Geri Dön

Nakliye sektörü online platformda

Yük veren firmaların yüklerine araç, nakliye firmalarının ise araçlarına yük bulması uzun bir süreç gerektiriyor.

Nakliye sektörü online platformda

Transportx.com, nakliye sektöründe zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayacak bir yeniliğe imza atıyor. Araç için yük, yük için araç sağlayan Transportx.com nakliye sektörünün arama motoru olma yolunda hızla ilerliyor. Ücretsiz üyelik imkanı sunan site, sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Yük veren firmalar için uygun araç, nakliye firmaları için kriterlere uygun yük bulmak uzun bir süreç gerektiriyor. Her iki tarafın ihtiyaçlarını karşılamak, bunu yaparken de zamandan ve maliyetten kazanç sağlayacak Transportx.com nakliye sektörünün arama motoru olma yolunda hızla ilerliyor.


Online platformda yük veren ve araç sahiplerini buluşturan Transportx.com, yük bilgileri, yükün alınacağı ve bırakılacağı konum, araç tipi, fiyat gibi farklı filtre seçenekleriyle en uygun listeyi üyelerinin karşısına çıkarıyor. Ayrıca yük veren firmaların parsiyel ve boş dönüş aramaları yapabilmelerinin yanı sıra özel proje/ADR taşımacılığı için de araç bulabilme fırsatı tanıyor. Sistemi bu şekliyle forwarder firmalar da kullanabiliyor. Sisteme üye nakliye firmaları, sefer takvimlerini ne kadar güncellerse, o kadar fazla boş dönüş ve parsiyel aramalarında çıkıyor ve araçlarına yük bulabiliyor. Böylece daha fazla ek kazanç elde edebiliyor.


Transportx.com, üyelerinin güvenli iş birliği yapabilmesi için belgesiz hiç bir üyeyi sisteme dahil etmiyor. Transportx.com’a ücretsiz üye olmak için www.transportx.com’u ziyaret edin.

Survivor 95. Bölüm FragmanıSurvivor 2020 bu akşam 94. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Ödül oyununun oynandığı Survivor'da bu akşam oldukça zorlu anlar yaşandı. Peki merakla araştırılan 1 Haziran Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte hem bu sorunun yanıtı hem de Survivor 95. yeni bölüm fragmanı...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber