Murat Yıldırım'ın 'samimiyet' açıklaması neden önemli?

Başarılı oyuncu Murat Yıldırım yaptığı ‘samimiyet’ açıklamasıyla dikkat çekti. Murat Yıldırım’ın oyunculuk ve sunuculuk camiasının uzaklaştığı samimiyet açıklaması bizlere ne anlatıyor?

Murat Yıldırım'ın 'samimiyet' açıklaması neden önemli?

Yıllardır ekranlarda
 

Yıllardır ekranlarda<br />
&nbsp;
Uzun süredir televizyon ve beyaz perdede boy gösteriyor başarılı oyuncu Murat Yıldırım. Kendisini beğenerek de takip ediyoruz. Ailemizden birisi oldu çıktı.
 

İçtenliğini sevdik
 

İ&ccedil;tenliğini sevdik<br />
&nbsp;
Murat Yıldırım’ın en önemli özelliği ise samimiyeti oldu. Oyunculuğunun yanı sıra özel hayatında da mütevazı ve samimi kendisi. En son Instagram’da bir hayranını takip etmesi tekrar gönüllerde taht kurmasını sağladı.
 

Kim Milyoner Olmak İster itirafı neden önemli?
 

Kim Milyoner Olmak İster itirafı neden &ouml;nemli?<br />
&nbsp;
Geçtiğimiz yıllarda ise Kim Milyoner Olmak İster’i sunmuştu hatırlayacağınız üzere. Oldukça da başarılı olmuştu, Kenan Işık sonrası yarışmanın yeni yüzü olmuştu. İçten tavırları ile kısa sürede zor olabilecek işin altından başarıyla kalktı.

BeMan dergisine verdiği röportajda da buna değindi. Programını sunmayı kabul etmesinin sebebini de hayatını adadığı samimiyet olduğu söyledi. Doğru karar olduğunu da hepimiz görmüş olduk.
 

Anahtar kelime: Samimiyet
 

Anahtar kelime: Samimiyet<br />
&nbsp;
"Galiba benim için anahtar kelime samimiyet" diyor Murat Yıldırım. Ne kadar da doğru. Herkes başarılı olabilir ancak çok azı ileride hatırlanır. Hatırlanlar ve hayırla yad edilenler bana göre içtenlik ve samimiyetle insanlara yaklaşanlardır.
 

Murat Yıldırım’ın içinden geldiği gibi davranması onu ileride de hatırlamamızı sağlayacak. Ekranda olsun veya olmasın “Murat Yıldırım” denildiği vakit insanların yüzlerinde bir tebessüm oluşturacaktır. Bu yoldan vazgeçmemesi dileğiyle.
selcuk.bulut@milliyet.com.tr
Instagram: selcukbulut7

 
Bu makaleye ifade bırak