Geri Dön
Seda Sayan 'Gelinim Mutfakta' için doğru isim mi?

Seda Sayan 'Gelinim Mutfakta' için doğru isim mi?

2019'u 'O Ses Türkiye' ve 'Yemekteyiz'le geçiren, enerjisiyle kendine hayran bırakan Seda Sayan bir sürpriz yapıp bu programlardan ayrıldığını duyurmuştu. Sayan'ın adı 'Gelinim Mutfakta' ile anılıyor. Peki Seda Sayan 'Gelinim Mutfakta' için doğru isim mi?

Mayk Şişman
Mayk Şişman

Birçoğumuzu şaşırtmıştı

Bir dönem sabahların sultanı olan Seda Sayan geçtiğimiz yıl 'O Ses Türkiye' ve 'Yemekteyiz' ile olağanüstü yoğun bir dönemden geçmiş, enerjisiyle birçoğumuzu kendine hayran bırakmıştı. Ancak sürpriz bir karara imza atıp bir anda hem 'O Ses'ten hem de 'Yemekteyiz'den ayrılacağını duyurmuştu. Seda Sayan yine bir sürprize daha imza atmış son olarak.

Seda Sayan Gelinim Mutfakta için doğru isim mi

"Teklif var, anlaşma yok"

Fatih Ürek'in sunduğu 'Gelinim Mutfakta'da yeni sezonda kuvvetle muhtemel Seda Sayan'ı izleyecekmişiz. Sayan, "Teklif var, anlaşma yok. Teklif sundular, ben de isteklerimi ilettim. Birkaç teklif var hayırlısı bakalım" demiş. Yani keskin konuşma hatasına düşmemiş, yuvarlak bir cevap vermiş. Ancak Seda Sayan'ın 'Gelinim Mutfakta'ya çok yakışacağına eminim. Muhtemelen bu teklifi kabul edecektir. Umarım bir Onur Büyüktopçu vakası yaşanmaz Fatih Ürek'e dair. Sayan, yerine geldiği isimlerle sürekli kıyaslanıyor ve magazinsel dedikodular çıkıyor. Umarım teklifi eder ve kabul ettiğinde bir kez daha "Ayağını mı kaydırdı?" iddiaları ortaya atılmaz.

Seda Sayan Gelinim Mutfakta için doğru isim mi

Matraklığıyla renk katar

Peki Seda Sayan 'Gelinim Mutfakta' için doğru isim mi? 'Yemekteyiz'de donuk kaçan, 'O Ses'te nokta atışı olarak dikkat çeken iletişim becerisi Seda Sayan'a çok yakışacaktır diye düşünüyorum. Yıllarca tek başına sabahların sultanlığını sırtlayan Sayan artık daha fazla vatandaşla iletişim halinde olmalı. Gelin-kaynana kapışmasına Seda Sayan'ın matrak enerjisi çok yakışacaktır. Erol Köse'ye söyledikleriyle fenomen bir videoya imza atan, tek başına stand-up yapan Seda Sayan, 'Gelinim Mutfakta'da Fatih Ürek'in yerine gelebilecek en doğru isim.

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

Benzer İçerikler

Sıradaki Haber
Sıradaki Haber
Sıradaki Haber