Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı?

Murat Boz ve Aslı Enver cephesinde yeni gelişmeler var. "Barıştılar" haberlerinden sonra “Barışmadık” açıklamaları kabak tadı verdi biliyorum ama galiba bu sefer Aslı, Murat ile muradına eriyor.

Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı?

Bu ilişki neden bitmişti ki?

Bu ilişki neden bitmişti ki?

İlişkinin neden bittiği üzerine tonlarca varsayımda bulunsak da, asla asıl sorunu bilemediğimiz, aradan ne kadar zaman geçerse geçsin diken üstünde ve bir umut “Acaba barışırlar mı?” diyerek beklediğimiz bir ilişki var aylardır... Tabii ki Murat Boz ve Aslı Enver’in çalkantısı bol ilişkisinden bahsediyorum.
 

İlişkiyi laçkalaştıran aslında bizleriz

İlişkiyi laçkalaştıran aslında bizleriz

'Çalkantısı bol' diyorum ama onlarınki normal karşılanabilecek bir çalkantı. Sürekli anlamsız bir ayrılıp-barışma durumu veya ne yapacaklarını şaşırdıkları bir vaziyet yok diğer tüm şöhretli ilişkilerin aksine... Aslında çok da istikrarlı gidiyorlar. Yani ayrıldılarsa ayrılığın, beraberlerse beraberliğin hakkını veriyorlar.
Bu ilişkiye asıl istikrarsız yaklaşan bizleriz. “Barıştılar” haberini alınca birden sevinip, doğru olmadığını öğrendiğimizde ağzımıza geleni söylüyoruz. Ama bu sefer haberler gerçekten iyi ve yalanlama gelmediğine göre sanırım doğru.

Oldu en sonunda oldu, bim bam bom!

Oldu en sonunda oldu, bim bam bom!

"Aslı Enver ve Murat Boz, barışırlar mı barışmazlar mı?" derken ve hatta birçoğumuz umudu çoktan kesmişken, kaşla göz arasında barışıvermişler. Sadece bizlerin değil, yakın arkadaşlarının ısrarcı olduğunu ve çiftin peşini bırakmadığını, sürekli barışmaları yönünde çalıştıklarını duymuştuk zaten. E artık sonunda başarılı olmuşlar ve kumruları birleştirmişler!
 

İkisinin beraber olmasının düşüncesi bile güzel

İkisinin beraber olmasının düşüncesi bile güzel

Aslı Enver ve Murat Boz ikilisini, ikisinin beraber olma fikrini neden bu kadar çok seviyoruz bilmiyorum. Murat Boz'un O Ses Türkiye’deki; Aslı Enver'in ise İstanbullu Gelin’deki halleri fazlasıyla sempatik geliyor bizlere, orası kesin. Aynı zamanda çok da yakışıyorlar ve ilişkinin sıcaklığı bize geçiyor. Yani galiba bunlardan dolayı böyle bir “N'olur barışsınlar!” arzusu var içimizde. 
 

Yine de temkinli yaklaşalım

Yine de temkinli yaklaşalım

Sonunda beklediğimiz oldu demek istiyorum ama açıkçası ikisini beraber görüp kendilerinden duymadıkça da şüpheyle yaklaşacağım gibi duruyor. İddialar dilerim doğrudur ve 2019’a içimiz rahat “Aslı Enver ve Murat Boz da barıştı şükür!” diyerek girmeyi başarırız! Ama yine de çok heveslenmeden, tam gaz "Evlilik ne zaman?" sorusu sormadan önce ikiliden bir “Beraberiz” cümlesi duymayı bekleyelim diyorum... 
 

Bu makaleye ifade bırak