Miranda Kerr hayatın sırrını biliyor olabilir mi?

Orlando Bloom ile ilişkisiyle bir dönem adından sıkça bahsettiren ancak son zamanlarda kaybolan Miranda Kerr, enteresan bir röportaj vermiş. "Niyet önemli, niyet!" demiş. Tövbe estağfurullah, Miranda Kerr acaba hayatın sırrını bizimle paylaşıyor olabilir mi?

Miranda Kerr hayatın sırrını biliyor olabilir mi?

Bir dergiye kapak olmuş

Katy Perry ve Orlando Bloom ilişkisi birçokları için sürpriz olmuştu. İkili bebek bekliyor. Bloom yıllarca Miranda Kerr'le beraberdi. İkili yollarını tam 7 yıl önce ayırdı. Farklı dünyadalar artık. Avustralyalı model hatta öyle bir kafada ki, "Bu kadın acaba hayatın sırrını biliyor da bizlere şöyle alttan alta ima etmek mi istiyor?" gibi şeyler de düşündürtüyor... Kerr, bir dergiye kapak olmuş. Röportajda öyle bir laf etmiş ki, durup düşünmemek elde değil. 

 

 

"Önemli olan niyettir"

Kerr, "Sabahları 45 dakikalık meditasyon ve esneme-gerinme egzersizleri yaparım. Sonra da günlük cilt bakımına geçerim. Önemli olan niyettir. Üç oğluma da sevgiyle yaşamayı öğretiyorum" demiş. Maneviyatımızı yükselten bir açıklama. "Ne kadar da klişe sözler" diyorsunuz belki. Halbuki Miranda Kerr, hayata tutunmanın sırrını paylaşıyor bizlerle. Bunca negatif duruma rağmen iyi kalabilmenin ne kadar zor ve kıymetli olduğunu hatırlatıyor bizlere. 

 

 

İyi niyet beslemek yeterli

Daha da önemlisi sevginin gücünü paylaşıyor. Yani diyor ki aslında, "Ne yaşarsan yaşa, iyi düşün, iyi niyette ol, gerekirse meditasyon yap, rahatla, yeter ki her zaman iyiliğin ve sevginin peşinden koş." Bunu hepimiz teoride biliyor ancak pratikte çuvallıyoruz. Yanlış anlaşıldığımızı düşünerek kendimi hırpalıyoruz. Halbuki akışına bırakmak ve iyi niyet beslemek yeterli her şeye. Anı yaşa, akışa uy ve iyi niyet besle. İyilikler iyilikleri, kötülükler kötülükleri kovalıyor. Enerjimizi kullanmak, doğruyu seçmek bizim elimizde. Negatif enerjinin sonu gelmeyen zinciri mi yoksa özümüze yaklaşıp içimizdeki pozitifliği keşfetmek mi? Seçim sizin!

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

 

Bu makaleye ifade bırak