Molatik Yıllar Sonra: Dadı

2000’lerin başında hayatımıza sitcom’lar girdi. Kısa sürede de sevdik. Bu serinin öncüllerinden birisi de ‘Dadı’ dizisiydi. ‘The Nanny’ dizisinin Türkçe uyarlaması olan ‘Dadı’ dizisinin oyuncularına Molatik olduk bu sefer. Molatik Yıllar Sonra serimizin konuğu bu defa ‘Dadı’ oldu.

Molatik Yıllar Sonra: Dadı

Melek - Gülben Ergen

Melek - Gülben Ergen
Bornozu ve tatlı gülümsemesiyle hayatımıza girmişti Melek. Gülben Ergen’in başarıyla canlandırdığı bir karakterdi. Aradan yıllar geçse de unutulmaz olmayı bildi. Gülben Ergen aradan geçen 20 yıla rağmen yaşlanmadı resmen. Saçıyla, tarzıyla hala aynı. ‘Yaş almış ama yaşlanmamış’ dedirten cinsten.

Ömer Giritli - Kenan Işık

Ömer Giritli - Kenan Işık
Yaşadığı kaza sonrası uzun yıllardır gözlerden uzak Kenan Işık. Değişimine dair bir fikrimiz yok. Onu her daim bildiğimiz şekliyle hatırlayacağız. Umarım bir gün yine karşımıza o müthiş ses tonu ve oyunculuğuyla çıkar.

Dilara Giritli - Sinem Kobal

Dilara Giritli - Sinem Kobal
İlk projesiydi Sinem Kobal’ın ‘Dadı’. O dönem ergenliğe adım atmak üzereydi. Haliyle yıllar içinde belirli bir değişim yaşadı ama aşırı bir değişim değil bu. Yani 2001’de de aynıydı Sinema Kobal. Şimdilerde ise güzeller güzeli bir anne kendisi.

Pertev - Haldun Dormen

Pertev - Haldun Dormen
Usta tiyatrocu Haldun DormenPertev’ ile karşımıza çıktı. Bir nesil onu ‘Pertev’ olarak tanıdı, sevdi. Dormen’in yaşadığı değişim de çok fazla değil. Biraz yaşlanmış ancak o güleç yüzünden hiç ödün vermemiş. Oyunculuğa devam ediyor kendisi…

Suzan - Seray Sever

Suzan - Seray Sever
Dizinin ‘seksi’ karakteri olarak ünlenmişti Seray Sever. Dizi boyunca Melek ve Pertev ile didişip duruyordu. Seray Sever de yıllar içinde sadece yaş alan isimlerden. Güzelliği ve çekiciliğini hala kaybetmiş değil. Maşallah diyelim…

Tolga Giritli - Yaşar Abravaya

Tolga Giritli - Yaşar Abravaya
O dönem henüz 10 yaşında bir çocuk olan Yaşar Abravaya şimdilerde çok başka yerlerde. Oyunculuğu bırakan isim şimdilerde bilişim sektöründe çalışıyor. Çok olmamakla birlikte bir değişim yaşamış kendisi.

Duygu Giritli - Gökçe Bilgebay

Duygu Giritli - Gökçe Bilgebay
O da Yaşar Abravaya gibi çocuk yaşta kamera karşısına geçmişti Gökçe Bilgebay. Haliyle yıllar içinde değişim yaşadı. ‘Dadı’dan sonra çok fazla ekranlarda görmedik. Yaşadığı değişim ise bizleri şaşırttı haliyle. “Ben ‘Dadı’nın Duygu’suyum” dese inanmayız o derece…

 
Bu makaleye ifade bırak