Geri Dön
Merkür Balık burcundaki hareketine ne zaman başlayacak?

Merkür Balık burcundaki hareketine ne zaman başlayacak?

4 Şubat 2020'de Merkür Balık burcunda olacak. Peki Merkür, Balık burcundaki hareketine ne zaman başlayacak? Etkileri neler olacak?

Emel Açıkel
Emel Açıkel

04 Şubat 2020 tarihinde Merkür Balık burcunda olacak. 11 Nisan 2020 tarihine kadar Balık burcunda kalacak. Merkür Balık burcunda seyir halinde iken 16 Şubat ile 10 Şubat arasında Merkür Retrosu başlayacağı için tekrar Kova burcuna geri dönecektir.

Mantıklı düşünemeyiz

Merkür Balık burcunda zararlı konumdadır. Merkür Balık burcunda olduğunda mantıklı düşünemez ve hareket edemeyiz. Gerçekle hayalin karıştırıldığı bir süreçtir. Merkür bu burçta iken bilinçdışı ve ruhani rüyalar görülür. Eş zamanlılıkları takip etmeli. Evrenin bize gönderdiği işaretlerin farkında olmalıyız. Bu zaman diliminde dikkat dağınıklılığı ve konsantrasyon bozukluğu görülebilir.

Kafa karışıklığı yaratır

Kurtarıcı veya kurban olduğunuzu düşünebilir kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Önünüzü net göremeyebilir ve konuşulanları net algılayamaya bilirsiniz. Yalancılık ve dolandırıcılık olaylarına karşı daha çok dikkat etmeniz gereken bir dönem. Bu süreç de hayal gücü gerektiren fotoğraf veya resim gibi sanat kollarıyla uğraşabilirsiniz.

Benzer İçerikler