Molatik Fiskos: Lady Gaga, Leonardo DiCaprio ve diğerleri...

Her hafta kim, nerede, kiminle, nerelere gitmiş tarzında olur olmaz meraklarımızı giderdiğimiz Fiskos köşemizde bu hafta da dünyaca ünlü yıldızlarımızı inceledik. 'Anneler Günü' kutlamalarıyla geçen bir haftada yeni proje haberleri verenler mi dersiniz, kazandığı ödülleri geri iade edenler mi dersiniz... Ne ararsanız var! Hadi gelin, birazcık Fiskos yapalım...

Molatik Fiskos: Lady Gaga, Leonardo DiCaprio ve diğerleri...

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten kaçamak tatil

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten kaçamak tatil

2000'li yıllara 'Bennifer' olarak damga vuran Jennifer Lopez ve Ben Affleck çiftinden geçtiğimiz hafta yeniden birlikte olduklarına dair haberler almıştık. Oldukça desteklediğim bu ilişki görüyorum ki dolu dizgin bir şekilde devam ediyor. Jennifer Lopez ve Ben Affleck çiftinin birlikte minik bir kaçamak yaptıkları ortaya çıktı. Çiftin Montana'da birlikte birkaç gün geçirdiklerini duyduk. Duyduklarımıza göre çift yakın çevresine çok mutlu olduklarını söylüyormuş. Bu ilişkinin takipçisiyim sevgili okurlar...

Tom Cruise 'Altın Küre' ödüllerinin üçünü de iade etti

Tom Cruise 'Altın Küre' ödüllerinin üçünü de iade etti

Tom Cruise, Hollywood Yabancı Basın Birliği'nin çeşitli temsiliyet sorunlarının yüksek sesle dile getirilmesinin ardından bu durumu protesto etmek için önceden 'Doğum Günü Dört Temmuz / Born on the Fourth of July', 'Yeni Bir Başlangıç / Jerry Maguire' ve 'Manolya / Magnolia' filmleriyle kazandığı üç Altın Küre ödülünü geri verdi. HFPA'nın bünyesinde daha önemli reformlar yapılması için çağrıda bulunan birçok sanatçı gibi Tom Cruise ödüllerini iade ederek bu durumu protesto etmiş. 

Scarlett Johansson'dan Altın Küre açıklaması

Scarlett Johansson'dan Altın Küre açıklaması

Scarlett Johansson da Hollywood Yabancı Basın Birliği'nin üyeleri tarafından yapılan 'cinsiyetçi soru ve açıklamaları' kınadığını belirterek yıllarca Altın Küre konferanslarına katılmamasının nedenini de açıklamış.

Leonardo DiCaprio'dan yeni proje

Leonardo DiCaprio'dan yeni proje

Leonardo DiCaprio hayranlarına duyurulur... Geçtiğimiz günlerde Martin Scorsese’nin 'Killers of the Flower Moon' adlı yeni filminden ilk görseli yayınlandı. DiCaprio'nun, hatta ve hatta Robert De Niro'nun da yer aldığı filmin 2022'de vizyona girmesi planlanıyor. Yayınlandığı görsel ile dikkat çekmeyi başaran film herkes tarafından büyük bir merakla bekleniyor. 

DJ Khaled'in abartılı Anneler Günü kutlaması

DJ Khaled'in abartılı Anneler Günü kutlaması

DJ Khaled geçtiğimiz Anneler Günü için eşine "Gerçekten gerek var mıydı?" dedirten dev bir çiçek şöleni hazırmış. Açıkçası çoğu zaman, aşırı olanın samimi duygulardan eksilttiğini düşünen biri olarak evi çiçekçiye çevirmelerini biraz gereksiz buldum. Nicole Tuck benim gibi düşünmemiş olacak ki ailece verdikleri pozdan ne kadar mutlu olduklarını görmemek mümkün değil. Bilemiyorum belki de ben fazla abartıyorumdur...
 

Jimmy Fallon'dan aile özçekimi

 Jimmy Fallon'dan aile özçekimi

Anneler Günü sebebiyle bol kutlamalı geçen bir hafta da Jimmy Fallon da Anneler Günü kutlamalarına dahil oldu. Jimmy Fallon eşi Nancy Juvonen'in Anneler Günü'nü kutladı. Kızları, eşi ve köpekleriyle inanılmaz samimi bir özçekim pozu vererek eşinin Anneler Günü'nü kutlayan Fallon'ın kutlama şeklini tahmin edersiniz ki daha samimi buldum. 

Lady Gaga gözyaşlarına hakim olamadı

Lady Gaga gözyaşlarına hakim olamadı

Geçtiğimiz aylarda Lady Gaga ve Adam Driver'ın başrolü paylaştıkları 'House of Gucci' filmine dair birçok hoş görüntüye tanıklık etmiştik. Çekimlerinin oldukça keyifli geçtiği her halinden belli olan filmin tamamlanmasının ardından Lady Gaga çok üzülmüş. Lady Gaga'nın çekimlerin bitmesinin ardından Roma'daki otelinden ayrılırken gözyaşları içinde olduğu görüntülenmiş.

Machine Gun Kelly, Megan Fox'un çocuklarıyla tanıştı

Machine Gun Kelly, Megan Fox'un çocuklarıyla tanıştı

Aşkları dolu dizgin devam eden Megan Fox ve Machine Gun Kelly ilişkilerinde bir tık boyut atlamışlar diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Machine Gun Kelly, Megan Fox'un üç çocuğu ile tanışmış. Bütün gün hep birlikte vakit geçirmişler. Her halinden "Bu üç bebeyle ben ne yapacağım?" der gibi sorguladığı anlaşılan Machine Gun Kelly daha ilk günden zorlanmışa benziyor. 

Kourtney Kardashian'a çiçekler yağdı

Kourtney Kardashian'a çiçekler yağdı

Anneler Günü'nde bir diğer 'çiçek şov' ise Kourtney Kardashian'ın evinde yaşanmış. Gerçi biz neredeyse hemen hemen tüm özel günlerde Kardashian'ların dev çiçek merakına şahitlik ediyoruz etmiyor değiliz. Bu sefer de Travis Barker, Kourtney Kardashian'a devden daha dev bir çiçek yollayarak Anneler Günü'nü kutlamış. Ne diyelim, kimsenin sevgisini belli etme şeklini sorgulayacak değiliz bu yaştan sonra. 

Gigi Hadid, Khai'nin yüzünü göstermemekte neden bu kadar kararlı?

Gigi Hadid, Khai'nin yüzünü göstermemekte neden bu kadar kararlı?

Açıkçası artık işin suyunun çıktığını düşündüğüm olaydan biri de bebeklerinin yüzünü göstermemekte kararlı olan 'annelerin mücadelesi' diyebilirim. Hatırlarsınız ki daha önce Gigi Hadid'in, kızı Khai'nin yüzünü göstermeme kararına saygı duymuştum. Bu karara hâlâ saygı duyuyorum fakat bazen abartıldığını düşünüyorum. Anneler Günü'nde verdiği pozda kızının yüzünü göstermemek için fotoğrafa yapmadığını bırakmayan Gigi Hadid takipçilerinin tepkisiyle karşılaşmış. Gerek var mı? Bilemiyorum... 

 

twitter.com/betulyaseminn
instagram.com/betulyaseminkeskin
blykeskin@gmail.com
 

Bu makaleye ifade bırak