. 4 noktada birden yangın çıkması düşündürücüdür. Acaba kundaklama var mı diye çok merak ettik ama konumuz şu an onu merak etmek değil. Can kaybı olmadan yangını nasıl söndürebiliriz bunun için çalışıyoruz" dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek açıklamasında, “Bugün en kötü günümüzü geçiriyoruz Antalya olarak, Manavgat olarak. 27 yıllık yöneticiyim hiç böyle bir yangın görmedim. İnşallah can kaybı olmadan söndürme işlemleri tamamlanır diye ümit ediyorum. 4 mahallemiz boşaltıldı. Manavgat bir tarafı denize yakın bir tarafı da tarımla köyden dönüşen mahalleler. İnsanlarımız itfaiyeci arkadaşlarımızın yardımıyla tahliye ediliyor. Önlemlerimizi almaya çalışıyoruz şu ana kadar Allah’a şükür bir can kaybı yok.

 

4 NOKTADA ÇIKMASI DÜŞÜNDÜRÜCÜ

4 noktada birden yangın çıkması düşündürücüdür. Acaba kundaklama var mı diye çok merak ettik ama konumuz şu an onu merak etmek değil. Can kaybı olmadan yangını nasıl söndürebiliriz bunun için çalışıyoruz.”

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER